Saturday, September 20 , 2014     Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    06:54:30
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN Scorers    
07:00 Sched   J2 MONTEDIO YAMAGATA 11
KYOTO
7 - - - -
07:00 Sched   J2 TOKYO-V 20
TOYAMA
22 - - - -
07:00 Sched   J2 YAMAGA 2
KAMATAMARE SANUKI
21 - - - -
07:00 Sched   J3 BLAUBLITZ AKITA 9
ZWEIGEN KANAZAWA
1 - - - -
07:00 Sched   JFL FAGIANO OKAYAMA NEXT 5
YOKOGAWA MUSASHINO
3 - - - -
07:00 Sched   JFL MARUYASU OKAZAKI 10
RENOFA YAMAGUCHI
2 - - - -
08:00 Sched   D1 SKA-ENERGIYA 13
BALTIKA
10 - - - -
08:00 Sched   KL JEONBUK MOTORS 1
FC SEOUL
5 - - - -
08:00 Sched   KL ULSAN HYUNDAI FC 6
INCHEON UNITED
8 - - - -
09:00 Sched   J1 NAGOYA 12
KOFU
15 - - - -
09:00 Sched   D1 LUCH-ENERGIYA 7
VOLGA NIZHN.NOVGOROD
15 - - - -
09:00 Sched   D2E SMENA 7
YAKUTIYA YAKUTSK
6 - - - -
10:00 Sched   CL1 SHENYANG 12
YONGCHANG JUNHAO FC
2 - - - -
10:00 Sched   CL1 TIANJIN SONGJIANG 7
CHONGQING LIFAN
1 - - - -
10:00 Sched   J1 G-OSAKA 5
C-OSAKA
16 - - - -
10:00 Sched   J2 IWATA 3
KITAKYUSHU
4 - - - -
10:00 Sched   J2 KUMAMOTO 18
TOCHIGI SC
15 - - - -
10:00 Sched   KL GYEONGNAM FC 12
SANGJU SANGMU FC
9 - - - -
10:00 Sched   KL SUWON BLUEWINGS 3
POHANG STEELERS
2 - - - -
10:00 Sched   KLC BUCHEON FC 1995 10
ANSAN POLICE FC
2 - - - -
10:00 Sched   KLC DAEJEON CITIZEN 1
CHUNGJU HUMMEL
9 - - - -
10:00 Sched   KLC FC ANYANG 5
GOYANG HI FC
7 - - - -
10:30 Sched   CL1 QINGDAO JONOON 6
QUINGDAO HAINIU
8 - - - -
10:30 Sched   CL1 WUHAN ZALL 3
BEIJING BAXY
4 - - - -
11:00 Sched   CL1 HEBEI ZHONGJI 13
SHENZHEN RUBY FC
10 - - - -
11:00 Sched   2S1 ACADEMICA ARGES 3
FCM DOROHOI
12 - - - -
11:00 Sched   2S1 ACS BERCENI 11
GLORIA BUZAU
4 - - - -
11:00 Sched   2S1 FC VOLUNTARI 8
FARUL CONSTANTA
7 - - - -
11:00 Sched   2S1 RAPID SUCEAVA 2
SAGEATA NAVODARI
1 - - - -
11:00 Sched   2S1 SC BACAU 5
CF BRAILA
6 - - - -
11:00 Sched   2S1 UNIREA 2004 SLOBOZIA 9
FC BALOTESTI
10 - - - -
11:00 Sched   2S2 FC BIHOR 10
CS MIOVENI
8 - - - -
11:00 Sched   2S2 FC OLT SLATINA 9
FORTUNA P. CAMPINA
3 - - - -
11:00 Sched   2S2 METALUL RESITA 2
CSM RM. VALCEA
4 - - - -
11:00 Sched   2S2 OLIMPIA SATU MARE 11
SOIMII PANCOTA
7 - - - -
11:00 Sched   PR FC UFA 11
URAL
15 - - - -
11:15 Sched   D2 KARVINA 11
ZLIN
3 - - - -
11:15 Sched   D2 SOKOLOV 10
VARNSDORF
9 - - - -
11:15 Sched   D2 TRINEC 2
SIGMA OLOMOUC
12 - - - -
12:00 Sched   D1 KLAIPEDOS GRANITAS 7
FK TRAKAI
2 - - - -
13:00 Sched   D1 KALJU NOMME 3
PAIDE LM
6 - - - -
13:00 Sched   J1 HIROSHIMA 9
NIIGATA
11 - - - -
13:00 Sched   J1 KASHIMA 4
YOKOHAMA F. MARINOS
10 - - - -
13:00 Sched   J1 KAWASAKI-F 2
FC-TOKYO
7 - - - -
13:00 Sched   J1 KOBE 6
SHIMIZU
13 - - - -
13:00 Sched   J1 TOKUSHIMA 18
OMIYA
17 - - - -
13:00 Sched   J1 TOSU 3
SENDAI
14 - - - -
13:00 Sched   J1 URAWA 1
KASHIWA
8 - - - -
13:00 Sched   J2 JEF UNITED CHIBA 10
FC GIFU
13 - - - -
13:00 Sched   J2 OITA 6
AVISPA FUKUOKA
9 - - - -
13:00 Sched   J2 OKAYAMA 5
EHIME FC
17 - - - -
13:00 Sched   J2 SHONAN 1
MITO
16 - - - -
13:00 Sched   PR ORDABASY 6
KAIRAT ALMATY
1 - - - -
13:00 Sched   PR TOBOL KOSTANAY 5
IRTYSH PAVLODAR
3 - - - -
13:00 Sched   D1 TOM TOMSK 3
SIBIR
17 - - - -
13:00 Sched   D2E DINAMO BARNAUL 3
CHITA
5 - - - -
13:00 Sched   D2E IRTYSH OMSK 2
TOM TOMSK 2
9 - - - -
13:00 Sched   D2E METALLURG NOVOKUZN. 4
BAIKAL IRKUTSK
1 - - - -
13:30 Sched   J2 THESPAKUSATSU GUNMA 19
SAPPORO
12 - - - -
13:30 Sched   PR SPARTAK SEMEY 6
ZHETYSU
1 - - - -
13:30 Sched   PR FC ROSTOV 13
ZENIT
1 - - - -
