Saturday, August 29 , 2015        FAVORITES Country Matches ▼ Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    03:14:03
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN Scorers    
01:30 2 HF 46' B AMERICA MINEIRO 3
LUVERDENSE
13 0-1 1-2 - - (65)RICHARLISON
02:00 2 HF 46' AP S. WANDERERS 7 1
HUACHIPATO
8 3 2-1 2-1 - - VAZQUEZ LUCIANO(38)
02:30 Sched   CSL MILTON SC 7
SERBIAN WHITE EAGLES
1 - - - -
03:00 1 HF 1' PBN CENTRAL CORDOBA 21
PATRONATO
1 - 0-0 - -
03:00 1 HF 1' B CRB 12
BOTAFOGO
2 - 0-0 - -
03:10 1 HF 1' PD ARGENTINOS JRS 20
CRUCERO DEL NORTE
29 - 0-0 - -
03:30 Sched   AP VERACRUZ 7
MONTERREY
6 - - - -
03:30 Sched   AP2 MINEROS DE ZACATECAS 7
CORRECAMINOS UAT
15 - - - -
04:00 Sched   CL PATRIOTAS 12
CHICO
19 - - - -
04:00 Sched   D1 DEPORTIVO CUENCA 9
AUCAS
1 - - - -
04:00 Sched   AP CD HONDURAS 1
CD MOTAGUA
2 - - - -
04:00 Sched   AP2 ATLANTE 5
ALEBRIJES DE OAXACA
1 - - - -
04:30 Sched   AP2 LEONES NEGROS UDG 11
TAPACHULA
16 - - - -
04:30 Sched   AP2 VENADOS FC 6
ATLETICO SAN LUIS
14 - - - -
05:00 Sched   AP ATLETICO CHIRIQUI 9
SPORTING S. M.
3 - - - -
05:00 Sched   AP TAURO FC 4
CD ARABE UNIDO
1 - - - -
05:30 Sched   AP SANTOS LAGUNA 18
U.N.A.M.- PUMAS
2 - - - -
06:00 Sched   AP2 CIMARRONES 10
CELAYA
8 - - - -
06:00 Sched   MLS SAN JOSE EARTHQUAKES 7
LOS ANGELES GALAXY
1 - - - -
07:00 Sched   QF SOUTH HOBART
SOMERSET FC
- - - -
07:00 Sched   QF UNIVERSITY TASMANIA
LAUNCESTON CITY
- - - -
08:00 Sched   SF CANBERRA FC
COOMA
- - - -
08:00 Sched   SF EDGEWORTH EAGLES
BROADMEADOW MAGIC
- - - -
08:00 Sched   SF2 W. TORRENS BIRKALLA
ADELAIDE CITY FC
- - - -
09:30 Sched   QF OLYMPIA
NORTHERN RANGERS
- - - -
10:00 Sched   QSL SWQ THUNDER 12
MORETON BAY UNITED
1 - - - -
10:00 Sched   WA BALCATTA 8
FLOREAT ATHENA
2 - - - -
10:00 Sched   WA BAYSWATER CITY 1
ARMADALE
11 - - - -
10:00 Sched   WA ECU JOONDALUP 10
COCKBURN CITY
5 - - - -
10:00 Sched   WA PERTH GLORY YOUTH 12
SORRENTO
4 - - - -
10:00 Sched   WA STIRLING LIONS 7
PERTH SC
3 - - - -
10:00 Sched   WA SUBIACO 9
INGLEWOOD UNITED
6 - - - -
10:30 Sched   SF BELCONNEN UNITED
CANBERRA OLYMPIC
- - - -
11:00 Sched   QSL BRISBANE CITY 9
PALM BEACH
5 - - - -
11:00 Sched   QSL BRISBANE STRIKERS 2
NORTHERN FURY FC
8 - - - -
11:00 Sched   2S1 BUCOVINA POJORATA 12
GLORIA BUZAU
14 - - - -
11:00 Sched   2S1 CEAHLAUL PIATRA NEAMT 5
FARUL CONSTANTA
9 - - - -
11:00 Sched   2S1 DACIA UNIREA BRAILA 7
RAPID SUCEAVA
3 - - - -
11:00 Sched   2S1 DUNAREA CALARASI 8
