Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

03:30
SCH
B
PONTE PRETA
14
 
 
CHAPECOENSE-SC
11
 
 

03:30
SCH
GrA
EMELEC
3
 
 
INDEPENDIENTE PETROLERO
4
 
 
 

1.06

17.00

21.00

03:30
SCH
GrA
PALMEIRAS
1
 
 
DEPORTIVO TACHIRA FC
2
 
 
 

1.18

8.00

13.00

03:30
SCH
GrH
FLAMENGO
1
 
 
SPORTING CRISTAL
4
 
 
 

1.22

6.50

11.00

03:30
SCH
GrH
UNIVERSIDAD CATOLICA
3
 
 
TALLERES CORDOBA
2
 
 
 

2.20

3.30

3.40

03:30
SCH
GrE
INDEPENDIENTE MEDELLIN
4
 
 
GUAIRENA FC
2
 
 
 

2.00

3.50

3.80

03:30
SCH
GrE
INTERNACIONAL
1
 
 
9 DE OCTUBRE
3
 
 
 

1.03

17.00

41.00

03:30
SCH
GrF
DEFENSA Y JUSTICIA
3
 
 
ANTOFAGASTA
4
 
 
 

1.33

5.50

8.00

03:30
SCH
GrF
LDU QUITO
2
 
 
ATLETICO GOIANIENSE
1
 
 
 

1.72

3.80

4.75

04:00
SCH
USL
NEW MEXICO UNITED
17
 
 
PHOENIX RISING
9
 
 
 

05:00
SCH
CSL
PACIFIC FC
 
 
YORK UNITED FC
10
 
 

12:00
SCH
J2
GRULLA MORIOKA
22
 
 
YOKOHAMA FC
3
 
 

4.75

3.80

1.66

12:30
SCH
J3
GAINARE TOTTORI
17
 
 
EHIME FC
13
 
 

12:30
SCH
RPO
SKA-KHABAROVSK
 
 
KHIMKI
 
 
 

13:00
SCH
PR
FC VAN
8
 
 
NORAVANK
7
 
 

13:00
SCH
J1
CEREZO OSAKA
7
 
 
URAWA RED DIAMONDS
14
 
 

2.70

3.25

2.62

13:00
SCH
J1
CONSADOLE SAPPORO
8
 
 
KASHIWA REYSOL
5
 
 

2.15

3.30

3.50

13:00
SCH
J1
GAMBA OSAKA
12
 
 
SANFRECCE HIROSHIMA
4
 
 

5.00

3.75

1.70

13:00
SCH
J1
KASHIMA ANTLERS
2
 
 
SAGAN TOSU
6
 
 

1.85

3.60

4.20

13:00
SCH
J1
KAWASAKI FRONTALE
1
 
 
SHONAN BELLMARE
17
 
 

1.55

4.00

6.00

13:00
SCH
J1
SHIMIZU S-PULSE
16
 
 
FC TOKYO
9
 
 

2.70

3.20

2.75

13:00
SCH
J1
VISSEL KOBE
18
 
 
JUBILO IWATA
15
 
 

1.80

3.80

4.20

13:00
SCH
J1
YOKOHAMA F. MARINOS
3
 
 
KYOTO SANGA
11
 
 

1.57

4.33

5.75

13:00
SCH
J2
MITO HOLLYHOCK
12
 
 
ALBIREX NIIGATA
2
 
 

3.25

3.40

2.20

13:00
SCH
J2
MONTEDIO YAMAGATA
6
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
16
 
 

1.70

3.60

5.50

13:00
SCH
J2
OITA TRINITA
15
 
 
BLAUBLITZ AKITA
10
 
 

1.85

3.20

4.75

13:00
SCH
J2
OMIYA ARDIJA
21
 
 
FC RYUKYU
20
 
 

2.10

3.30

3.50

13:00
SCH
J2
THESPAKUSATSU GUNMA
13
 
 
ROASSO KUMAMOTO
9
 
 

