Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
B
GUALACEO SC
3
 
 
ATLETICO SANTO DOMINGO
8
 
 
1
0
1
0

23:30
FIN
B
GUAYAQUIL SC
6
 
 
ATLETICO PORTENO
10
 
 
2
0
4
3

23:30
FIN
B
INDEPENDIENTE JUNIORS
7
 
 
EL NACIONAL
2
 
 
0
0
1
1

23:00
FIN
AP
MUNICIPAL GRECIA
5
 
 
AD GUANACASTECA
6
 
 
1
0
3
1

2.30

3.30

2.70

23:00
FIN
B
CHACARITAS FC
4
 
1
AMERICA DE QUITO
5
 
 
0
1
2
2

23:00
FIN
B
CUMBAYA
1
 
 
LDU PORTOVIEJO
9
 
 
3
1
4
3

22:00
FIN
NBFS
DEPORTIVO SHALON
 
 
WILSTERMANN COOPERATIVA
 
 
1
1
0
2
1

22:00
FIN
PB
SANTIAGO MORNING
2
 
 
BARNECHEA
13
 
 
2
0
2
0

22:00
FIN
GrA
JUVENTUS (W)
 
 
CHELSEA (W)
 
 
 
1
1
1
2
 

22:00
FIN
GrB
REAL MADRID (W)
3
 
 
BREIDABLIK (W)
1
1
 
3
0
5
0
 

22:00
FIN
CUP
TACUARY
 
 
SPORTIVO ITENO
 
 
 
0
0
0
0
4-3

22:00
FIN
HL
BRORA RANGERS
6
 
 
ROTHES
4
 
 
1
0
3
0

22:00
FIN
HL
BUCKIE THISTLE
5
 
 
FORT WILLIAM
18
 
 
3
1
9
1

22:00
FIN
HL
STRATHSPEY THISTLE
16
 
 
FORMARTINE UTD
7
 
 
0
0
0
3

21:45
FIN
SLS
TIVERTON
10
 
 
DORCHESTER
19
 
 
0
0
2
3

21:45
FIN
IPL
KINGSTONIAN
1
 
 
WORTHING
4
 
 
1
3
3
4

21:45
FIN
GrC
COVENTRY (W)
 
 
WATFORD (W)
 
 
 
0
0
3
0

21:45
FIN
WPL
CEFN DRUIDS AFC
12
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
10
 
 
0
1
0
1

21:30
FIN
GrC
TOTTENHAM (W)
 
 
CHARLTON (W)
 
 
 
0
0
1
0

21:30
FIN
GrD
LEWES (W)
 
 
CRYSTAL PALACE (W)
 
 
 
1
0
1
1
3-4

21:30
FIN
GrD
READING (W)
 
 
BRISTOL CITY (W)
 
 
 
0
0
0
1

21:30
FIN
GrE
BIRMINGHAM (W)
 
 
BRIGHTON (W)
 
 
 
0
1
0
1

21:20
FIN
FINAL
FC CASCAVEL
 
 
LONDRINA
 
 
 
1
0
1
1
5-6

1.95

3.10

3.75

21:00
FIN
QR
MOTO CLUB MA
 
1
RETRO FC BRASIL
 
 
1
1
0
3
2

21:00
FIN
NGrF
SUNDERLAND
2
 
 
MANCHESTER UTD (U21)
3
 
 
0
0
2
1
 

21:00
FIN
SGrE
BRISTOL ROVERS
1
 
 
CHELSEA (U21)
2
 
 
1
1
1
2

21:00
FIN
GrA
LIVERPOOL (W)
 
 
ASTON VILLA (W)
 
 
 
0
1
1
1
5-4

21:00
FIN
GrB
MANCHESTER CITY (W)
 
 
EVERTON (W)
 
 
 
2
1
5
1

21:00
FIN
GrE
LONDON CITY LIONESSES (W)
 
 
WEST HAM (W)
 
 
 
0
1
0
1

21:00
FIN
CUP
MALMO FF
 
 
ONSALA
 
 
 
2
1
5
1

20:30
FIN
D2NS
KARLBERGS BK
2
 
 
GAMLA UPSALA SK
14
 
 
2
1
5
1
 

20:00
FIN
NBFS
UNION MAESTRANZA
 
1
SAN ANTONIO BULO BULO
 
 
 