SC BACAU
4 - - - -
11:00 Sched   2S1 FC CLINCENI 10
OTELUL GALATI
1 - - - -
11:00 Sched   2S1 FCM DOROHOI 6
ACS BERCENI
11 - - - -
11:00 Sched   2S1 RAPID BUCURESTI 2
CS BALOTESTI
13 - - - -
11:00 Sched   2S2 CHINDIA TARGOVISTE 1
UNIVERSITATEA CLUJ
13 - - - -
11:00 Sched   2S2 CS UNIREA TARLUNGENI 3
SOIMII PANCOTA
12 - - - -
11:00 Sched   2S2 FC BIHOR 5
CS MIOVENI
2 - - - -
11:00 Sched   2S2 FC CARANSEBES 14
CSM RAMNICU VALCEA
4 - - - -
11:00 Sched   2S2 FCM BAIA MARE 8
FC BRASOV
6 - - - -
11:00 Sched   2S2 METALUL RESITA 10
OLIMPIA SATU MARE
11 - - - -
11:00 Sched   2S2 UTA ARAD 7
GAZ METAN MEDIAS
9 - - - -
12:00 Sched   J1 SHIMIZU 15
FC-TOKYO
6 - - - -
12:30 Sched   J1 YOKOHAMA F. MARINOS 9
URAWA
4 - - - -
13:00 Sched   J1 HIROSHIMA 2
NAGOYA
7 - - - -
13:00 Sched   J1 KAWASAKI-F 10
KASHIMA
1 - - - -
13:00 Sched   J1 KOBE 11
TOSU
12 - - - -
13:00 Sched   J1 SENDAI 17
NIIGATA
14 - - - -
13:00 Sched   D1 AFC LEOPARDS 5
CHEMELIL SUGAR
13 - - - -
13:00 Sched   KL BUSAN I PARK 11
JEONNAM DRAGONS
7 - - - -
13:00 Sched   KL GWANGJU FC 9
ULSAN HYUNDAI FC
10 - - - -
13:00 Sched   KL INCHEON UNITED 6
DAEJEON CITIZEN
12 - - - -
13:00 Sched   KL JEJU UNITED FC 8
FC SEOUL
4 - - - -
13:00 Sched   KLC GYEONGNAM FC 11
CHUNGJU HUMMEL
10 - - - -
13:30 Sched   CL1 XINJIANG TIANSHAN 9
QINGDAO JONOON
6 - - - -
13:30 Sched   KLC SEOUL E-LAND FC 3
ANSAN POLICE FC
9 - - - -
14:00 Sched   CL1 DALIAN AERBIN 4
SHENZHEN RUBY FC
14 - - - -
14:00 Sched   CL1 QINGDAO HAINIU 11
HARBIN YITENG
2 - - - -
14:00 Sched   2D1 B 1908 7
AB TARNBY
8 - - - -
14:00 Sched   2D1 HIK 5
BRONSHOJ
6 - - - -
14:00 Sched   2D3 SKOVBAKKEN 7
BRABRAND
1 - - - -
14:00 Sched   ED VEJLE (W) 8
BSF (W)
5 - - - -
14:00 Sched   2BL MSV DUISBURG 18
SPVGG GREUTHER FURTH
11 - - - -
14:00 Sched   2BL SC PADERBORN 07 15
ARMINIA BIELEFELD
14 - - - -
14:00 Sched   GS LATVIA (W) 2
LITHUANIA (W)
3 - - - -
14:00 Sched   D1 FS METTA/LU 7
SPARTAKS
5 - - - -
14:00 Sched   PR DINAMO MOSCOW 7
FC UFA
12 - - - -
14:05 Sched   ECH DERBY 16
LEEDS
15 - - - -
14:30 Sched   APL TOOFAAN HARIROD 2
DE MAIWAND ATALAN
3 - - - -
14:30 Sched   CL1 HUNAN XIANGTAO 13
JIANGXI LIANSHENG
16 - - - -
14:30 Sched   CL1 TIANJIN SONGJIANG 10
BIT FC
15 - - - -
14:30 Sched   CL1 WUHAN ZALL 8
HEBEI ZHONGJI
7 - - - -
14:30 Sched   N/E SV BABELSBERG 03 5
WACKER NORDHAUSEN
3 - - - -
14:30 Sched   D1 BALESTIER KHALSA FC 4
DPMM FC
1 - - - -
14:30 Sched   D1 WARRIORS FC 3
GEYLANG INT.
