Information

STATISTICS
TABLES
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

10:00
2 HF
72'
OLYMPIC FC
12
 
 
WESTERN PRIDE
13
 
 
0
1
2
1

10:00
2 HF
90+
ZORYA LUHANSK
 
 
TERMALICA NIECIECZA
 
 
 
1
2
3
4
 

10:00
2 HF
90+
PS TIRA
 
 
PERSIJA JAKARTA
 
 
 
2
1
2
2

10:00
2 HF
90+
MUROM
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
 
 
 
0
0
0
2

11:30
1 HF
20'
EASTERN SC
3
 
 
SOUTHERN
4
 
 
1
0

12:00
SCH
BORUSSIA MONCHENGLADB. (W)
12
 
 
SC SAND (W)
8
 
 

12:00
SCH
AMEDSPOR
9
 
 
USAKSPOR
11
 
 

12:00
SCH
GUMUSHANESPOR
13
 
 
HACETTEPE SK
14
 
 

12:00
SCH
KAHRAMANMARASSPOR AS
12
 
 
DARICA GENCLERBIRLIGI
16
 
 

12:00
SCH
SIVAS BELEDIYESPOR
11
 
 
FATIH KARAGUMRUK AS
3
 
 

12:30
SCH
ETAR VELIKO TARNOVO
7
 
 
DUNAV RUSE
12
 
 
TV

12:30
SCH
ALMERIA B
19
 
 
CARTAGENA
1
 
 

12:30
SCH
SEVILLA ATLETICO
16
 
 
REAL LINENSE
7
 
 

12:30
SCH
ERZURUM BB
17
 
 
SIVASSPOR
7
 
 
TV

12:30
SCH
INEGOLSPOR
8
 
 
BAYRAMPASA
16
 
 

12:30
SCH
SANCAKTEPE BELEDIYE
7
 
 
SARIYER
4
 
 

12:30
SCH
ETIMESGUT BLD. SPOR
7
 
 
PENDIKSPOR
6
 
 

12:30
SCH
FETHIYESPOR
15
 
 
TOKATSPOR
18
 
 

12:30
SCH
KIRKLARELISPOR
13
 
 
SANLIURFASPOR
5
 
 

12:30
SCH
ZONGULDAK KOMURSPOR
10
 
 
ANADOLU SELCUKLUSPOR
14
 
 

12:45
SCH
PYUNIK YEREVAN
 
 
RIGA FC
 
 
 

13:00
SCH
SABAIL
3
 
 
SABAH FK
5
 
 

13:00
SCH
AC HORSENS
9
 
 
VENDSYSSEL FF
12
 
 
TV

13:00
SCH
MADURA UNITED
 
 
SRIWIJAYA FC
 
 
 

13:00
SCH
KCB
11
 
 
SONY SUGAR
10
 
 

13:00
SCH
REAL MADRID
3
 
 
GIRONA
17
 
 
TV

13:00
SCH
MALLORCA
9
 
 
LUGO
18
 
 
TV

13:00
SCH
BURGOS
17
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
3
 
 

13:00
SCH
CELTA VIGO B
12
 
 
PONTEVEDRA
7
 
 

13:00
SCH
FUENLABRADA
2
 
 
RAPIDO DE BOUZAS
19
 
 

13:00
SCH
INTERNACIONAL DE MADRID
13
 
 
LAS PALMAS ATLETICO
14
 
 

13:00
SCH
UNION ADARVE
16
 
 
GUIJUELO
11
 
 

13:00
SCH
SPORTING GIJON B
10
 
 
MIRANDES
2
 
 

13:00
SCH
EJEA
10
 
 
ESPANYOL B
8
 
 

13:00
SCH
PERALADA
15
 
 
ONTINYENT
16
 
 

13:00
SCH
ATLETICO MALAGUENO
20
 
 
DON BENITO
17
 
 

13:00
SCH
BADAJOZ
8
 
 
SAN FERNANDO
3
 
 

13:00
SCH
JUMILLA
11
 
 
UCAM MURCIA
4
 
 