1
3
1
5

20:00
FIN
NBFS
UNIVERSITARIO DE VINTO
 
 
DEPORTIVO FATIC
 
 
1
2
0
2
0

20:00
FIN
N/E
CHEMNITZER FC
9
 
 
LOKOMOTIVE LEIPZIG
7
 
 
0
1
2
3

20:00
FIN
N/E
VFB AUERBACH
18
 
1
SV BABELSBERG 03
6
 
 
0
3
2
3

20:00
FIN
N/E
ZFC MEUSELWITZ
19
 
 
TENNIS BORUSSIA BERLIN
12
 
 
1
1
3
1

20:00
FIN
BAV
TSV 1860 ROSENHEIM
20
 
 
FV ILLERTISSEN
7
 
 
0
0
0
3

20:00
FIN
OBW
SGV FREIBERG
12
 
 
SV LINX
6
 
 
2
0
6
0

20:00
FIN
LAGr1
CIMARRONES II
4
 
 
CATEDRATICOS ELITE
6
 
 
1
0
3
0
 

20:00
FIN
LAGr2
CLUB CANONEROS MARINA
5
 
 
YALMAKAN
4
 
 
0
1
0
1
 

20:00
FIN
LB
ALEBRIJES OAXACA II
2
 
 
ACD URUAPAN
1
 
 
0
0
1
0
 

20:00
FIN
FNL
BALTIKA
13
5
 
VOLGAR ASTRAKHAN
18
2
 
0
0
0
2

19:50
FIN
D1
AL-DRAIH
11
 
 
AL-KHALEEJ SAIHAT
1
 
 
0
0
0
2

19:50
FIN
D1
AL-KAWKAB
7
 
 
AL-SHOALAH
4
 
1
0
0
1
0

19:45
FIN
GrA
VFL WOLFSBURG (W)
3
 
SERVETTE FC (W)
 
2
 
3
0
5
0
 

19:45
FIN
GrB
PARIS SAINT GERMAIN (W)
2
1
 
WFC ZHYTLOBUD 1 KHARKIV(W)
4
2
 
3
0
5
0
 

19:00
FIN
GS
INDIA
2
 
1
MALDIVES
3
 
 
1
1
3
1
 

19:00
FIN
LL
BEITAR TEL AVIV BAT YAM
15
 
 
HAPOEL RAANANA
16
 
 
0
1
1
2

19:00
FIN
LAGr2
DEPORTIVO DONGU
10
 
 
LOBOS ULMX
12
 
 
0
2
2
2
7-6
 

19:00
FIN
3Gr2
SARPSBORG 08 FF 2
10
 
 
HONEFOSS
4
 
 
1
0
4
1
 

19:00
FIN
CUP
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
 
 
IF ELFSBORG
 
 
 
0
2
0
3

12.00

7.50

1.16

19:00
FIN
3L3
ORDUSPOR 1967
2
 
 
FETHIYESPOR
1
 
 
1
0
1
1
 

18:30
FIN
2.CFL
FK MLADOST DG
5
 
 
IGALO
6
 
 
1
1
1
1

18:30
FIN
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
10
3
 
PFC KUBAN
20
4
 
1
1
1
3

18:30
FIN
D1
AL-AIN ATAWLAH
17
 
 
AL-ADALAH
2
 
1
1
0
2
0

18:00
FIN
PB
MAGALLANES
7
 
 
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
8
 
 
1
0
3
0

18:00
FIN
FRIW
INDIA (W)
 
 
CHINESE TAIPEI (W)
 
 
 
1
0
1
0
 

18:00
FIN
FNL
AKRON TOGLIATTI
11
3
 
ALANIA VLADIKAVKAZ
4
1
 
0
1
2
1

18:00
FIN
FNL
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
9
2
 
ENISEY
16
2
 
1
0
1
1

18:00
FIN
FNL
NEFTEKHIMIK
7
2
 
SPARTAK MOSCOW 2
6
1
1
1
0
5
0

17:55
FIN
D1
AL-SAHEL QATIF
12
 
 
JEDDAH CLUB
13
 
 
0
1
2
1

17:30
FIN
FNL
METALLURG LIPETSK
19
1
 
VELES MOSCOW
8
1
1
0
0
1
0

17:30
FIN
R32
FK PARTIZAN
 
 
TRAJAL
 
 
 
1
0
3
0

17:00
FIN
FNL
FAKEL VORONEZH
3
4
 
SKA-KHABAROVSK
5
4
 
0
1
0
1

16:30
FIN
SL
ETOILE DU KIVU
11
 
 
US TSHINKUNKU
15
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
GS
WEST HAM (U23)
2
 
 
EXETER (U23)
4
 
 
1
1
3
2
 

16:00
FIN
DGrE
SAN DONATO
 
 
RIETI
 
 
 