10 - - - -
14:35 Sched   CL1 NEI MONGOL ZHONGYOU 5
YANBIAN TIGERS FC
1 - - - -
14:45 Sched   PR NEWCASTLE 17
ARSENAL
9 - - - -
15:00 Sched   2D2 DALUM 4
FREM
1 - - - -
15:00 Sched   2D3 MIDDELFART 4
ODDER IGF
6 - - - -
15:00 Sched   ED FORTUNA HJORRING (W) 4
KOLDINGQ (W)
2 - - - -
15:00 Sched   L2 METZ 3
EVIAN TG FC
14 - - - -
15:00 Sched   3LG CHEMNITZER FC 7
SV WEHEN
15 - - - -
15:00 Sched   3LG FC WURZBURGER KICK. 12
ERZGEBIRGE AUE
3 - - - -
15:00 Sched   3LG HALLESCHER FC 18
PREUSSEN MUNSTER
11 - - - -
15:00 Sched   3LG ROT-WEISS ERFURT 19
VFB STUTTGART II
20 - - - -
15:00 Sched   3LG STUTT. KICKERS 8
ENERGIE COTTBUS
14 - - - -
15:00 Sched   3LG VFL OSNABRUCK 16
HOLSTEIN KIEL
10 - - - -
15:00 Sched   3LG WERDER BREMEN II 17
DYNAMO DRESDEN
1 - - - -
15:00 Sched   NTH FC ST. PAULI II 17
GOSLARER SC
15 - - - -
15:00 Sched   WST BORUSSIA DORTMUND II 18
ALEMANNIA AACHEN
4 - - - -
15:00 Sched   WST FC KOLN II 14
SPORTFREUNDE LOTTE
3 - - - -
15:00 Sched   WST FC WEGBERG-BEECK 19
SSVG VELBERT
8 - - - -
15:00 Sched   WST SV RODINGHAUSEN 2
FC VIKTORIA KOLN
5 - - - -
15:00 Sched   WST TUS ERNDTEBRUCK 15
FORT. DUSSELDORF II
10 - - - -
15:00 Sched   S/W FK PIRMASENS 14
KICKERS OFFENBACH
5 - - - -
15:00 Sched   S/W SV ELVERSBERG 3
FC SAARBRUCKEN
4 - - - -
15:00 Sched   S/W TSV STEINBACH 16
FC 08 HOMBURG
11 - - - -
15:00 Sched   S/W WORMATIA WORMS 15
SC FREIBURG II
17 - - - -
15:00 Sched   BAV FC NURNBERG II 6
1896 RAIN AM LECH
14 - - - -
15:00 Sched   BAV VIKT. ASCHAFFENBURG 12
TSV BUCHBACH
17 - - - -
15:00 Sched   BLW FF USV JENA (W) 2
VFL WOLFSBURG (W)
11 - - - -
15:00 Sched   D1 BANDARI 6
GOR MAHIA
1 - - - -
15:00 Sched   D1 MUHORONI YOUTH 8
KCB
14 - - - -
15:00 Sched   D1 NAKURU TOP FRY 16
THIKA UNITED
11 - - - -
15:00 Sched   2G1 SENJA 8
FINNSNES
6 - - - -
15:30 Sched   D1 SLAVIA MOZYR 11
GRANIT MIKASHEVICHY
6 - - - -
15:45 Sched   ALG ALUMINIUM ARAK 12
PARSEH TEHRAN
20 - - - -
15:45 Sched   ALG ALUMINIUM HORMOZGAN 14
GOL GOHAR
13 - - - -
15:45 Sched   ALG FOOLAD YAZD 6
MACHINE SAZI TABRIZ
5 - - - -
15:45 Sched   ALG KHEYBAR KHORRAMABAD 1
MES KERMAN
8 - - - -
15:45 Sched   ALG KHONEH BE KHONEH 18
NAFT MASJED SOLEYMAN
11 - - - -
16:00 Sched   SLW GENK (W) 5
STANDARD LIEGE (W)
3 - - - -
16:00 Sched   SLW K.S.K. HEIST (W) 6
GENT (W)
4 - - - -
16:00 Sched   2D1 HVIDOVRE 1
HOLBAEK
4 - - - -
16:00 Sched   2D2 FC SVENDBORG 8
MARIENLYST
6 - - - -
16:00 Sched   2D3 KOLDING IF 3
AARHUS FREMAD