14:00 Sched   CSL DALIAN AERBIN 13
SHANDONG LUNENG
5 - - - -
14:00 Sched   2BL FSV FRANKFURT 15
VFL BOCHUM
5 - - - -
14:00 Sched   2BL SPVGG GREUTHER FURTH 9
FC KAISERSLAUTERN
3 - - - -
14:00 Sched   2BL TSV 1860 MUNICH 13
FC INGOLSTADT 04
1 - - - -
14:00 Sched   WST FC SCHALKE 04 II 15
ROT-WEISS ESSEN
10 - - - -
14:00 Sched   PR FC ASTANA 3
SHAKHTER KARAGANDY
4 - - - -
14:00 Sched   D1 ENISEY 9
GAZOVIK ORENBURG
4 - - - -
14:00 Sched   D1 KHIMIK DZERZHINSK 14
ANZHI
6 - - - -
14:00 Sched   PR METALURG DONETSK 11
ILLICHOVETS MARIUPOL
14 - - - -
14:15 Sched   ECH WATFORD 3
BOURNEMOUTH
15 - - - -
14:30 Sched   CSL BEIJING GUOAN 2
TIANJIN TEDA
8 - - - -
14:30 Sched   N/E BFC DYNAMO 9
SV BABELSBERG 03
10 - - - -
14:30 Sched   N/E CARL ZEISS JENA 7
VFC PLAUEN
6 - - - -
14:30 Sched   N/E VIKTORIA BERLIN 11
UNION BERLIN II
5 - - - -
14:30 Sched   N/E VFB AUERBACH 13
BERLINER AK 07
14 - - - -
14:45 Sched   CSL SHANGHAI SHENHUA 11
GUIZHOU RENHE FC
6 - - - -
14:45 Sched   PR QPR 16
STOKE CITY
14 - - - -
15:00 Sched   SL ELBASANI 10
FLAMURTARI VLORE
4 - - - -
15:00 Sched   SL LACI 8
TIRANA
1 - - - -
15:00 Sched   SL VLLAZNIA 9
APOLONIA FIER
7 - - - -
15:00 Sched   PR SUMQAYIT 2
AZAL BAKU
8 - - - -
15:00 Sched   CSL GUANGZHOU FC 1
SHANGHAI SHENXIN FC
12 - - - -
15:00 Sched   L2 LE HAVRE 19
ESTAC TROYES
2 - - - -
15:00 Sched   UL DINAMO BATUMI 4
SPARTAKI-TSKHINVALI
8 - - - -
15:00 Sched   UL ZESTAFONI 9
SHUKURA
11 - - - -
15:00 Sched   UL ZUGDIDI 16
WIT GEORGIA
10 - - - -
15:00 Sched   3LG BORUSSIA DORTMUND II 16
FORTUNA KOLN
19 - - - -
15:00 Sched   3LG ENERGIE COTTBUS 6
HALLESCHER FC
12 - - - -
15:00 Sched   3LG HANSA ROSTOCK 17
ARMINIA BIELEFELD
3 - - - -
15:00 Sched   3LG HOLSTEIN KIEL 15
SV WEHEN
7 - - - -
15:00 Sched   3LG PREUSSEN MUNSTER 8
SG SONN. GROSSASPACH
13 - - - -
15:00 Sched   3LG ROT-WEISS ERFURT 10
JAHN REGENSBURG
18 - - - -
15:00 Sched   3LG VFB STUTTGART II 14
CHEMNITZER FC
1 - - - -
15:00 Sched   NTH FC ST. PAULI II 10
HANNOVER 96 II
6 - - - -
15:00 Sched   NTH VFL WOLFSBURG II 8
GOSLARER SC
16 - - - -
15:00 Sched   NTH WEICHE FLENSBURG 15
EINT. NORDERSTEDT
4 - - - -
15:00 Sched   WST ALEMANNIA AACHEN 6
KFC UERDINGEN 05
11 - - - -
15:00 Sched   WST FC KRAY 7
FC KOLN II
3 - - - -
15:00 Sched   WST SC VERL 13
SPORTFREUNDE SIEGEN
17 - - - -
15:00 Sched   WST SV RODINGHAUSEN 2
SG WATTENSCHEID 09
16 - - - -
15:00 Sched   WST VIKTORIA KOLN 1
FC HENNEF 05
18 - - - -
15:00 Sched   S/W FC 08 HOMBURG 10
SC FREIBURG II
12 - - - -
15:00 Sched   S/W FK PIRMASENS 13
KSV BAUNATAL
15 - - - -
15:00 Sched   S/W KSV HESSEN KASSEL 6
SVN ZWEIBRUCKEN
18 - - - -
15:00 Sched   S/W SPVGG NECKARELZ 11
SV ELVERSBERG
4 - - - -
15:00 Sched   S/W WORMATIA WORMS 5
FC ASTORIA WALLDORF
7 - - - -
15:00 Sched   BAV FV ILLERTISSEN 11
FC WURZBURGER KICK.
2 - - - -
15:00 Sched   BAV SPVGG BAYREUTH 18
GREUTHER FURTH II
10 - - - -
15:00 Sched   PR AKTOBE 2
FC KAYSAR
5 - - - -
15:00 Sched   PR TARAZ 4
FC ATYRAU
2 - - - -
15:00 Sched   D1 DYNAMO ST PETERSBURG 18
SAKHALIN
16 - - - -
15:00 Sched   D1 FC TOSNO 1
TYUMEN
12 - - - -
15:10 Sched   PR BANANTS YEREVAN 6
ALASHKERT
5 - - - -
15:10 Sched   PR SHIRAK FC 4
ULISSES
1 - - - -
15:30 Sched   D1 NYIREGYHAZA 9
GYORI ETO FC
11 - - - -
15:30 Sched   LPA PORDENONE 19
GIANA E.
13 - - - -
15:30 Sched   LPB TERAMO 6
GUBBIO
19 - - - -
15:30 Sched   LPC COSENZA 17
LUPA ROMA
4 - - - -
15:30 Sched   2LW OFSPOR 16
AYDINSPOR 1923
18 - - - -
15:30 Sched   2LR DIYARBAKIR BB 14
BANDIRMASPOR
1 - - - -
15:30 Sched   2LR DUZYURTSPOR 15
TEPECIKSPOR A.S.