13:00
SCH
MELILLA
2
 
 
GRANADA CF B
13
 
 

13:00
SCH
RECREATIVO HUELVA
5
 
 
UD IBIZA
6
 
 

13:15
SCH
AJAX
2
 
 
NAC BREDA
18
 
 
TV

13:15
SCH
SPORTING COVILHA
14
 
 
PACOS FERREIRA
1
 
 

13:30
SCH
EAST BENGAL
3
 
 
CHURCHILL BROTHERS
4
 
 

13:30
SCH
FOOLAD FC
7
 
 
NAFT MASJED SOLEYMAN
13
 
 
TV
 

13:30
SCH
SPAL
15
 
 
FIORENTINA
10
 
 
TV

13:30
SCH
JUVENTUS (W)
2
 
 
AC MILAN (W)
3
 
 

14:00
SCH
SOCHAUX
17
 
 
LENS
5
 
 
TV

14:00
SCH
TROMSDALEN UIL
 
 
ALTA
 
 
 
 

14:00
SCH
FC WURZBURGER KICKERS
8
 
 
HANSA ROSTOCK
12
 
 

14:00
SCH
FRANKFURT (W)
6
 
 
TURBINE POTSDAM (W)
3
 
 

14:00
SCH
SOFAPAKA
3
 
 
GOR MAHIA
4
 
 

14:00
SCH
VIHIGA UNITED FC
16
 
 
POSTA RANGERS FC
15
 
 

14:00
SCH
WESTERN STIMA
7
 
 
MOUNT KENYA UNITED
18
 
 

14:00
SCH
ZOO KERICHO
14
 
 
MATHARE UNITED
2
 
 

14:15
SCH
MOTHERWELL
8
 
 
HEART OF MIDLOTHIAN
5
 
 
TV

14:30
SCH
ARMINIA BIELEFELD
10
 
 
FC MAGDEBURG
16
 
 
TV

14:30
SCH
DYNAMO DRESDEN
13
 
 
JAHN REGENSBURG
9
 
 
TV

14:30
SCH
HOLSTEIN KIEL
7
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH
11
 
 
TV

14:30
SCH
BERLINER AK 07
2
 
 
BFC DYNAMO
16
 
 

14:30
SCH
FSV BUDISSA BAUTZEN
13
 
 
SV BABELSBERG 03
6
 
 

14:30
SCH
GERMANIA HALBERSTADT
7
 
 
VFB AUERBACH
12
 
 

14:30
SCH
LOKOMOTIVE LEIPZIG
8
 
 
UNION FURSTENWALDE
9
 
 

14:30
SCH
ZOB AHAN
14
 
 
SAIPA
9
 
 
 

15:00
SCH
KAMZA
10
 
 
KASTRIOTI KRUJE
9
 
 
TV

15:00
SCH
LACI
5
 
 
PARTIZANI
1
 
 
TV

15:00
SCH
SEPTEMVRI SOFIA
13
 
 
BEROE
5
 
 
TV

15:00
SCH
DIGENIS OROKLINIS
16
 
 
ANAGENNISI DERYNIAS
5
 
 

15:00
SCH
ODENSE
10
 
 
VEJLE
13
 
 
TV

15:00
SCH
BLACKBURN
14
 
 
MIDDLESBROUGH
6
 
 
TV

15:00
SCH
BRISTOL CITY
 
 
WOLVERHAMPTON
 
 
 
TV

15:00
SCH
ENISEY
 
 
SILKEBORG
 
 
 

15:00
SCH
AKADEMIJA PANDEV
3
 
 
FK MAKEDONIJA G. P.
6
 
 

15:00
SCH
FK POBEDA
9
 
 
FK BELASICA
10
 
 

15:00
SCH
FK RABOTNICKI
4
 
 
FK RENOVA
7
 
 

15:00
SCH
FK SILEKS
8
 
 
SHKUPI 1927
5
 
 

15:00
SCH
SHKENDIJA
1
 
 
VARDAR SKOPJE
2
 
 