2.75

3.00

2.75

13:00
SCH
J2
TOCHIGI SC
19
 
 
MACHIDA ZELVIA
5
 
 

4.33

3.00

2.05

13:00
SCH
J2
TOKYO VERDY
11
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
17
 
 

2.25

3.20

3.30

13:00
SCH
J2
V-VAREN NAGASAKI
7
 
 
JEF UNITED CHIBA
18
 
 

2.50

2.90

3.20

13:00
SCH
J2
VEGALTA SENDAI
1
 
 
FAGIANO OKAYAMA
4
 
 

2.25

3.40

3.10

13:00
SCH
CUP
BUCHEON FC 1995
 
 
GWANGJU FC
 
 
 

2.90

3.00

2.37

13:00
SCH
CUP
DAEJEON KORAIL
 
 
DAEGU FC
 
 
 

9.50

4.75

1.28

13:00
SCH
CUP
GYEONGNAM FC
 
 
ULSAN HYUNDAI FC
 
 
 

5.50

4.20

1.44

13:00
SCH
CUP
JEONBUK MOTORS
 
 
ULSAN CITIZEN
 
 
 

1.14

6.00

19.00

13:00
SCH
CUP
JEONNAM DRAGONS
 
 
BUSAN TRANSPORT.CORP
 
 
 

1.70

3.30

4.33

13:00
SCH
CUP
POHANG STEELERS
 
 
SEONGNAM FC
 
 
 

1.75

3.30

4.00

13:00
SCH
CUP
SUWON BLUEWINGS
 
 
GANGWON FC
 
 
 

2.10

3.10

3.20

13:30
SCH
J1
NAGOYA GRAMPUS
13
 
 
AVISPA FUKUOKA
10
 
 

2.15

3.00

3.90

13:30
SCH
J2
VENTFORET KOFU
8
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
14
 
 

2.30

2.90

3.60

13:30
SCH
CUP
FC SEOUL
 
 
JEJU UNITED FC
 
 
 

2.87

3.00

2.37

14:00
SCH
PL
MBEYA KWANZA
16
 
 
KAGERA SUGAR
7
 
 

15:00
SCH
PR
FC NOAH
5
 
 
FC URARTU
6
 
 

16:00
SCH
2Gr4
ZVEZDA PERM
6
 
 
ZENIT-IZHEVSK
14
 
 

16:00
SCH
PL
POLISI TANZANIA
13
 
 
MTIBWA SUGAR
11
 
 

16:30
SCH
PR
BKMA
9
 
 
ALASHKERT
3
 
 

17:15
SCH
EPL
AL-DHAFRA
12
 
 
AL ORUBA
13
 
 

17:30
SCH
ML
TALLINNA KALEV
9
 
 
PARNU JK VAPRUS
8
 
 

17:30
SCH
FS
GERMANY (U17)
 
 
FRANCE (U17)
 
 
 

17:30
SCH
CUP
HAPK
 
 
FC LAHTI
 
 
 

17:30
SCH
RPO
ORENBURG
 
 
FC UFA
 
 
 

18:00
SCH
L1
WA TLEMCEN
18
 
 
ES SETIF
10
 
 

18:00
SCH
CUP
AC OULU
 
 
ILVES-2
 
 
 

18:00
SCH
CUP
SJK AKATEMIA
 
 
SJK
 
 
 

18:00
SCH
EL
DINAMO TBILISI
2
 
 
TELAVI
6
 
 

18:00
SCH
RPO
ZELEZNICAR PANCEVO
 
 
RADNICKI 1923
 
 
 

18:00
SCH
L1CHGr
CS SFAXIEN
5
 
 
ETOILE DU SAHEL
3
 
 
 

18:30
SCH
CUP
EPS
 
 
IFK MARIEHAMN
 
 
 

18:30
SCH
CUP
HJS AKATEMIA
 
 
FC KIFFEN
 
 
 