12 - - - -
15:30 Sched   2LR GUMUSHANESPOR 9
INEGOLSPOR
4 - - - -
15:45 Sched   D2 MIEDZ LEGNICA 11
TERMALICA NIECIECZA
1 - - - -
16:00 Sched   D1 BELSHINA BOBRUISK 5
FC SLUTSK
1 - - - -
16:00 Sched   D2 ANAGENNISI DERYNEIA 4
ARIS
5 - - - -
16:00 Sched   D2 APEP PITSILIAS 13
KARMIOTISSA
1 - - - -
16:00 Sched   D2 ENAD P. CHRISOHOUS 6
DIGENIS OROKLINIS
12 - - - -
16:00 Sched   D2 OLYMPIAKOS NICOSIA 14
N.&S. ERIMIS
7 - - - -
16:00 Sched   D2 OMONIA ARADIPPOU 8
E.N. PAREKLISIAS
10 - - - -
16:00 Sched   D2 PAFOS FC 2
E.N. PARALIMNIOU
9 - - - -
16:00 Sched   D1 BRONSHOJ 12
AC HORSENS
5 - - - -
16:00 Sched   D1 JOHVI FC LOKOMOTIV 10
TRANS NARVA
7 - - - -
16:00 Sched   D2 AC OULU 6
FC VIIKINGIT
10 - - - -
16:00 Sched   D2 FC JAZZ 8
PK-35
3 - - - -
16:00 Sched   D2 HIFK 4
HAKA
2 - - - -
16:00 Sched   D2 ILVES 5
KTP
1 - - - -
16:00 Sched   SL SKODA XANTHI 15
LEVADIAKOS
13 - - - -
16:00 Sched   B BARI 11
LIVORNO
7 - - - -
16:00 Sched   B BOLOGNA 10
CROTONE
21 - - - -
16:00 Sched   B BRESCIA 17
TERNANA
3 - - - -
16:00 Sched   B CATANIA 19
MODENA
14 - - - -
16:00 Sched   B CITTADELLA 9
PESCARA
18 - - - -
16:00 Sched   B LATINA 8
AVELLINO
13 - - - -
16:00 Sched   B PERUGIA 1
VICENZA
20 - - - -
16:00 Sched   B PRO VERCELLI 16
VARESE
15 - - - -
16:00 Sched   B VIRTUS LANCIANO 6
FROSINONE
12 - - - -
16:00 Sched   LPA BASSANO VIRTUS 5
ALBINOLEFFE
18 - - - -
16:00 Sched   LPB ANCONA 18
PRO PIACENZA
20 - - - -
16:00 Sched   LPC PAGANESE 18
CASERTANA
15 - - - -
16:00 Sched   LPC VIGOR LAMEZIA 7
SALERNITANA
2 - - - -
16:00 Sched   D1 DAUGAVA DAUGAVPILS 4
FK JELGAVA
3 - - - -
16:00 Sched   D1 FK LIEPAJA 5
BFC DAUGAVA
8 - - - -
16:00 Sched   D1 DACIA CHISINAU 1
VERIS CHISINAU
5 - - - -
16:00 Sched   D1 MILSAMI ORHEI 4
ZIMBRU CHISINAU
8 - - - -
16:00 Sched   D1 BERANE 12
RUDAR PLJEVLJA
1 - - - -
16:00 Sched   D1 FK MLADOST PODGORICA 4
ZETA
8 - - - -
16:00 Sched   D1 FK PETROVAC 5
BUDUCNOST PODGORICA
3 - - - -
16:00 Sched   D1 LOVCEN 6
FK GRBALJ
7 - - - -
16:00 Sched   D1 MORNAR 9
MOGREN
11 - - - -
16:00 Sched   D1 SUTJESKA 2
BOKELJ
10 - - - -
16:00 Sched   BP FUS RABAT 12
MAGHREB FES
13 - - - -
16:00 Sched   L1 CONCORDIA 18
FC BOTOSANI
7 - - - -
16:00 Sched   PR KUBAN 5
RUBIN
9 - - - -
16:00 Sched   D1 KRYLYA SOVETOV 2
VOLGAR ASTRAKHAN
8 - - - -
16:00 Sched   D1 SOKOL SARATOV 5
SHINNIK YAROSLAVL
11 - - - -
16:00 Sched   D1 OFK BEOGRAD 7
FK VOZDOVAC
16 - - - -
16:00 Sched   2LW KECIORENGUCU 2
FATIH KARAGUMRUK AS
15 - - - -
16:00 Sched   2LW TOKATSPOR 10
YENI MALATYASPOR
1 - - - -
16:00 Sched   2LR POLATLI BUGSASSPOR 13
KOCAELI BIRLIKSPOR
8 - - - -
16:15 Sched   D1 AL ASSIOUTY 16
AL MASRY
8 - - - -
16:15 Sched   D1 AL ITTIHAD SAKANDARY 12
PETROJET
10 - - - -
16:15 Sched   D1 AL NASR CAIRO 20
EL DAKHLEYA
3 - - - -
16:15 Sched   D1 ALA AB DAMANHOUR 19
HARAS EL HODOOD
6 - - - -
16:30 Sched   D1 FK RABOTNICKI 6
VARDAR SKOPJE
1 - - - -
16:30 Sched   D1 FK RENOVA 8
FK HORIZONT TURNOVO
7 - - - -
16:30 Sched   BL FC AUGSBURG 12
WERDER BREMEN
11 - - - -
16:30 Sched   BL FC SCHALKE 04 16
EINTRACHT FRANKFURT
10 - - - -
16:30 Sched   BL HAMBURGER SV 18
BAYERN MUNICH
2 - - - -
16:30 Sched   BL SC PADERBORN 07 5
HANNOVER 96
3 - - - -
16:30 Sched   BL VFB STUTTGART 17
1899 HOFFENHEIM
8 - - - -
16:30 Sched   TIP BODO/GLIMT 10
STROMSGODSET
5 - - - -
16:30 Sched   D1 PIAST GLIWICE 12
CRACOVIA KRAKOW
13 - - - -
16:30 Sched   D2 DOLCAN ZABKI 7
BYTOVIA BYTOW
18 - - - -
16:30 Sched   2LW BAYRAMPASA 7
ISKENDERUN DC
13 - - - -
16:30 Sched   2LW KARTALSPOR 19
TARSUS IDMAN YURDU
9 - - - -
16:30 Sched   2LW MENEMEN BELEDIYE 3
PENDIKSPOR
6 - - - -
16:30 Sched   2LW TAVSANLI LINYITSPOR 14
FETHIYESPOR
12 - - - -
16:30 Sched   2LW TURGUTLUSPOR 5