8 - - - -
16:00 Sched   ED BRONDBY (W) 1
ASA AARHUS (W)
7 - - - -
16:00 Sched   D1 FC INTER 4
ROPS
2 - - - -
16:00 Sched   D1 KTP 11
FF JARO
10 - - - -
16:00 Sched   D2 AC OULU 5
TPS
3 - - - -
16:00 Sched   D2 EIF 8
FC JAZZ
7 - - - -
16:00 Sched   D2 PK-35 4
VIFK
10 - - - -
16:00 Sched   STH FCV 4
HONKA
1 - - - -
16:00 Sched   STH JAPS 7
NJS
10 - - - -
16:00 Sched   EST FC LAHTI AKATEMIA 8
FC FUTURA
3 - - - -
16:00 Sched   NTH SCHWARZ-WEISS REHDEN 7
LUNEBURGER SK HANSA
9 - - - -
16:00 Sched   ALG PAS HAMEDAN 15
FAJR SEPASI
3 - - - -
16:00 Sched   ALG PAYKAN 2
IRANJAVAN BUSHEHR
19 - - - -
16:00 Sched   ALG SHAHRDARI ARDABIL 7
GITI PASAND
17 - - - -
16:00 Sched   2G3 ODDA FK 12
FANA
11 - - - -
16:00 Sched   2G3 VARD HAUGESUND 3
VIDAR
6 - - - -
16:00 Sched   2G4 NARDO 2
STRINDHEIM
9 - - - -
16:00 Sched   2G4 TRAEFF 11
BYASEN
13 - - - -
16:00 Sched   TS AMAZON GRIMSTAD (W) 11
MEDKILA (W)
12 - - - -
16:00 Sched   TS AVALDSNES (W) 2
STABAEK (W)
6 - - - -
16:00 Sched   TS ROA (W) 3
TRONDHEIMS-ORN (W)
5 - - - -
16:00 Sched   TS SANDVIKEN (W) 9
LILLESTROM (W)
1 - - - -
16:00 Sched   TS VALERENGA (W) 8
ARNA-BJORNAR (W)
10 - - - -
16:00 Sched   SPR VARBERGS BOIS FC 7
AFC UNITED
10 - - - -
16:00 Sched   D1S KRISTIANSTADS FF 8
OSKARSHAMNS AIK
7 - - - -
16:00 Sched   D1S QVIDING FIF 6
ORGRYTE
2 - - - -
16:00 Sched   UPL BUL FC 14
SCVU
13 - - - -
16:00 Sched   UPL EXPRESS FC 6
MAROONS FC
11 - - - -
16:00 Sched   UPL LWEZA FC 10
SOANA FC
7 - - - -
16:00 Sched   UPL SADOLIN PAINTS FC 16
BRIGHT STARS FC
3 - - - -
16:00 Sched   UPL SIMBA FC 12
POLICE FC
8 - - - -
16:00 Sched   UPL VIPERS FC 5
JMC HIPPOS FC
4 - - - -
16:15 Sched   ALG MES KERMAN 8
DAMASH GILAN
9 - - - -
16:30 Sched   PR ARARAT YEREVAN 5
ALASHKERT
2 - - - -
16:30 Sched   PR SHIRAK FC 1
BANANTS YEREVAN
6 - - - -
16:30 Sched   D1 FLORA TALLINN 2
KALJU NOMME
3 - - - -
16:30 Sched   BL FC AUGSBURG 14
FC INGOLSTADT 04
9 - - - -
16:30 Sched   BL FC KOLN 5
HAMBURGER SV
10 - - - -
16:30 Sched   BL FSV MAINZ 05 8
HANNOVER 96
12 - - - -
16:30 Sched   BL SV DARMSTADT 98 11
1899 HOFFENHEIM
16 - - - -
16:30 Sched   BL VFB STUTTGART 17
EINTRACHT FRANKFURT
13 - - - -
16:30 Sched   D1 PIAST GLIWICE 1
GORNIK LECZNA
12 - - - -
16:30 Sched   PR BANGOR CITY 6
PORT TALBOT TOWN
8 - - - -
16:30 Sched   PR CARMARTHEN TOWN 11
GAP CONNAH S QUAY FC
10 - - - -
16:30 Sched   PR NEWTOWN AFC 4
HAVERFORDWEST COUNTY
12 - - - -
17:00 Sched   PBM ALMAGRO 10