3
1
4
2

16:00
FIN
2.CFL
BOKELJ
3
 
 
OFK TITOGRAD PODGORICA
9
 
 
0
0
1
0

16:00
FIN
2.CFL
CETINJE
8
 
 
BERANE
4
 
 
0
0
2
0

16:00
FIN
2.CFL
FK GRBALJ
10
 
 
KOM
7
 
 
0
0
1
2

16:00
FIN
2.CFL
JEDINSTVO BIJELO POLJE
2
 
 
ARSENAL TIVAT
1
 
 
0
0
0
0

16:00
FIN
TS
ROSENBORG (W)
2
 
 
LILLESTROM (W)
3
2
 
1
0
2
1

16:00
FIN
FNL
ORENBURG
1
1
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
17
5
1
2
0
2
0

16:00
FIN
2Gr4
IRTYSH OMSK
6
 
 
FK NOVOSIBIRSK
5
 
 
2
0
3
1
 

16:00
FIN
1L
GRAFICAR BEOGRAD
15
 
 
BACKA
12
 
 
2
0
4
0

16:00
FIN
2L
PARTIZAN BARDEJOV
15
 
 
HFC HUMENNE
3
 
 
0
0
0
0

16:00
FIN
SL
KABWE WARRIORS
16
 
 
ZESCO UNITED FC
10
 
 
0
0
0
2
 

15:00
FIN
Gr5
ANDORRA (U17)
 
 
NORTH MACEDONIA (U17)
 
 
 
0
2
0
6
 

15:00
FIN
Gr5
POLAND (U17)
 
 
REP. OF IRELAND (U17)
 
 
 
2
1
2
2
 

15:00
FIN
FNL
KRASNODAR 2
12
2
 
TORPEDO MOSCOW
2
3
 
1
1
1
1

15:00
FIN
R32
RADNIK SURDULICA
 
 
RADNICKI 1923
 
 
1
2
0
2
0

15:00
FIN
TL2
KHONKAEN
15
 
 
NAKHONPATHOM UNITED
10
 
 
0
0
1
0
 

15:00
FIN
TL2
SUKHOTHAI FC
3
 
 
MUANGKAN UNITED
16
 
 
0
2
2
2
 

15:00
FIN
TL2
UDON THANI
4
 
 
RAJ PRACHA FC
14
 
 
1
0
1
0
 

14:30
FIN
1R
APOLONIA FIER
 
 
FLAMURTARI VLORE
 
 
 
1
0
1
1
1
1
5-6

14:30
FIN
1R
FK EGNATIA
 
 
KS TURBINA
 
 
 
0
0
1
0

14:30
FIN
1R
FK KUKESI
 
 
MALIQI
 
 
 
1
0
4
0

14:30
FIN
1R
KASTRIOTI
 
 
ELBASANI
 
 
 
0
0
2
0

14:30
FIN
1R
KORABI PESHKOPI
 
 
FK VORA
 
 
1
2
1
4
1

14:30
FIN
1R
LACI
 
 
BUTRINTI
 
 
 
1
0
4
0

14:30
FIN
1R
PARTIZANI
 
 
TERBUNI PUKE
 
 
 
0
0
3
0

14:30
FIN
1R
POGRADECI
 
 
BESA KAVAJE
 
 
 
0
0
2
0

14:30
FIN
1R
SKENDERBEU KORCE
 
 
VELECIKU KOPLIK
 
 
 
3
0
4
0

14:30
FIN
1R
TEUTA DURRES
 
 
LUZI 2008
 
 
 
2
2
2
2

14:30
FIN
1R
TIRANA
 
 
KS SHKUMBINI PEQIN
 
 
 
6
0
6
0

14:30
FIN
1R
VLLAZNIA
 
 
LABERIA
 
 
 
1
0
4
0

14:30
FIN
CUP
DALIAN PRO
 
 
CHINA (U20)
 
 
 
1
1
2
1

14:30
FIN
CUP
MEIXIAN QIUXIANG
 
 
HENAN JIANYE
 
 
 
1
1
1
5

14:30
FIN
CUP
SHANDONG LUNENG
 
 
NANTONG ZHIYUN
 
 
 
0
0
1
0

14:30
FIN
FNL
TOM TOMSK
15
1
 
DOLGOPRUDNY
14
1
1
1
0
1
1

14:30
FIN
TL2
AYUTTHAYA UNITED
17
 
 
NAVY FC
18
 
 
1
0
4
0
 

14:00
FIN
GS
BANGLADESH
1
 
1
NEPAL
4
 
 
1
0
1
1
 

14:00
FIN
Gr7
GIBRALTAR (U17)
 
 
FINLAND (U17)
 
 
 
0
2
0
4
 

14:00
FIN
Gr7
SWITZERLAND (U17)
 