UMRANIYESPOR
8 - - - -
16:30 Sched   2LR KIRKLARELISPOR 10
KAHRAMANMARASSPOR AS
18 - - - -
16:30 Sched   2LR NAZILLI BELEDIYESPOR 7
GOLBASISPOR AS
17 - - - -
16:30 Sched   PR NEWTOWN AFC 6
CEFN DRUIDS AFC
10 - - - -
16:40 Sched   EPL AL-DHAFRA 5
AJMAN
11 - - - -
16:45 Sched   AFG HASKOVO 12
LEVSKI SOFIA
7 - - - -
16:45 Sched   SBG2 ATHLETIC CLUB B 7
REAL MADRID CASTILLA
18 - - - -
17:00 Sched   BL RAPID VIENNA 3
WOLFSBERGER AC
1 - - - -
17:00 Sched   PR KHAZAR LANKARAN 7
ARAZ
9 - - - -
17:00 Sched   D1 FC DNEPR MOGILEV 6
FC BREST
4 - - - -
17:00 Sched   D1 SHAKHTER SOLIGORSK 4
NAFTAN
3 - - - -
17:00 Sched   PR DRINA ZVORNIK 10
VITEZ
15 - - - -
17:00 Sched   PR MLADOST VELIKA 13
SIROKI BRIJEG
1 - - - -
17:00 Sched   PR SLOBODA TUZLA 9
ZELJEZNICAR SARAJEVO
3 - - - -
17:00 Sched   PR TRAVNIK 12
NK CELIK ZENICA
11 - - - -
17:00 Sched   PR VELEZ MOSTAR 7
SLAVIJA SARAJEVO
5 - - - -
17:00 Sched   PR ZVIJEZDA 16
RADNIK BIJELJINA
14 - - - -
17:00 Sched   AFG MAREK 9
BOTEV PLOVDIV
5 - - - -
17:00 Sched   D1 ISTRA 1961 8
NK ZAGREB
6 - - - -
17:00 Sched   PR ASTON VILLA 2
ARSENAL
7 - - - -
17:00 Sched   PR BURNLEY 18
SUNDERLAND
15 - - - -
17:00 Sched   PR NEWCASTLE 20
HULL CITY
10 - - - -
17:00 Sched   PR SWANSEA 3
SOUTHAMPTON
4 - - - -
17:00 Sched   ECH BRIGHTON 18
BLACKPOOL
23 - - - -
17:00 Sched   ECH DERBY 7
CARDIFF
17 - - - -
17:00 Sched   ECH FULHAM 24
BLACKBURN
13 - - - -
17:00 Sched   ECH LEEDS 14
HUDDERSFIELD
22 - - - -
17:00 Sched   ECH MIDDLESBROUGH 9
BRENTFORD
11 - - - -
17:00 Sched   ECH MILLWALL 12
NOTTM FOREST
1 - - - -
17:00 Sched   ECH NORWICH 2
BIRMINGHAM
20 - - - -
17:00 Sched   ECH ROTHERHAM 19
CHARLTON
5 - - - -
17:00 Sched   ECH SHEFFIELD WED 8
READING
6 - - - -
17:00 Sched   ECH WOLVES 4
BOLTON
21 - - - -
17:00 Sched   EL1 COLCHESTER 22
BRADFORD
5 - - - -
17:00 Sched   EL1 DONCASTER 18
CHESTERFIELD
3 - - - -
17:00 Sched   EL1 FLEETWOOD TOWN 8
BRISTOL CITY
1 - - - -
17:00 Sched   EL1 GILLINGHAM 10
WALSALL
20 - - - -
17:00 Sched   EL1 MILTON KEYNES DONS 4
CREWE
24 - - - -
17:00 Sched   EL1 NOTTS COUNTY 16
OLDHAM
13 - - - -
17:00 Sched   EL1 PORT VALE 23
BARNSLEY
15 - - - -
17:00 Sched   EL1 PRESTON 12
CRAWLEY TOWN
14 - - - -
17:00 Sched   EL1 ROCHDALE 11
COVENTRY
9 - - - -
17:00 Sched   EL1 SCUNTHORPE 21
LEYTON ORIENT
19 - - - -
17:00 Sched   EL1 SWINDON TOWN 7
SHEFFIELD UTD
6 - - - -
17:00 Sched   EL1 YEOVIL 17
PETERBOROUGH
2 - - - -
17:00 Sched   EL2 AFC WIMBLEDON 12
MORECAMBE
4 - - - -
17:00 Sched   EL2 BURY 2
BURTON ALBION
1 - - - -
17:00 Sched   EL2 CAMBRIDGE UNITED 11
LUTON
18 - - - -
17:00 Sched   EL2 CHELTENHAM 8
DAGENHAM & RED.
19 - - - -
17:00 Sched   EL2 MANSFIELD 10
CARLISLE
24 - - - -
17:00 Sched   EL2 NORTHAMPTON 5
ACCRINGTON ST
20 - - - -
17:00 Sched   EL2 OXFORD UNITED 22
STEVENAGE
14 - - - -
17:00 Sched   EL2 PLYMOUTH 13
HARTLEPOOL
21 - - - -
17:00 Sched   EL2 PORTSMOUTH 9
WYCOMBE
3 - - - -
17:00 Sched   EL2 SHREWSBURY 6
NEWPORT COUNTY
17 - - - -
17:00 Sched   EL2 TRANMERE 15
EXETER
23 - - - -
17:00 Sched   EL2 YORK 16
SOUTHEND
7 - - - -
17:00 Sched   FC ALDERSHOT TOWN 15
LINCOLN
14 - - - -
17:00 Sched   FC ALFRETON 23
NUNEATON
21 - - - -
17:00 Sched   FC BARNET 1
ALTRINCHAM
19 - - - -
17:00 Sched   FC BRISTOL ROVERS 10
WOKING
3 - - - -
17:00 Sched   FC DARTFORD 17
FOREST GREEN
12 - - - -
17:00 Sched   FC EASTLEIGH 11
BRAINTREE
7 - - - -
17:00 Sched   FC FC HALIFAX TOWN 4
AFC TELFORD UTD
24 - - - -
17:00 Sched   FC KIDDERMINSTER 8
GRIMSBY
13 - - - -
17:00 Sched   FC MACCLESFIELD 9
SOUTHPORT
20 - - - -
17:00 Sched   FC TORQUAY 2
DOVER
22 - - - -
17:00 Sched   FC WELLING 18
GATESHEAD
5 - - - -
17:00 Sched   FCN AFC FYLDE 1
WORCESTER