BARRACAS CENTRAL
7 - - - -
17:00 Sched   BL ADMIRA WACKER 2
AUSTRIA VIENNA
3 - - - -
17:00 Sched   CTR UNION GURTEN 8
SK VORWARTS STEYR
5 - - - -
17:00 Sched   WST FC HARD 5
FC KUFSTEIN
13 - - - -
17:00 Sched   WST SVG REICHENAU 16
USK ANIF
2 - - - -
17:00 Sched   D2 NK DINAMO ZAGREB II 5
NK ZADAR
12 - - - -
17:00 Sched   SL SONDERJYSKE 4
VIBORG
6 - - - -
17:00 Sched   PR ASTON VILLA 14
SUNDERLAND
19 - - - -
17:00 Sched   PR BOURNEMOUTH 13
LEICESTER
2 - - - -
17:00 Sched   PR CHELSEA 10
CRYSTAL PALACE
5 - - - -
17:00 Sched   PR LIVERPOOL 4
WEST HAM
11 - - - -
17:00 Sched   PR MANCHESTER CITY 1
WATFORD
12 - - - -
17:00 Sched   PR STOKE CITY 15
WEST BROM
20 - - - -
17:00 Sched   ECH BRENTFORD 14
READING
19 - - - -
17:00 Sched   ECH BRISTOL CITY 18
BURNLEY
13 - - - -
17:00 Sched   ECH HUDDERSFIELD 20
QPR
6 - - - -
17:00 Sched   ECH HULL CITY 5
PRESTON
12 - - - -
17:00 Sched   ECH IPSWICH 1
BRIGHTON
2 - - - -
17:00 Sched   ECH MILTON KEYNES DONS 4
BIRMINGHAM
9 - - - -
17:00 Sched   ECH NOTTM FOREST 11
CARDIFF
7 - - - -
17:00 Sched   ECH ROTHERHAM 24
FULHAM
23 - - - -
17:00 Sched   ECH SHEFFIELD WED 10
MIDDLESBROUGH
8 - - - -
17:00 Sched   ECH WOLVES 17
CHARLTON
3 - - - -
17:00 Sched   EL1 BLACKPOOL 24
WALSALL
2 - - - -
17:00 Sched   EL1 BRADFORD 22
PORT VALE
11 - - - -
17:00 Sched   EL1 BURY 16
OLDHAM
12 - - - -
17:00 Sched   EL1 COLCHESTER 23
SCUNTHORPE
14 - - - -
17:00 Sched   EL1 DONCASTER 17
FLEETWOOD TOWN
7 - - - -
17:00 Sched   EL1 MILLWALL 15
CHESTERFIELD
9 - - - -
17:00 Sched   EL1 PETERBOROUGH 18
GILLINGHAM
1 - - - -
17:00 Sched   EL1 ROCHDALE 8
BARNSLEY
10 - - - -
17:00 Sched   EL1 SHREWSBURY 19
BURTON ALBION
5 - - - -
17:00 Sched   EL1 SWINDON TOWN 6
SHEFFIELD UTD
4 - - - -
17:00 Sched   EL1 WIGAN 13
CREWE
20 - - - -
17:00 Sched   EL2 ACCRINGTON ST 13
NORTHAMPTON
10 - - - -
17:00 Sched   EL2 AFC WIMBLEDON 16
EXETER
8 - - - -
17:00 Sched   EL2 BARNET 21
CAMBRIDGE UNITED
7 - - - -
17:00 Sched   EL2 CRAWLEY TOWN 11
WYCOMBE
2 - - - -
17:00 Sched   EL2 DAGENHAM & RED. 24
STEVENAGE
17 - - - -
17:00 Sched   EL2 HARTLEPOOL 5
CARLISLE
20 - - - -
17:00 Sched   EL2 LEYTON ORIENT 1
BRISTOL ROVERS
4 - - - -
17:00 Sched   EL2 LUTON 22
PORTSMOUTH
6 - - - -
17:00 Sched   EL2 MORECAMBE 14
NOTTS COUNTY
15 - - - -
17:00 Sched   EL2 OXFORD UNITED 9
YEOVIL
19 - - - -
17:00 Sched   EL2 PLYMOUTH 3
NEWPORT COUNTY
23 - - - -
17:00 Sched   EL2 YORK 18
MANSFIELD
12 - - - -