15:00
SCH
FSV ZWICKAU
15
 
 
CARL ZEISS JENA
17
 
 

15:00
SCH
FC VIKTORIA KOLN
1
 
 
ROT-WEISS OBERHAUSEN
4
 
 

15:00
SCH
SC FREIBURG (W)
7
 
 
BAYER LEVERKUSEN (W)
10
 
 

15:00
SCH
SGS ESSEN (W)
4
 
 
1899 HOFFENHEIM (W)
5
 
 

15:00
SCH
WERDER BREMEN (W)
11
 
 
MSV DUISBURG (W)
9
 
 

15:00
SCH
LARISA
11
 
 
XANTHI FC
8
 
 
TV

15:00
SCH
AEP IRAKLIS 1908 PAE
8
 
 
A.O.K. KERKYRA
2
 
 

15:00
SCH
AITTITOS SPATON
14
 
 
IRODOTOS
13
 
 

15:00
SCH
APOLLON LARISSA FC
3
 
 
EGINIAKOS
16
 
 

15:00
SCH
PLATANIAS
7
 
 
AE KARAISKAKIS
11
 
 

15:00
SCH
SPARTI
15
 
 
PANACHAIKI 1891
5
 
 

15:00
SCH
TRIKALA
12
 
 
APOLLON PONTOU
6
 
 

15:00
SCH
VOLOS NPS
1
 
 
DOXA DRAMAS
9
 
 

15:00
SCH
SELANGOR
6
 
 
PKNS FC
10
 
 
 

15:00
SCH
UKM FC
8
 
 
KELANTAN
11
 
 
 

15:00
SCH
PIETA HOTSPURS
13
 
 
BALZAN FC
7
 
 
TV

15:00
SCH
FC VOLUNTARI
14
 
 
DUNAREA CALARASI
12
 
 
TV

15:00
SCH
DINAMO VRANJE
16
 
 
FK SPARTAK SUBOTICA
12
 
 

15:00
SCH
RAD
14
 
 
ZEMUN
15
 
 
TV

15:00
SCH
JOMO COSMOS
 
 
TS GALAXY FC
 
 
 

15:00
SCH
THE MAGIC FC
 
 
KAIZER CHIEFS
 
 
 
TV

15:00
SCH
JS KAIROUANAISE
10
 
 
ETOILE DU SAHEL
4
 
 
 

15:00
SCH
KAYSERISPOR
13
 
 
GOZTEPE
11
 
 
TV

15:00
SCH
TRABZONSPOR
6
 
 
ALANYASPOR
12
 
 
TV

15:00
SCH
ALTINORDU
7
 
 
GAZIANTEP FK
6
 
 

15:00
SCH
OSMANLISPOR
3
 
 
KARDEMIR KARABUKSPOR
18
 
 

15:15
SCH
AFC LEOPARDS
17
 
 
ULINZI STARS
12
 
 

15:30
SCH
QARABAG
2
 
 
QABALA
4
 
 

15:30
SCH
CLUB BRUGGE
2
 
 
GENK
1
 
 
TV

15:30
SCH
MORDOVIA SARANSK
 
 
TYUMEN
 
 
 

15:30
SCH
ALBISSOLA
15
 
 
AREZZO
4
 
 

15:30
SCH
ALESSANDRIA
14
 
 
ARZACHENA
19
 
 

15:30
SCH
NOVARA
10
 
 
PISTOIESE
16
 
 

15:30
SCH
OLBIA
17
 
 
CARRARESE
3
 
 

15:30
SCH
PISA
8
 
 
GOZZANO
12
 
 

15:30
SCH
PONTEDERA
9
 
 
PRO VERCELLI
2
 
 

15:30
SCH
ROBUR SIENA
6
 
 
JUVENTUS (U23)
11
 
 

15:30
SCH
CATANIA
4
 
 
PAGANESE
18
 
 

15:30
SCH
CAVESE
14
 
 
VITERBESE CASTRENSE
12
 
 