11 - - - -
17:00 Sched   FCN BOSTON UTD 8
GLOUCESTER CITY
19 - - - -
17:00 Sched   FCN BRADFORD PARK AVENUE 17
BRACKLEY TOWN
21 - - - -
17:00 Sched   FCN CHORLEY 4
HEDNESFORD TOWN
13 - - - -
17:00 Sched   FCN GAINSBOROUGH 15
STALYBRIDGE
14 - - - -
17:00 Sched   FCN GUISELEY AFC 6
OXFORD CITY
3 - - - -
17:00 Sched   FCN HYDE FC 22
LOWESTOFT TOWN
10 - - - -
17:00 Sched   FCN LEAMINGTON 9
HARROGATE TOWN
18 - - - -
17:00 Sched   FCN NORTH FERRIBY UNITED 7
BARROW
2 - - - -
17:00 Sched   FCN SOLIHULL MOORS 16
STOCKPORT
5 - - - -
17:00 Sched   FCN TAMWORTH 20
COLWYN BAY
12 - - - -
17:00 Sched   FCS BASINGSTOKE 5
BOREHAM WOOD
1 - - - -
17:00 Sched   FCS BATH CITY 20
EASTBOURNE BOROUGH
7 - - - -
17:00 Sched   FCS BISHOP S STORTFORD 17
WHITEHAWK
3 - - - -
17:00 Sched   FCS BROMLEY 2
GOSPORT BOROUGH
16 - - - -
17:00 Sched   FCS CHELMSFORD 19
WESTON SUPER MARE
12 - - - -
17:00 Sched   FCS EBBSFLEET UNITED 8
SUTTON UTD
6 - - - -
17:00 Sched   FCS HEMEL HEMPSTEAD TOWN 14
HAYES & YEADING
13 - - - -
17:00 Sched   FCS MAIDENHEAD 11
HAVANT & WVILLE
4 - - - -
17:00 Sched   FCS STAINES TOWN 18
FARNBOROUGH
15 - - - -
17:00 Sched   FCS WEALDSTONE 21
ST ALBANS
9 - - - -
17:00 Sched   D2 BI/BOLUNGARVIK 10
HK KOPAVOGUR
6 - - - -
17:00 Sched   D2 GRINDAVIK 5
SELFOSS
9 - - - -
17:00 Sched   D2 HAUKAR 8
VIKINGUR O.
3 - - - -
17:00 Sched   D2 KA AKUREYRI 7
IA AKRANES
2 - - - -
17:00 Sched   D2 KV 11
THROTTUR REYKJAVIK
4 - - - -
17:00 Sched   D2 LEIKNIR R. 1
TINDASTOLL
12 - - - -
17:00 Sched   LPA PRO PATRIA 16
NOVARA
12 - - - -
17:00 Sched   LPB LUCCHESE 7
PONTEDERA
3 - - - -
17:00 Sched   LPC MESSINA 8
MATERA
12 - - - -
17:00 Sched   JPL AL-JAZEERA AMMAN 8
ITTIHAD AL-RAMTHA
6 - - - -
17:00 Sched   PR FLORIANA FC 8
ZEBBUG RANGERS
12 - - - -
17:00 Sched   PR TARXIEN RAINBOWS 5
NAXXAR LIONS
10 - - - -
17:00 Sched   PR CLIFTONVILLE FC 5
DUNGANNON SWIFTS
11 - - - -
17:00 Sched   PR COLERAINE FC 9
BALLYMENA UNITED
3 - - - -
17:00 Sched   PR INSTITUTE FC 7
GLENTORAN FC
8 - - - -
17:00 Sched   PR LINFIELD 4
GLENAVON FC
2 - - - -
17:00 Sched   PR PORTADOWN FC 1
BALLINAMALLARD UTD
10 - - - -
17:00 Sched   PR WARRENPOINT TOWN 12
CRUSADERS FC
6 - - - -
17:00 Sched   D2 WIDZEW LODZ 15
FLOTA SWINOUJSCIE
6 - - - -
17:00 Sched   3S1 BUCOVINA POJORATA 7
CSIKSZEREDA M. CIUC
1 - - - -
17:00 Sched   3S1 SPORTING LIESTI 12
CETATEA TARGU NEAMT
4 - - - -
17:00 Sched   3S1 STIINTA MIROSLAVA 5
KOSAROM PASCANI
8 - - - -
17:00 Sched   3S2 CALLATIS MANGALIA 8
INAINTE MODELU
7 - - - -
17:00 Sched   3S2 JUVENTUS BUCURESTI 1
GLORIA POP. LEORDENI
9 - - - -
17:00 Sched   3S2 VIITORUL AXINTELE 3
OTELUL GALATI II
11 - - - -
17:00 Sched   3S2 VOINTA SNAGOV 13
VIITORUL DOMNESTI
14 - - - -
17:00 Sched   3S3 CS VISINA NOUA 10
CHINDIA TARGOVISTE
4 - - - -
17:00 Sched   3S3 FCM TARGOVISTE 5
CS SPORTING ROSIORI
9 - - - -
17:00 Sched   3S4 FC HUNEDOARA 3
NUOVA MAMA MIA
1 - - - -
17:00 Sched   3S4 NATIONAL SEBIS 2
UTA BATRANA DOAMNA
5 - - - -
17:00 Sched   3S5 AVANTUL REGHIN 12
UNIREA JUCU
5 - - - -
17:00 Sched   3S5 GLORIA BISTRITA II 10
SIGHETU MARMATIEI
6 - - - -
17:00 Sched   3S5 METALURGISTUL CUGIR 7
CS IERNUT
11 - - - -
17:00 Sched   D2U SYZRAN-2003 4
LADA TOGLIATTI
8 - - - -
17:00 Sched   PR ABERDEEN 9
ROSS COUNTY
12 - - - -
17:00 Sched   PR HAMILTON ACADEMICAL 1
KILMARNOCK
6 - - - -
17:00 Sched   PR INVERNESS CT 2
ST JOHNSTONE
7 - - - -
17:00 Sched   SCH ALLOA ATHLETIC 7
RANGERS
2 - - - -
17:00 Sched   SCH FALKIRK 8
DUMBARTON
9 - - - -
17:00 Sched   SCH HEARTS 1
COWDENBEATH
10 - - - -
17:00 Sched   SCH LIVINGSTON 5
RAITH ROVERS
3 - - - -
17:00 Sched   SCH QUEEN OF THE SOUTH 4
HIBERNIAN
6 - - - -
17:00 Sched   SL1 AIRDRIEONIANS 10
STRANRAER