17:00 Sched   NL ALDERSHOT TOWN 16
EASTLEIGH
4 - - - -
17:00 Sched   NL ALTRINCHAM 21
TRANMERE
5 - - - -
17:00 Sched   NL BARROW 20
SOUTHPORT
24 - - - -
17:00 Sched   NL BOREHAM WOOD 15
WOKING
2 - - - -
17:00 Sched   NL BROMLEY 19
DOVER
10 - - - -
17:00 Sched   NL GUISELEY AFC 14
GATESHEAD
6 - - - -
17:00 Sched   NL KIDDERMINSTER 22
FOREST GREEN
1 - - - -
17:00 Sched   NL LINCOLN 9
GRIMSBY
8 - - - -
17:00 Sched   NL MACCLESFIELD 18
CHESTER
11 - - - -
17:00 Sched   NL TORQUAY 12
CHELTENHAM
7 - - - -
17:00 Sched   NL WELLING 17
BRAINTREE
13 - - - -
17:00 Sched   NL WREXHAM 3
FC HALIFAX TOWN
23 - - - -
17:00 Sched   NLN BRACKLEY TOWN 15
WORCESTER
17 - - - -
17:00 Sched   NLN BRADFORD PARK AVENUE 21
NORTH FERRIBY UNITED
11 - - - -
17:00 Sched   NLN CHORLEY 10
HARROGATE TOWN
5 - - - -
17:00 Sched   NLN CURZON ASHTON 20
AFC FYLDE
6 - - - -
17:00 Sched   NLN GAINSBOROUGH 9
BOSTON UTD
8 - - - -
17:00 Sched   NLN GLOUCESTER CITY 16
AFC TELFORD UTD
22 - - - -
17:00 Sched   NLN HEDNESFORD TOWN 13
FC UTD OF MANCHESTER
19 - - - -
17:00 Sched   NLN LOWESTOFT TOWN 12
CORBY
7 - - - -
17:00 Sched   NLN SOLIHULL MOORS 1
ALFRETON
14 - - - -
17:00 Sched   NLN STOCKPORT 3
STALYBRIDGE
18 - - - -
17:00 Sched   NLN TAMWORTH 4
NUNEATON
2 - - - -
17:00 Sched   NLS BATH CITY 1
HAVANT & WVILLE
13 - - - -
17:00 Sched   NLS BISHOP S STORTFORD 12
CONCORD RANGERS
15 - - - -
17:00 Sched   NLS CHELMSFORD 10
ST ALBANS
21 - - - -
17:00 Sched   NLS EASTBOURNE BOROUGH 6
MAIDSTONE UTD
5 - - - -
17:00 Sched   NLS EBBSFLEET UNITED 3
WHITEHAWK
8 - - - -
17:00 Sched   NLS GOSPORT BOROUGH 4
TRURO CITY
16 - - - -
17:00 Sched   NLS HAYES & YEADING 18
BASINGSTOKE
19 - - - -
17:00 Sched   NLS HEMEL HEMPSTEAD TOWN 2
MAIDENHEAD
7 - - - -
17:00 Sched   NLS MARGATE 17
DARTFORD
11 - - - -
17:00 Sched   NLS OXFORD CITY 9
WESTON SUPER MARE
22 - - - -
17:00 Sched   NLS SUTTON UTD 14
WEALDSTONE
20 - - - -
17:00 Sched   NPL BARWELL 9
MARINE
11 - - - -
17:00 Sched   NPL BLYTH SPARTANS 1
NANTWICH TOWN
2 - - - -
17:00 Sched   NPL BUXTON 4
SALFORD CITY
7 - - - -
17:00 Sched   NPL COLWYN BAY 16
DARLINGTON 1883
10 - - - -
17:00 Sched   NPL GRANTHAM TOWN 22
ASHTON UNITED
12 - - - -
17:00 Sched   NPL HALESOWEN TOWN 21
WORKINGTON
13 - - - -
17:00 Sched   NPL HYDE FC 15
MATLOCK TOWN
6 - - - -
17:00 Sched   NPL ILKESTON TOWN 5
SUTTON COLDFIELD
23 - - - -
17:00 Sched   NPL RAMSBOTTOM UNITED 24
FRICKLEY ATHLETIC
18 - - - -
17:00 Sched   NPL RUSHALL OLYMPIC 8