18:30
SCH
CUP
JIPPO
 
 
ATLANTIS FC
 
 
 

18:30
SCH
CUP
VPS
 
 
VJS
 
 
 

18:30
SCH
IPL
FOOLAD FC
4
 
 
SEPAHAN FC
2
 
 
 

18:30
SCH
IPL
HAVADAR SC
10
 
 
GOL GOHAR
5
 
 
 

18:30
SCH
IPL
NAFT MASJED SOLEYMAN
14
 
 
SANAT NAFT
12
 
 
 

18:30
SCH
IPL
PERSEPOLIS FC
3
 
 
SHAHR KHODRO
16
 
 
 

18:30
SCH
IPL
TRACTOR SC
13
 
 
FAJR SEPASI
15
 
 
 

18:30
SCH
1LP
ERZURUM BB
 
 
ISTANBULSPOR AS
 
 
 

2.20

3.50

2.75

18:45
SCH
PPO
RUCH CHORZOW
 
 
RADUNIA STEZYCA
 
 
 

19:00
SCH
CUP
OMONIA
 
 
ETHNIKOS ACHNAS
 
 
 

19:00
SCH
CUP
ILVES-KISSAT
 
 
PK-35 VANTAA
 
 
 

19:00
SCH
CUP
JAPS
 
 
KOMEETAT
 
 
 

19:00
SCH
CUP
MIKKELIN PALLOILIJAT
 
 
FF JARO
 
 
 

19:00
SCH
ELS
AALESUND
6
 
 
JERV
13
 
 

1.45

4.50

7.00

19:00
SCH
ELS
BODO-GLIMT
5
 
 
STROMSGODSET
4
 
 

1.40

5.00

7.50

19:00
SCH
ELS
ODD BALLKLUBB
11
 
 
SANDEFJORD
14
 
 

1.70

4.20

4.50

19:00
SCH
ELS
VIKING
2
 
 
HAM-KAM
12
 
 

1.36

5.00

8.50

19:00
SCH
TS
ARNA-BJORNAR (W)
9
 
 
KOLBOTN (W)
7
 
 

19:00
SCH
TS
LYN (W)
6
 
 
AVALDSNES (W)
8
 
 

19:00
SCH
TS
ROSENBORG (W)
3
 
 
LILLESTROM (W)
5
 
 

19:00
SCH
TS
SANDVIKEN (W)
1
 
 
ROA (W)
10
 
 

19:00
SCH
TS
STABAEK (W)
4
 
 
VALERENGA (W)
2
 
 

19:00
SCH
SD
RACING MONTEVIDEO
1
 
 
LA LUZ
3
 
 

19:30
SCH
ML
TRANS NARVA
7
 
 
FLORA TALLINN
2
 
 

19:30
SCH
D1S
LUNDS BK
12
 
 
TORNS IF
11
 
 

19:45
SCH
FRI
CATALONIA SELECTION
 
 
JAMAICA
 
 
 
 

20:00
SCH
2DRGr
KOLDING IF
2
 
 
AARHUS FREMAD
1
 
 

20:00
SCH
FS
NETHERLANDS (U17)
 
 
ITALY (U17)
 
 
 

20:00
SCH
CUP
KTP
 
 
HAKA
 
 
 

20:00
SCH
EL
DINAMO BATUMI
1
 
 
SAMGURALI TSKHALTUBO
3
 
 

20:00
SCH
NTHP
VFV HILDESHEIM
10
 
 
TEUTONIA OTTENSEN
7
 
 
 

20:00
SCH
PPO
CATANZARO
 
 
PADOVA
 
 
 

20:00
SCH
RPO
FK IMT BEOGRAD
 
 
NOVI PAZAR
 
 
 

20:00
SCH
D1N
BK FORWARD
15
 
 
KARLSTAD BK
7
 
 

20:00
SCH
D1N
HAMMARBY TALANG FF
14
 
 
IFK HANINGE
4
 
 