7 - - - -
17:00 Sched   SL1 BRECHIN 4
AYR UTD
2 - - - -
17:00 Sched   SL1 MORTON 5
DUNFERMLINE
1 - - - -
17:00 Sched   SL1 PETERHEAD 6
STENHOUSEMUIR
9 - - - -
17:00 Sched   SL1 STIRLING ALBION 8
FORFAR ATHLETIC
3 - - - -
17:00 Sched   SL2 BERWICK 3
ALBION ROVERS
1 - - - -
17:00 Sched   SL2 CLYDE 9
ARBROATH
2 - - - -
17:00 Sched   SL2 EAST FIFE 6
QUEENS PARK
7 - - - -
17:00 Sched   SL2 EAST STIRLING 8
ANNAN ATHLETIC
10 - - - -
17:00 Sched   SL2 ELGIN CITY 4
MONTROSE
5 - - - -
17:00 Sched   1R LINLITHGOW ROSE
FRASERBURGH
- - - -
17:00 Sched   D1 JAGODINA 13
NAPREDAK
14 - - - -
17:00 Sched   D1 MLADOST LUCANI 10
BORAC CACAK
6 - - - -
17:00 Sched   D1 RADNICKI NIS 15
RAD
8 - - - -
17:00 Sched   D1 LUKA KOPER 6
MARIBOR
3 - - - -
17:00 Sched   PD DEP. LA CORUNA 10
REAL MADRID
14 - - - -
17:00 Sched   SD RECREATIVO HUELVA 6
LUGO
14 - - - -
17:00 Sched   ASV FALKENBERGS FF 14
OREBRO
8 - - - -
17:00 Sched   ASV IF BROMMAPOJKARNA 16
HACKEN
5 - - - -
17:00 Sched   SPR GAIS 12
LANDSKRONA BOIS
14 - - - -
17:00 Sched   SPR OSTERSUNDS FK 5
DEGERFORS IF
10 - - - -
17:00 Sched   SL ERCIYESSPOR 11
AKHISAR BELEDIYE
3 - - - -
17:00 Sched   1L OSMANLISPOR 1
KARSIYAKA
4 - - - -
17:00 Sched   PR METALURG ZAPOROZHYE 9
VORSKLA POLTAVA
7 - - - -
17:30 Sched   D2 FRYDEK-MISTEK 13
VIKTORIA ZIZKOV
1 - - - -
17:30 Sched   D1 DIOSGYORI VTK 5
BUDAPEST HONVED
6 - - - -
17:30 Sched   D1 RODA 3
JONG AJAX
12 - - - -
17:30 Sched   D2 GKS TYCHY 14
WISLA PLOCK
8 - - - -
17:30 Sched   D2 BEZANIJA 9
METALAC GM
10 - - - -
17:30 Sched   D2 BSK 11
KOLUBARA
5 - - - -
17:30 Sched   D2 JEDINSTVO PUTEVI 8
JAVOR
2 - - - -
17:30 Sched   D2 PROLETER NOVI SAD 7
BACKA
6 - - - -
17:30 Sched   D2 RADNIK SURDULICA 1
MORAVAC ORION
12 - - - -
17:30 Sched   D2 SINDJELIC BEOGRAD 13
MACVA
14 - - - -
17:30 Sched   D2 SLOGA KRALJEVO 16
SLOBODA P. SEVOJNO
15 - - - -
17:30 Sched   D2 SLOGA P. NA MLAVI 4
INDJIJA
3 - - - -
17:30 Sched   L1 CS HAMMAM-LIF 11
AS DJERBA
16 - - - -
17:30 Sched   L1 JS KAIROUANAISE 8
ETOILE DU SAHEL
1 - - - -
17:30 Sched   L1 US MONASTIRIENNE 10
STADE TUNISIEN
2 - - - -
18:00 Sched   SF COTONSPORT (CMR)
AL AHLY (EGY)
- - - -
18:00 Sched   L1 RC ARBA 11
USM ALGER
2 - - - -
18:00 Sched   PR FK SARAJEVO 6
OLIMPIK
4 - - - -
18:00 Sched   D1 BRNO 10
SLOVAN LIBEREC
12 - - - -
18:00 Sched   D1 FK JABLONEC 4
CESKE BUDEJOVICE
13 - - - -
18:00 Sched   D1 SLOVACKO 6
DUKLA PRAHA
11 - - - -
18:00 Sched   D1 VYSOCINA JIHLAVA 15
FK PRIBRAM
16 - - - -
18:00 Sched   SL HOBRO 3
ESBJERG
10 - - - -
18:00 Sched   L1 MARSEILLE 3
RENNES
7 - - - -
18:00 Sched   D1 HAPOEL PETAH TIKVA 14
HAPOEL BEER SHEVA
7 - - - -
18:00 Sched   LPA AREZZO 17
LUMEZZANE
14 - - - -
18:00 Sched   LPB PISA 1
REGGIANA
5 - - - -
18:00 Sched   LPC MELFI 13
CATANZARO
1 - - - -
18:00 Sched   D1 BANGA GARGZDAI 9
SUDUVA MARIJAMPOLE
5 - - - -
18:00 Sched   D1 SHERIFF TIRASPOL 6
ZARIA BALTI
9 - - - -
18:00 Sched   BP CHABAB ATL. KHENIFRA 9
OLYMPIQUE SAFI
14 - - - -
18:00 Sched   PL PENAFIEL 18
VITORIA SETUBAL
13 - - - -
18:00 Sched   SEG UNIAO 4
BENFICA B
3 - - - -
18:00 Sched   R32 FC TAGERWILEN
FC LUGANO
- - - -
18:00 Sched   R32 MUNSINGEN
FC LOCARNO
- - - -
18:00 Sched   1L BUCASPOR IZMIR 13
GIRESUNSPOR
16 - - - -
18:15 Sched   SL OFI 12
ATROMITOS ATHINON
5 - - - -
18:20 Sched   PR AL-QADSIA 7
AL-NASR SC
8 - - - -
18:20 Sched   PR AL-SALMIYAH 5
YARMOUK
11 - - - -
18:30 Sched   AFG LOKOMOTIV PLOVDIV 10
BEROE
3 - - - -
18:30 Sched   CL SPORT HUANCAYO 13
REAL GARCILASO
10 - - - -
18:30 Sched   D2 ARKA GDYNIA 17
CHOJNICZAN. CHOJNICE
10 - - - -
18:30 Sched   L1 OTELUL GALATI 15
CFR 1907 CLUJ
2 - - - -
18:30 Sched   D1 DUKLA B. BYSTRICA 12
MFK RUZOMBEROK
10 - - - -