MICKLEOVER SPORTS
17 - - - -
17:00 Sched   NPL SKELMERSDALE UNITED 3
STOURBRIDGE
19 - - - -
17:00 Sched   NPL WHITBY 14
AFC STAMFORD
20 - - - -
17:00 Sched   SPL BEDWORTH UNITED 24
HUNGERFORD TOWN
14 - - - -
17:00 Sched   SPL BIDEFORD 20
HISTON
21 - - - -
17:00 Sched   SPL BIGGLESWADE TOWN 12
LEAMINGTON
2 - - - -
17:00 Sched   SPL CAMBRIDGE CITY 3
CIRENCESTER TOWN
4 - - - -
17:00 Sched   SPL CHIPPENHAM 1
DORCHESTER
8 - - - -
17:00 Sched   SPL DUNSTABLE 17
REDDITCH
18 - - - -
17:00 Sched   SPL FROME 22
KETTERING
19 - - - -
17:00 Sched   SPL KINGS LYNN 15
PAULTON ROVERS
23 - - - -
17:00 Sched   SPL MERTHYR 7
HITCHIN
9 - - - -
17:00 Sched   SPL SLOUGH TOWN 16
POOLE TOWN
11 - - - -
17:00 Sched   SPL STRATFORD 10
CHESHAM UNITED
13 - - - -
17:00 Sched   SPL WEYMOUTH 5
ST NEOTS
6 - - - -
17:00 Sched   IPL BOGNOR REGIS 11
BILLERICAY
14 - - - -
17:00 Sched   IPL BRENTWOOD 19
LEATHERHEAD
5 - - - -
17:00 Sched   IPL CANVEY ISLAND 18
ENFIELD TOWN
20 - - - -
17:00 Sched   IPL DULWICH HAMLET 8
GRAYS ATHLETIC
2 - - - -
17:00 Sched   IPL EAST THURROCK UNITED 9
KINGSTONIAN
13 - - - -
17:00 Sched   IPL FARNBOROUGH 24
LEWES
22 - - - -
17:00 Sched   IPL HAMPTON & RICHMOND 15
METROPOLITAN POLICE
12 - - - -
17:00 Sched   IPL HARROW BOROUGH 6
TONBRIDGE ANGELS
4 - - - -
17:00 Sched   IPL LEISTON FC 1
HENDON
7 - - - -
17:00 Sched   IPL MERSTHAM 17
BURGESS HILL TOWN
16 - - - -
17:00 Sched   IPL VCD ATHLETIC 23
NEEDHAM MARKET
21 - - - -
17:00 Sched   IPL WINGATE & FINCHLEY 3
STAINES TOWN
10 - - - -
17:00 Sched   NL ALAND UNITED (W) 4
ILVES (W)
2 - - - -
17:00 Sched   NL HJK HELSINKI (W) 6
HONKA (W)
3 - - - -
17:00 Sched   NL MERILAPPI UNITED (W) 8
VIFK (W)
10 - - - -
17:00 Sched   NL NICEFUTIS (W) 9
PK-35 (W)
1 - - - -
17:00 Sched   NL PALLOKISSAT (W) 5
TPS (W)
7 - - - -
17:00 Sched   UL DINAMO TBILISI 1
FC SABURTALO
3 - - - -
17:00 Sched   BAV GREUTHER FURTH II 16
WACKER BURGHAUSEN
3 - - - -
17:00 Sched   D2 FRAM REYKJAVIK 9
BI/BOLUNGARVIK
12 - - - -
17:00 Sched   D2 GROTTA 11
THOR AKUREYRI
6 - - - -
17:00 Sched   D1 DACIA CHISINAU 4
SAXAN
10 - - - -
17:00 Sched   PR CRUSADERS FC 6
DUNGANNON SWIFTS
9 - - - -
17:00 Sched   PR LINFIELD 1
PORTADOWN FC
3 - - - -
17:00 Sched   2G1 KJELSAS 4
ULLERN
11 - - - -
17:00 Sched   2G2 DRAMMEN 14
FRAM LARVIK
4 - - - -
17:00 Sched   2G2 KVIK HALDEN 3
RAUFOSS
1 - - - -
17:00 Sched   2G2 LORENSKOG 6
SPRINT JELOY
13 - - - -
17:00 Sched   2G3 EGERSUND 1
ARENDAL