 
BOSNIA & HERZEGOVINA (U17)
 
 
 
1
0
1
0
 

14:00
FIN
TL1
BG PATHUM UNITED
8
 
 
MUANGTHONG UNITED
11
 
 
2
0
2
1
 

14:00
FIN
TL2
LAMPHUN WARRIOR
11
 
 
CHAINAT HORNBILL
6
 
 
2
0
3
0
 

14:00
FIN
TL2
RANONG UNITED
8
 
 
CHIANGMAI FC
9
 
 
1
1
1
1
 

14:00
FIN
TL2
RAYONG FC
13
 
 
TRAT FC
1
 
 
0
0
0
1
 

14:00
FIN
3L1
ARNAVUTKOY BELEDIYESPOR
1
 
 
ARTVIN HOPASPOR
10
 
 
1
1
3
1
 

14:00
FIN
3L1
BATMAN PETROLSPOR
2
 
 
KARAMAN BELEDIYESPOR
14
 
 
1
0
1
0
 

14:00
FIN
3L1
BURSA YILDIRIMSPOR
11
 
 
BAK SPOR KULUBU
7
 
 
1
0
2
0
 

14:00
FIN
3L1
ELAZIGSPOR
17
 
 
CATALCA SPOR
3
 
 
1
0
4
3
 

14:00
FIN
3L1
ERBAASPOR
8
 
 
KAHTA 02
15
 
 
0
0
2
0
 

14:00
FIN
3L1
FATSA BELEDIYESPOR
13
 
 
BERGAMA BELEDIYESPOR
16
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
3L1
HENDEKSPOR
9
 
 
KELKIT BELEDIYESPOR
6
 
 
0
0
0
1
 

14:00
FIN
3L1
KUTAHYASPOR
5
 
1
OSMANIYESPOR
4
 
 
1
0
2
1
 

14:00
FIN
3L1
NEVSEHIR BELEDIYESPOR
12
 
 
SANCAKTEPE BELEDIYE
18
 
1
1
0
4
0
 

14:00
FIN
3L2
68 AKSARAY BELEDIYE SPOR
9
 
 
DUZCESPOR
7
 
 
1
0
3
0
 

14:00
FIN
3L2
76 IGDIR BELEDIYESPOR
4
 
 
52 ORDUSPOR
2
 
 
1
1
1
1
 

14:00
FIN
3L2
BAYRAMPASA
11
 
 
ISKENDERUN FK
10
 
 
0
1
0
1
 

14:00
FIN
3L2
HACETTEPE SK
13
 
 
MALATYA BELEDIYESPOR
6
 
 
0
1
1
1
 

14:00
FIN
3L2
KESTELSPOR
14
 
 
YOMRASPOR
12
 
 
1
1
1
2
 

14:00
FIN
3L2
KIZILCABOLUKSPOR
18
 
 
CARSAMBASPOR
19
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
3L2
KUSADASISPOR
1
 
 
SILE YILDIZSPOR
3
 
 
2
0
2
0
 

14:00
FIN
3L2
SIIRT IL OZEL IDARESISPOR
17
 
 
ALTINDAG BELEDIYESPOR
15
 
 
0
1
1
3
 

14:00
FIN
3L3
CEYHANSPOR
17
 
 
AGRI 1970 SPOR
5
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
3L3
EDIRNESPOR
3
 
 
ICEL IDMANYURDU
11
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
3L3
GUMUSHANESPOR
4
 
 
KARSIYAKA
10
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
3L3
KARAKOPRU BELEDIYESPOR
6
 
 
CANKAYA FK
7
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
3L3
KARDEMIR KARABUKSPOR
18
 
 
BELEDIYE DERINCESPOR
16
 
 
0
0
0
1
 

14:00
FIN
3L3
MARDIN BASAKSPOR
15
 
 
ESENLER EROKSPOR
9
 
 
0
0
1
1
 

14:00
FIN
3L3
OFSPOR
8
 
 
KIRIKKALESPOR BUYUK A.
13
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
3L3
TEPECIKSPOR A.S.
12
 
 
MODAFEN
14
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
CUP
CHANGCHUN YATAI
 
 
ZHEJIANG GREENTOWN
 
 
 
1
0
4
0

13:00
FIN
TL2
CUSTOMS UNITED
5
 
 
LAMPANG FC
7
 
 
1
1
1
2
 

13:00
FIN
TL2
KASETSART FC
12
 
 
PHRAE UNITED
2
 
 
0
0
0
1
 

11:00
FIN
CUP
CHONGQING LIFAN
 
 
WUHAN THREE TOWNS
 
 
 