15:30
SCH
SICULA LEONZIO
13
 
 
VIBONESE
8
 
 

15:30
SCH
EXCELSIOR
16
 
 
EMMEN
15
 
 
TV

15:30
SCH
GRONINGEN
14
 
 
FEYENOORD
3
 
 
TV

15:45
SCH
PARIS SAINT GERMAIN (W)
2
 
 
FC FLEURY 91 (W)
6
 
 

15:45
SCH
RANHEIM
 
 
BYASEN
 
 
 
 

16:00
SCH
SC WIENER NEUSTADT
 
 
RED BULL SALZBURG
 
 
 
TV

16:00
SCH
CALDENSE
9
 
 
BOA
5
 
 

16:00
SCH
NK OSIJEK
3
 
 
ISTRA 1961
9
 
 
TV

16:00
SCH
ANORTHOSIS
5
 
 
OMONIA
7
 
 
TV

16:00
SCH
FK JABLONEC
4
 
 
OPAVA
11
 
 
TV

16:00
SCH
BORDEAUX
13
 
 
TOULOUSE
15
 
 
TV

16:00
SCH
CAEN
19
 
 
STRASBOURG
10
 
 
TV

16:00
SCH
LILLE
2
 
 
MONTPELLIER
6
 
 
TV

16:00
SCH
GEFLE IF
 
 
AKROPOLIS IF
 
 
 
 

16:00
SCH
SHAKHTER SOLIGORSK
 
 
FC OLEKSANDRIYA
 
 
 

16:00
SCH
ALEMANNIA AACHEN
11
 
 
FORTUNA DUSSELDORF II
10
 
 

16:00
SCH
BAYERN MUNICH (W)
2
 
 
VFL WOLFSBURG (W)
1
 
 

16:00
SCH
DELHI DYNAMOS
9
 
 
BENGALURU FC
1
 
 
 

16:00
SCH
EMPOLI
18
 
 
SASSUOLO
11
 
 
TV

16:00
SCH
GENOA
13
 
 
LAZIO
7
 
 
TV

16:00
SCH
UDINESE
16
 
 
CHIEVO
20
 
 
TV

16:00
SCH
COSENZA
14
 
 
CREMONESE
11
 
 
TV

16:00
SCH
LECCE
4
 
 
LIVORNO
16
 
 
TV

16:00
SCH
FUS RABAT
8
 
 
WYDAD A.C. CASABLANCA
1
 
 

16:00
SCH
RAJA CASABLANCA
4
 
 
YOUSSOUFIA BERRECHID
5
 
 

16:00
SCH
ASSYRISKA TURABDIN
2
 
 
AFC ESKILSTUNA
4
 
 
TV
 

16:00
SCH
DJURGARDEN
3
 
 
IK FREJ
1
 
 
TV
 

16:00
SCH
FALKENBERGS FF
4
 
 
OSTERS IF
2
 
 
TV
 

16:00
SCH
IFK HASSLEHOLM
4
 
 
IF ELFSBORG
2
 
 
TV
 

16:00
SCH
MALMO FF
3
 
 
DEGERFORS IF
1
 
 
TV
 

16:00
SCH
NYKOPINGS BIS
3
 
 
IFK GOTEBORG
2
 
 
TV
 

16:00
SCH
FC AARAU
5
 
 
FC CHIASSO
9
 
 

16:00
SCH
SAKARYASPOR
3
 
 
MANISASPOR
17
 
 

16:30
SCH
EINTRACHT FRANKFURT
6
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
3
 
 
TV

16:30
SCH
ZAGLEBIE LUBIN
10
 
 
MIEDZ LEGNICA
13
 
 
TV

17:00
SCH
LOMMEL UNITED
8
 
 
BEERSCHOT WILRIJK
2
 
 

17:00
SCH
HUACHIPATO
14
 
 
O HIGGINS
10
 
 
TV

17:00
SCH
SANTIAGO WANDERERS
14
 
 
RANGERS DE TALCA
9
 
 