18:30 Sched   D1 FC VION ZL. MORAVCE 9
AS TRENCIN
2 - - - -
18:30 Sched   D1 FK SENICA 4
ZP SPORT PODBREZOVA
5 - - - -
18:30 Sched   R32 FC BIEL BIENNE
FC SION
- - - -
18:30 Sched   R32 FC CHIASSO
FC AARAU
- - - -
18:30 Sched   R32 FC SCHAFFHAUSEN
FC LUZERN
- - - -
18:30 Sched   R32 SC BUOCHS
BSC YOUNG BOYS
- - - -
18:45 Sched   OPL AL-NASR SALALAH 8
DHOFAR
9 - - - -
19:00 Sched   L1 JS KABYLIE 3
ASO CHLEF
15 - - - -
19:00 Sched   JPL MOUSCRON-PERUWELZ 4
GENK
12 - - - -
19:00 Sched   AFG CSKA SOFIA 1
LOKOMOTIV SOFIA
6 - - - -
19:00 Sched   D1 A.O. AYIAS NAPAS 11
APOEL
2 - - - -
19:00 Sched   D2 OPAVA 8
TABORSKO
5 - - - -
19:00 Sched   D1 TAMMEKA TARTU 8
FLORA TALLINN
2 - - - -
19:00 Sched   D1 BNEI SAKHNIN 12
HAPOEL AKKO
8 - - - -
19:00 Sched   D1 HAPOEL HAIFA 5
FC ASHDOD
10 - - - -
19:00 Sched   A CESENA 12
EMPOLI
20 - - - -
19:00 Sched   PR QORMI FC 7
BIRKIRKARA
4 - - - -
19:00 Sched   TIP VALERENGA 6
MOLDE
1 - - - -
19:00 Sched   D1 PODBESKIDZIE 5
GORNIK ZABRZE
4 - - - -
19:00 Sched   D2 GKS KATOWICE 4
POGON SIEDLCE
16 - - - -
19:00 Sched   PR SPARTAK MOSCOW 2
TEREK GROZNI
6 - - - -
19:00 Sched   D1 CRVENA ZVEZDA 2
NOVI PAZAR
9 - - - -
19:00 Sched   D1 NK CM CELJE 5
RUDAR VELENJE
7 - - - -
19:00 Sched   PD ATHLETIC CLUB 13
GRANADA CF
7 - - - -
19:00 Sched   SD BARCELONA B 4
LLAGOSTERA
16 - - - -
19:00 Sched   SD MIRANDES 15
SPORTING GIJON
7 - - - -
19:00 Sched   SBG1 AASTORGA FC 5
MARINO DE LUANCO
18 - - - -
19:00 Sched   SBG3 ELCHE ILICITANO 13
VALENCIA MESTALLA
14 - - - -
19:00 Sched   SBG3 HURACAN VALENCIA CF 9
LLEIDA ESPORTIU
3 - - - -
19:00 Sched   R32 FC HENAU
FC WIL 1900
- - - -
19:00 Sched   1L ALTINORDU 14
DENIZLISPOR
5 - - - -
19:00 Sched   1L ORDUSPOR 9
ANTALYASPOR
6 - - - -
19:00 Sched   1L SAMSUNSPOR 15
BOLUSPOR
3 - - - -
19:00 Sched   2LW ANADOLU SELCUKLUSPOR 17
HACETTEPE SK
4 - - - -
19:00 Sched   2LR ANKARAGUCU 6
HATAYSPOR
5 - - - -
19:00 Sched   2LR GOZTEPE 2
SARIYER
11 - - - -
19:15 Sched   D1 AL MOKAWLOON 18
SMOUHA SC
2 - - - -
19:15 Sched   PR HIBERNIANS FC 1
PIETA HOTSPURS
11 - - - -
19:15 Sched   SD ZARAGOZA 19
ALAVES
10 - - - -
19:15 Sched   EPL AL-AIN FC 10
AL-WASL FC
6 - - - -
19:15 Sched   EPL AL-JAZIRA 2
FUJAIRAH SC
13 - - - -
19:30 Sched   BL ADMIRA WACKER 4
SV GRODIG
6 - - - -
19:30 Sched   BL RIED 10
STURM GRAZ
7 - - - -
19:30 Sched   BL SCR ALTACH 5
SC WIENER NEUSTADT
9 - - - -
19:30 Sched   PR WEST HAM 13
LIVERPOOL
8 - - - -
19:30 Sched   BL FSV MAINZ 05 7
BORUSSIA DORTMUND
4 - - - -
19:30 Sched   D1 MTK BUDAPEST 4
DUNAUJVAROS PASE
15 - - - -
19:30 Sched   D1 SZOMBATHELYI HALADAS 14
VIDEOTON FC
1 - - - -
19:30 Sched   D1 MACCABI NETANYA 11
MACCABI PETAH TIKVA
13 - - - -
19:30 Sched   JPL AL-WEHDAT SC 3
AL-AHLI AMMAN
7 - - - -
19:30 Sched   JPL RAMTHA SC 4
AL-SAREEH
12 - - - -
19:30 Sched   ERD EXCELSIOR 10
DORDRECHT
16 - - - -
19:30 Sched   SBG3 VILLARREAL B 19
ESPANYOL B
1 - - - -
19:45 Sched   L1 ASM ORAN 10
MO BEJAIA
7 - - - -
19:45 Sched   L1 MC ALGER 8
JS SAOURA
6 - - - -
19:45 Sched   FINAL DUNDALK
SHAMROCK ROVERS
- - - -
20:00 Sched   D1 RNK SPLIT 7
HNK HAJDUK SPLIT
3 - - - -
20:00 Sched   D1 NEA SALAMIS 6
ETHNIKOS ACHNAS
4 - - - -
20:00 Sched   D1 CUKARICKI 5
DONJI SREM PECINCI
11 - - - -
20:00 Sched   D1 VOJVODINA 3
SPARTAK ZLATIB. VODA
4 - - - -
20:00 Sched   SBG1 MURCIA 9
CD LEALTAD
13 - - - -
20:00 Sched   SBG4 LUCENA 15
CACERENO
18 - - - -
20:00 Sched   SL BALIKESIRSPOR 18
GALATASARAY
1 - - - -
20:00 Sched   SL MERSIN IDMAN YURDU 16
RIZESPOR
12 - - - -
20:10 Sched   D1 HAP.IR.KIRYAT SHMONA 9
HAPOEL TEL AVIV
4 - - - -
20:30 Sched   D2 DESSEL SPORT 15
ST TRUIDEN
3 - - - -
20:30 Sched   SL OLYMPIAKOS PIRAEUS 4
VERIA
1 - - - -