20:00
SCH
D1N
IF SYLVIA
3
 
 
SANDVIKENS IF
1
 
 

20:00
SCH
D1N
MOTALA AIF FK
9
 
 
OREBRO SYRIANSKA
8
 
 

20:00
SCH
D1N
SOLLENTUNA FK
10
 
 
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
5
 
 

20:00
SCH
D1S
IFK MALMO FK
15
 
 
QVIDING FIF
16
 
 

20:00
SCH
D1S
TVAAKERS IF
7
 
 
LJUNGSKILE SK
4
 
 

20:00
SCH
EPL
AL-WAHDA SCC
3
 
 
AL-NASR SC DUBAI
8
 
 

20:00
SCH
EPL
AL-WASL FC
6
 
 
AL-JAZIRA
4
 
 

20:30
SCH
D1S
VANERSBORGS IF
9
 
 
FC TROLLHATTAN
5
 
 

21:00
SCH
ELS
LILLESTROM
1
 
 
VALERENGA
10
 
 

1.95

3.75

3.50

21:00
SCH
1LP
EYUPSPOR
 
 
BANDIRMASPOR
 
 
 

2.25

3.20

2.80

21:00
SCH
SD
MIRAMAR MISIONES
12
 
 
SUD AMERICA
5
 
 

21:00
SCH
SD
URUGUAY MONTEVIDEO
4
 
 
CENTRAL ESPANOL
10
 
 

21:05
SCH
CUP
PLATENSE
 
 
BELGRANO CORDOBA
 
 
 

21:15
SCH
SD
RAMPLA JUNIORS
11
 
 
PROGRESO
6
 
 

21:30
SCH
PPO
WIGRY SUWALKI
 
 
MOTOR LUBLIN
 
 
 

21:45
SCH
NTHR
ALTONA 93
10
 
 
FC OBERNEULAND
8
 
 
 

22:00
SCH
FS
ROMA
 
 
FEYENOORD
 
 
 

2.37

3.30

3.10

22:00
SCH
PPO
FERALPISALO
 
 
PALERMO
 
 
 

22:30
SCH
BP
ITTIHAD TANGER
12
 
 
RENAISSANCE BERKANE
7
 
 

2.75

2.75

2.60

23:10
SCH
CUP
GIMNASIA LA PLATA
 
 
CS DEPORTIVO LINIERS
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

02:30
FTR
USL2
AFC ANN ARBOR
10
 
 
KALAMAZOO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
USL2
CALEDONIA SC
65
 
 
NONA FC
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
USL2
EAST ATLANTA
101
 
 
SC UNITED BANTAMS
44
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
USL2
SOUTH GEORGIA TORMENTA FC 2
27
 
 
ASHEVILLE CITY SC
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
USL2
WEST CHESTER UNITED
55
 
 
REAL CENTRAL NEW JERSEY
24
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
USL2
SPRINGFIELD
57
 
 
CHICAGO DUTCH LIONS
83
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
NNSW
BROADMEADOW MAGIC
3
 
 
WESTON WORKERS BEARS
6
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
NNSW
COOKS HILL UNITED FC
10
 
 
LAKE MACQUARIE CITY
8
 
 
Full Time Result Only

 
12:30
FTR
QPL
WESTERN PRIDE
5
 
 
SOUTHSIDE EAGLES
8
 
 
Full Time Result Only

 
14:00
FTR
WST
BALCATTA
12
 
 
STIRLING LIONS
2
 
 
Full Time Result Only

 
14:30
FTR
WST
COCKBURN CITY
10
 
 
GWELUP CROATIA SC
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
DGrG
CARBONIA
18
 
 
ASD GLADIATOR
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGrG
MURAVERA
10
 