17:00
SCH
AEL LIMASSOL
3
 
 
NEA SALAMIS
6
 
 
TV

17:00
SCH
RANDERS FC
4
 
 
FC COPENHAGEN
1
 
 
TV

17:00
SCH
FC MUHLENBACH BLUE BOYS
 
 
ATERT BISSEN
 
 
 

17:00
SCH
GZIRA UNITED
3
 
 
BIRKIRKARA
6
 
 
TV

17:00
SCH
BELENENSES
7
 
 
MARITIMO
16
 
 
TV

17:00
SCH
MOREIRENSE
6
 
 
TONDELA
11
 
 
TV

17:00
SCH
ACADEMICA
5
 
 
FARENSE
10
 
 

17:00
SCH
FC PORTO B
7
 
 
OLIVEIRENSE
11
 
 

17:00
SCH
MAFRA
6
 
 
ESTORIL
4
 
 

17:00
SCH
SC BRAGA B
15
 
 
AROUCA
13
 
 

17:00
SCH
NUMANCIA
15
 
 
OSASUNA
4
 
 
TV

17:00
SCH
BSC YOUNG BOYS
1
 
 
FC ZURICH
4
 
 
TV

17:00
SCH
FC BASEL 1893
3
 
 
FC SION
6
 
 
TV

17:00
SCH
GRASSHOPPER-CLUB
9
 
 
NEUCHATEL XAMAX FC
10
 
 
TV

17:15
SCH
LEVADIAKOS
15
 
 
PANETOLIKOS
7
 
 
TV

17:15
SCH
VALENCIA
9
 
 
ESPANYOL
13
 
 
TV

17:15
SCH
TUDELANO
15
 
 
GERNIKA
17
 
 

17:30
SCH
LEVSKI SOFIA
3
 
 
LOKOMOTIV PLOVDIV
9
 
 
TV

17:30
SCH
FC ROSTOV
 
 
LILLESTROM
 
 
 
 

17:30
SCH
BISCEGLIE
17
 
 
RENDE
10
 
 

17:30
SCH
MONOPOLI
6
 
 
JUVE STABIA
1
 
 

17:30
SCH
POTENZA
9
 
 
SIRACUSA
16
 
 

17:30
SCH
VIRTUS FRANCAVILLA
11
 
 
REGGINA
7
 
 

17:30
SCH
GAZ METAN MEDIAS
10
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
7
 
 
TV

17:30
SCH
NAVALCARNERO
18
 
 
REAL MADRID CASTILLA
5
 
 

17:45
SCH
DE GRAAFSCHAP
17
 
 
UTRECHT
7
 
 
TV

18:00
SCH
FLAMURTARI VLORE
6
 
 
SKENDERBEU KORCE
4
 
 
TV

18:00
SCH
TIRANA
7
 
 
LUFTETARI GJIROKASTER
8
 
 
TV

18:00
SCH
DOXA KATOKOPIAS
8
 
 
ERMIS
12
 
 
TV

18:00
SCH
VIKTORIA PLZEN
2
 
 
SLAVIA PRAHA
1
 
 
TV

18:00
SCH
ZAMALEK SC
1
 
 
ENPPI
15
 
 
 

18:00
SCH
DONCASTER
 
 
CRYSTAL PALACE
 
 
 
TV

18:00
SCH
SWANSEA
 
 
BRENTFORD
 
 
 
TV

18:00
SCH
REIMS
11
 
 
RENNES
8
 
 
TV

18:00
SCH
ARIS THESSALONIKIS
5
 
 
PANIONIOS
9
 
 
TV

18:00
SCH
DIFAA EL JADIDA
12
 
 
RENAISSANCE BERKANE
7
 
 

18:00
SCH
KILMARNOCK
4
 
 
CELTIC
1
 
 
TV

18:00
SCH
CF SALMANTINO
15
 
 
DEPORTIVO FABRIL
20
 
 

18:00
SCH
CULTURAL LEONESA
6
 
 
UNIONISTAS DE SALAMANCA
9
 
 