20:30 Sched   LPA CREMONESE 11
SUDTIROL
4 - - - -
20:30 Sched   D1 SPARTAK MYJAVA 8
MFK KOSICE
11 - - - -
20:30 Sched   SBG4 EL PALO 11
SAN ROQUE
9 - - - -
20:30 Sched   R32 FC HERGISWIL
FC SCHOTZ
- - - -
20:40 Sched   PR AL-TADHAMON 13
AL-KUWAIT
4 - - - -
20:40 Sched   PR KHAITAN 10
AL-SAHEL
12 - - - -
20:45 Sched   ERD ADO DEN HAAG 13
GO AHEAD EAGLES
15 - - - -
20:45 Sched   D1 NEC NIJMEGEN 1
EMMEN
10 - - - -
20:45 Sched   D1 WAALWIJK 19
VOLENDAM
4 - - - -
20:45 Sched   CL U. COMERCIO 6
UTC
11 - - - -
21:00 Sched   L1 CR BELOUIZDAD 12
USM BEL ABBES
14 - - - -
21:00 Sched   JPL ANDERLECHT 1
CERCLE BRUGGE
10 - - - -
21:00 Sched   JPL OOSTENDE 3
GENT
2 - - - -
21:00 Sched   JPL WESTERLO 7
LIERSE
16 - - - -
21:00 Sched   D2 ANTWERP 11
AS EUPEN
7 - - - -
21:00 Sched   D2 OH LEUVEN 1
K.S.K. HEIST
18 - - - -
21:00 Sched   D2 SERAING UNITED 8
GEEL
17 - - - -
21:00 Sched   D2 VIRTON 5
WOLUWE-ZAVENTEM
13 - - - -
21:00 Sched   D1 MANTA FC 12
DEPORTIVO QUITO
9 - - - -
21:00 Sched   L1 LORIENT 8
REIMS
18 - - - -
21:00 Sched   L1 METZ 17
BASTIA
14 - - - -
21:00 Sched   L1 NANTES 10
NICE
11 - - - -
21:00 Sched   L1 TOULOUSE 15
CAEN
12 - - - -
21:00 Sched   BP CHABAB RIF HOCEIMA 2
OLYMPIQUE KHOURIBGA
5 - - - -
21:00 Sched   L1 DINAMO BUCURESTI 6
CSMS IASI
17 - - - -
21:00 Sched   D1 MSK ZILINA 1
SPARTAK TRNAVA
6 - - - -
21:00 Sched   PD ATL. MADRID 4
CELTA VIGO
6 - - - -
21:00 Sched   SD LAS PALMAS 1
ALCORCON
8 - - - -
21:00 Sched   SD SABADELL 21
PONFERRADINA
3 - - - -
21:00 Sched   SBG1 COMPOSTELA 8
UD LOGRONES
6 - - - -
21:05 Sched   D1 NK DOMZALE 1
OLIMPIJA LJUBLJANA
2 - - - -
21:15 Sched   PD ESTUDIANTES L.P. 8
GIMNASIA L.P.
18 - - - -
21:15 Sched   D1 BOHEMIANS 1905 9
SLAVIA PRAHA
5 - - - -
21:15 Sched   FINAL ORLANDO PIRATES
KAIZER CHIEFS
- - - -
21:30 Sched   D1 PUSKAS ACADEMY 16
LOMBARD PAPA
10 - - - -
21:30 Sched   D1 LECH POZNAN 11
ZAWISZA BYDGOSZCZ
16 - - - -
21:30 Sched   D1 LONGFORD TOWN FC 2
COBH RAMBLERS
8 - - - -
21:30 Sched   AP SUD AMERICA 12
CERRO
16 - - - -
21:45 Sched   A AC MILAN 1
JUVENTUS
3 - - - -
21:45 Sched   ERD VITESSE 17
HEERENVEEN
4 - - - -
21:45 Sched   PR SLIGO ROVERS 5
DROGHEDA UNITED
9 - - - -
21:45 Sched   D1 GALWAY FC 3
FINN HARPS
5 - - - -
22:00 Sched   SF ES SETIF (ALG)
TP MAZEMBE (COD)
- - - -
22:00 Sched   AP THE STRONGEST 6
BLOOMING
3 - - - -
22:00 Sched   CL CHICO 6
DEP. PASTO
13 - - - -
22:00 Sched   SBG4 CADIZ 6
GRANADA CF B
13 - - - -
22:00 Sched   AP EL TANQUE SISLEY 5
PENAROL
3 - - - -
22:10 Sched   B JOINVILLE 2
ATLETICO GOIANIENSE
10 - - - -
22:10 Sched   B PONTE PRETA 3
OESTE
14 - - - -
22:10 Sched   B SAMPAIO CORREA 9
ABC
13 - - - -
22:10 Sched   B SANTA CRUZ 12
ICASA
17 - - - -
22:10 Sched   B VASCO DA GAMA 5
NAUTICO RECIFE
8 - - - -
22:10 Sched   B VILA NOVA 19
AMERICA MINEIRO
20 - - - -
22:15 Sched   PD OLIMPO BAHIA BLANCA 20
BELGRANO CORDOBA
12 - - - -
22:15 Sched   PL NACIONAL 14
SC BRAGA
6 - - - -
22:30 Sched   CL DEPORTIVO CAPIATA 8
3 DE FEBRERO
10 - - - -
23:00 Sched   CL2 DEPOR FC 13
POPAYAN
18 - - - -
23:00 Sched   CL2 REAL SANTANDER 14
JAGUARES
7 - - - -
23:00 Sched   CL2 RIONEGRO 4
UNION MAGDALENA
10 - - - -
23:00 Sched   CL LEON DE HUANUCO 3
JUAN AURICH
8 - - - -
23:00 Sched   PD ESPANYOL 19
MALAGA
11 - - - -
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow / Red Cards OWN. Own Goal
1 HF First Half Int Interrupted  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time E/T. Extra Time
2 HF Second Half Abd Abandoned  Stat  Game Status  ET  Extra Time PEN. Penalty
Fin Finished Post Postponed  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
E/T Extra Time Canc Cancelled  LP League Table Position      Information
Back to Top