0
0
2
0

10:30
FIN
CUP
GUANGZHOU FC
 
 
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
 
 
 
0
1
0
1

10:30
FIN
CUP
TIANJIN TEDA
 
 
BEIJING BSU
 
 
 
2
0
3
0

09:30
FIN
CUP
SHENZHEN FC
 
 
SHAANXI WARRIORS
 
 
 
5
0
7
0

08:00
FIN
2Gr3/2
DINAMO VLADIVOSTOK
2
 
 
FC RYAZAN
5
 
 
0
0
0
0

06:00
FIN
2Gr3/2
SAKHALIN
9
 
 
ARSENAL TULA 2
6
 
 
2
0
3
2

05:05
FIN
AP2
ALEBRIJES DE OAXACA
17
 
1
TAMPICO MADERO
8
 
1
0
2
2
2

04:05
FIN
CL
QUINDIO
9
 
 
PEREIRA
11
 
1
1
2
2
3

2.50

2.90

2.80

04:00
FIN
CPL
FC EDMONTON
6
 
 
ATLETICO OTTAWA
8
 
 
1
2
3
4

04:00
FIN
AP
LD ALAJUELENSE
4
 
2
SANTOS DE GUAPILES
2
 
 
0
0
1
0

1.90

3.60

3.20

03:30
FIN
A
BAHIA
18
4
 
PALMEIRAS
3
2
1
0
0
0
0

2.90

3.20

2.30

03:30
FIN
B
CRUZEIRO
12
 
 
BOTAFOGO
3
 
 
0
0
0
0

03:30
FIN
QR
JUAZEIRENSE
 
 
CENTRAL SC
 
 
 
0
0
1
0

03:30
FIN
QR
TREZE
 
 
FLORESTA
 
 
 
1
2
1
3

03:30
FIN
SD
DANUBIO
5
 
 
JUVENTUD
4
 
 
0
0
0
1
 

03:05
FIN
PBN
GIMNASIA MENDOZA
6
 
 
BELGRANO CORDOBA
5
 
 
0
1
0
3

3.00

2.60

2.62

03:05
FIN
AP2
TLAXCALA F.C.
13
 
 
PUMAS TABASCO
4
 
1
0
0
1
1

03:00
FIN
PBM
LOS ANDES
4
 
 
FLANDRIA
1
 
 
0
0
0
0

03:00
FIN
AP
SAN CARLOS
11
 
 
CS CARTAGINES
7
 
 
0
1
0
1

2.30

3.00

2.80

02:30
FIN
PB
IQUIQUE
15
 
 
COBRELOA
11
 
 
0
0
1
0

02:00
FIN
PC
DEPORTIVO LAFERRERE
1
 
 
SAN MARTIN BURZACO
11
 
 
0
0
0
0
 

02:00
FIN
CL2
FORTALEZA FC
3
 
 
CHICO
4
 
 
0
0
0
0

01:00
FIN
A
RED BULL BRAGANTINO
6
2
1
ATLETICO GOIANIENSE
11
4
 
0
0
1
0

1.70

3.50

4.20

01:00
FIN
B
SAMPAIO CORREA
11
 
 
VITORIA
18
 
 
0
1
0
1

01:00
FIN
AP
PEREZ ZELEDON
12
 
1
CS HEREDIANO
1
 
 
0
1
0
1

3.25

3.25

2.10

01:00
FIN
AP2
CORRECAMINOS UAT
14
 
1
VENADOS FC
11
 
 
1
0
1
2

01:00
FIN
SD
RAMPLA JUNIORS
11
 
 
URUGUAY MONTEVIDEO
8
 
 
0
0
1
1
 

00:00
FIN
QR
AO ITABAIANA
 
 
BAHIA DE FEIRA
 
 
 
0
1
1
1
3-1

00:00
FIN
PB
SAN LUIS
16
 
 
DEPORTES SANTA CRUZ
1
 
 
0
0
0
0

00:00
FIN
CL2
LEONES FC
8
 
 
TIGRES FC
14
 
 
1
0
2
0

00:00
FIN
AP
SPORTING SAN JOSE
8
 
 
JICARAL SERCOBA
10
 
 
2
0
2
1

2.00

3.20

3.50

00:00
FIN
USL1
NEW ENGLAND REVOLUTION II
5
 
 
FORWARD MADISON FC
9
 
 
1
0
1
0
 

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
23:00
CANC
PB
UNION SAN FELIPE
12
 
 
LAUTARO DE BUIN
17
 
 

16:30
POST
SL
TP MAZEMBE
2
 
 
FC SIMBA
14
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score