18:00
SCH
PONFERRADINA
4
 
 
CORUXO
8
 
 

18:00
SCH
BARAKALDO
4
 
 
CD IZARRA
16
 
 

18:00
SCH
CD CALAHORRA
11
 
 
REAL SOCIEDAD B
9
 
 

18:00
SCH
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA
19
 
 
SD LEIOA
6
 
 

18:00
SCH
REAL UNION
13
 
 
UD LOGRONES
3
 
 

18:00
SCH
UP LANGREO
8
 
 
ARENAS CLUB
12
 
 

18:00
SCH
ALCOYANO
14
 
 
EBRO
9
 
 

18:00
SCH
BADALONA
13
 
 
VALENCIA MESTALLA
18
 
 

18:00
SCH
LLEIDA ESPORTIU
5
 
 
LEVANTE B
12
 
 

18:00
SCH
SABADELL
11
 
 
VILLARREAL B
2
 
 

18:00
SCH
UE OLOT
7
 
 
BARCELONA B
6
 
 

18:00
SCH
MURCIA
9
 
 
EJIDO
15
 
 

18:00
SCH
VILLANOVENSE
14
 
 
MARBELLA FC
10
 
 

18:00
SCH
IFK NORRKOPING
3
 
 
IFK VARNAMO
1
 
 
TV
 

18:00
SCH
KASIMPASA
8
 
 
GALATASARAY
2
 
 
TV

18:00
SCH
ADANASPOR AS
12
 
 
ISTANBULSPOR AS
13
 
 

18:00
SCH
AFJET AFYONSPOR
16
 
 
GIRESUNSPOR
15
 
 

18:15
SCH
RAPID VIENNA
 
 
TSV HARTBERG
 
 
 
TV

18:15
SCH
FYLKIR
3
 
 
THROTTUR REYKJAVIK
4
 
 
 

18:15
SCH
ROTOR VOLGOGRAD
 
 
SHINNIK YAROSLAVL
 
 
 

18:15
SCH
CASTELLON
20
 
 
TERUEL
19
 
 

18:30
SCH
POPAYAN
6
 
 
VALLEDUPAR
11
 
 

18:30
SCH
DINAMO ZAGREB
1
 
 
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 
TV

18:30
SCH
ATLETICO SANLUQUENO
18
 
 
TALAVERA
12
 
 

19:00
SCH
ANTWERP
4
 
 
ANDERLECHT
6
 
 
TV

19:00
SCH
ESBJERG
6
 
 
BRONDBY
3
 
 
TV

19:00
SCH
BAYER LEVERKUSEN
8
 
 
FORTUNA DUSSELDORF
12
 
 
TV

19:00
SCH
MACCABI PETAH TIKVA
12
 
 
MACCABI NETANYA
4
 
 
TV

19:00
SCH
INTER
3
 
 
SAMPDORIA
9
 
 
TV

19:00
SCH
LEGIA WARSZAWA
2
 
 
CRACOVIA KRAKOW
8
 
 
TV

19:00
SCH
LEIXOES
9
 
 
GUIMARAES B
16
 
 

19:00
SCH
RAYO MAJADAHONDA
17
 
 
MALAGA
5
 
 
TV

19:30
SCH
OLYMPIAKOS PIRAEUS
2
 
 
AEK ATHENS
3
 
 
TV

19:30
SCH
ANTIGUA GFC
3
 
 
MALACATECO
7
 
 

19:30
SCH
LUCCHESE
18
 
 
VIRTUS ENTELLA
5
 
 

19:30
SCH
PIACENZA
1
 
 
PRO PATRIA
7
 
 

19:30
SCH
CHAVES
17
 
 
BOAVISTA
14
 
 
TV

19:30
SCH
VILLARREAL
19
 
 
SEVILLA
4
 
 
TV

20:00
SCH
U.N.A.M. - PUMAS
15
 
 
CLUB AMERICA
10
 
 
TV

20:00
SCH
LEONES NEGROS UDG
14
 
 
TAPACHULA
6
 
 