 
APRILIA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
PPO
ISKENDERUN FK
 
 
76 IGDIR BELEDIYESPOR
 
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
DGrG
ARZACHENA
4
 
 
LATTE DOLCE
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
CASSINO
13
 
 
LANUSEI
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
CYNTHIALBALONGA
6
 
 
GIUGLIANO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
OSTIA MARE
8
 
 
INSIEME FORMIA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
TEAM NUOVA FLORIDA
2
 
 
AFRAGOLESE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
TORRES
3
 
 
ATLETICO URI
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
VIS ARTENA
9
 
 
MONTEROTONDO
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DCGr1
ARZIGNANO VALCHIAMPO
3
 
 
NOVARA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DPPO
ACIREALE
 
 
LAMEZIA TERME
 
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
DPPO
BITONTO
 
 
CITTA DI FASANO
 
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
DPPO
CAVESE
 
 
SANTAGATA
 
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
DPPO
FRANCAVILLA
 
 
NOCERINA
 
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
DPPO
LENTIGIONE
 
 
CORREGGESE
 
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
DPPO
TRASTEVERE
 
 
VASTESE
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
SLIVNISHKI GEROY
13
 
 
OFK KOSTINBROD
14
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
SDCGr2
RECANATESE
1
 
 
SAN DONATO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
PO
CAGLIARI (U19)
 
 
SAMPDORIA (U19)
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
ACS CAO 1910
 
 
FC HUNEDOARA
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
ACS FORESTA SUCEAVA
 
 
ACS SUPORTER CLUB OTELUL
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
ACS GHIRODA
 
 
MUNCITORESC RESITA
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
CETATE DEVA
 
 
DUMBRAVITA
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
CS TUNARI
 
 
CS AFUMATI
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
CSM FOCSANI 2007
 
 
CS DANTE BOTOSANI
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
FC PUCIOASA
 
 
CSM SLATINA
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
GLORIA POPESTI LEORDENI
 
 
PROGRESUL SPARTAC
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
METALURGISTUL CUGIR
 
 
MINAUR BAIA MARE
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PPO
VIITORUL DAESTI
 
 
ODORHEIU SECUIESC
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
BRATSTVO GRACANICA
7
 
 
GOSK GABELA
2
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
FK BUDUCNOST BANOVICI
4
 
 
TRAVNIK
11
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
HNK ORASJE
9
 
 
NK TOSK
3
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
IGMAN KONJIC
1
 
 
GRADINA SREBRENIK
6
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
JEDINSTVO BIHAC
15
 
 
RADNIK HADZICI
12
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
NK VIS SIMM-BAU
14
 
 
GORAZDE
8
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
RUDAR KAKANJ
5
 
 
MLADOST DOBOJ KAKANJ
13
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
ZVIJEZDA GRADACAC
10
 
 
HNK TOMISLAV
16
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
DPPO
RAVENNA
 
 
ATHLETIC CARPI
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
WCUP
GRAND BODO (W)
 
 
TROMSOE (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
WSRGr
USK ANIF
7
 
 
SV WALS GRUNAU
8
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
DS2
B 1908
7
 
 
LEDOJE-SMORUM
8
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
ONN
EINTRACHT MAHLSDORF
10
 
 
TSG NEUSTRELITZ
6
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OWPGr
KAAN-MARIENBORN
2
 
 
SC PADERBORN 07 II
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
CTR
DEUTSCHLANDSBERGER
3
 
 
SC WEIZ
9
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
FC WELS
15
 
 
WSC HERTHA
4
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
SV ALLERHEILIGEN
8
 
 
UNION VB VOCKLAMARKT
7
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
USV ST. ANNA AM AIGEN
12
 
 
ATSV STADL-PAURA
17
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
OBW
FC NOETTINGEN
7
 
 
STUTTGARTER KICKERS
2
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
OBW
SV OBERACHERN
13
 
 
DORFMERKINGEN
17
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
ONS
EINHEIT WERNIGERODE
10
 
 
INTER LEIPZIG
16
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
ONS
SV 09 ARNSTADT
18
 
 
VFC PLAUEN
2
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CUP
FYLKIR