20:00
SCH
DINAMO BUCURESTI
11
 
 
FC BOTOSANI
8
 
 
TV

20:30
SCH
MACCABI HAIFA
3
 
 
HAPOEL HADERA
5
 
 
TV

20:30
SCH
UNION COMERCIO
13
 
 
UNIVERSITARIO
8
 
 
 

21:00
SCH
ROYAL EXCEL MOUSCRON
11
 
 
CERCLE BRUGGE
13
 
 
TV

21:00
SCH
NACIONAL POTOSI
2
 
 
ROYAL PARI FC
11
 
 
TV

21:00
SCH
SAN JOSE
8
 
 
REAL POTOSI
5
 
 
TV

21:00
SCH
ATLETICO-BA
8
 
 
BAHIA DE FEIRA
1
 
 

21:00
SCH
JACOBINA
9
 
 
JACUIPENSE
7
 
 

21:00
SCH
JEQUIE
6
 
 
FLUMINENSE DE FEIRA
4
 
 

21:00
SCH
PATROCINENSE
6
 
 
GUARANI-MG
10
 
 

21:00
SCH
DEPORTIVO PASTO
18
 
 
JAGUARES
8
 
 
TV

21:00
SCH
MUSHUC RUNA SC
7
 
 
DEPORTIVO CUENCA
6
 
 
TV
 

21:00
SCH
ESTUDIANTES CARACAS
5
 
 
LALA FC
20
 
 
 

21:30
SCH
NAPOLI
2
 
 
TORINO
8
 
 
TV

21:30
SCH
LAS PALMAS
11
 
 
SPORTING GIJON
12
 
 
TV

21:30
SCH
ATLETICO VENEZUELA
10
 
 
DEPORTIVO LA GUAIRA
16
 
 
 

21:45
SCH
BETIS
8
 
 
ALAVES
6
 
 
TV

22:00
SCH
ALMAGRO
12
 
 
GIMNASIA Y ESGRIMA
6
 
 

22:00
SCH
GUILLERMO BROWN
24
 
 
GIMNASIA JUJUY
16
 
 

22:00
SCH
VASCO DA GAMA
 
 
FLUMINENSE
 
 
 
 

22:00
SCH
VITORIA DA CONQUISTA
5
 
 
BAHIA
3
 
 

22:00
SCH
CASCAVEL
 
 
CORITIBA
 
 
 

22:00
SCH
TOLEDO
 
 
OPERARIO-PR
 
 
 

22:00
SCH
FERROVIARIA
2
 
 
PALMEIRAS
1
 
 

22:00
SCH
AMERICA MINEIRO
2
 
 
CRUZEIRO
3
 
 

22:00
SCH
BRASIL DE PELOTAS
12
 
 
GREMIO
1
 
 

22:00
SCH
SANTA CRUZ
3
 
 
SPORT RECIFE
2
 
 

22:00
SCH
LLANEROS
4
 
 
PEREIRA
2
 
 

22:00
SCH
ST ETIENNE
5
 
 
PARIS SAINT GERMAIN
1
 
 
TV

22:00
SCH
DEPORTIVO PETAPA
12
 
 
SANARATE FC
9
 
 

22:00
SCH
SPEZIA
6
 
 
VERONA
7
 
 
TV

22:00
SCH
SPORTING CP
4
 
 
SC BRAGA
3
 
 
TV

22:00
SCH
BOSTON RIVER
13
 
 
PLAZA COLONIA
8
 
 
 

22:00
SCH
CERRO LARGO
11
 
 
DANUBIO
10
 
 
 

22:00
SCH
RACING MONTEVIDEO
7
 
 
CA CERRO
12
 
 
 

22:00
SCH
AC MINEROS
1
 
 
DEPORTIVO LARA
11
 
 
 

22:00
SCH
TRUJILLANOS FC
12
 
 
METROPOLITANOS FC
13
 
 
 

22:10
SCH
ROSARIO CENTRAL
17
 
 
TIGRE
20
 
 
<