7 - - - -
17:00 Sched   2G3 FLEKKEROY 8
DONN
10 - - - -
17:00 Sched   2G3 VINDBJART 5
ULL/KISA
2 - - - -
17:00 Sched   2G4 FORDE 7
FLORO
6 - - - -
17:00 Sched   2G4 RODDE 12
STJORDALS BLINK
8 - - - -
17:00 Sched   D3 OLIMPIA ZAMBROW 12
STAL STALOWA WOLA
8 - - - -
17:00 Sched   PR ZENIT 2
KRYLYA SOVETOV
8 - - - -
17:00 Sched   PR CELTIC 2
ST JOHNSTONE
7 - - - -
17:00 Sched   PR DUNDEE 6
INVERNESS CT
11 - - - -
17:00 Sched   PR HAMILTON ACADEMICAL 4
HEARTS
1 - - - -
17:00 Sched   PR MOTHERWELL 9
KILMARNOCK
12 - - - -
17:00 Sched   PR PARTICK 10
ABERDEEN
3 - - - -
17:00 Sched   PR ROSS COUNTY 5
DUNDEE UTD
8 - - - -
17:00 Sched   SCH ALLOA ATHLETIC 10
MORTON
7 - - - -
17:00 Sched   SCH HIBERNIAN 6
RAITH ROVERS
4 - - - -
17:00 Sched   SCH ST MIRREN 8
LIVINGSTON
9 - - - -
17:00 Sched   SL1 AIRDRIEONIANS 6
PETERHEAD
2 - - - -
17:00 Sched   SL1 ALBION ROVERS 7
BRECHIN
10 - - - -
17:00 Sched   SL1 AYR UTD 4
FORFAR ATHLETIC
1 - - - -
17:00 Sched   SL1 DUNFERMLINE 3
STRANRAER
8 - - - -
17:00 Sched   SL1 STENHOUSEMUIR 5
COWDENBEATH
9 - - - -
17:00 Sched   SL2 ANNAN ATHLETIC 7
MONTROSE
3 - - - -
17:00 Sched   SL2 BERWICK 6
ARBROATH
10 - - - -
17:00 Sched   SL2 CLYDE 8
EAST STIRLING
5 - - - -
17:00 Sched   SL2 ELGIN CITY 1
STIRLING ALBION
9 - - - -
17:00 Sched   SL2 QUEENS PARK 4
EAST FIFE
2 - - - -
17:00 Sched   SBG2 SD LEIOA 7
SESTAO RIVER
10 - - - -
17:00 Sched   ASV DJURGARDEN 6
HALMSTAD
14 - - - -
17:00 Sched   ASV FALKENBERGS FF 13
IFK NORRKOPING
4 - - - -
17:00 Sched   ASV OREBRO 15
HACKEN
8 - - - -
17:00 Sched   SPR UTSIKTENS BK 15
IK SIRIUS
3 - - - -
17:00 Sched   D1S IS HALMIA 13
ESKILSMINNE IF
10 - - - -
17:00 Sched   FINAL STADE GABESIEN
ETOILE DU SAHEL
- - - -
17:00 Sched   PR HOVERLA UZHHOROD 10
STAL DNEPRODZERZH.
8 - - - -
17:15 Sched   EST FC STADLAU 6
FIRST VIENNA FC 1894
2 - - - -
17:15 Sched   ALG SANAT NAFT 4
NASSAJI MAZANDARAN
16 - - - -
17:30 Sched   D1 FC SLUTSK 14
FC VITEBSK
13 - - - -
17:30 Sched   AFG BOTEV PLOVDIV 7
CHERNO MORE VARNA
5 - - - -
17:30 Sched   D1 BREGALNICA STIP 7
VARDAR SKOPJE
1 - - - -
17:30 Sched   D1 FK HORIZONT TURNOVO 5
SKENDIJA
3 - - - -
17:30 Sched   D1 FK RENOVA 10
SHKUPI 1927
4 - - - -
17:30 Sched   D1 METALURG SKOPJE 9
MLADOST CAREV DVOR
8 - - - -
17:45 Sched   D1 HAPOEL KFAR SABA 6
MACCABI HAIFA
14 - - - -
18:00 Sched   SL LACI 5
TIRANA
3 - - - -
18:00 Sched   WST FC PINZGAU 14
SCR ALTACH (AM)
10 - - - -
18:00 Sched   WST SW BREGENZ 9
WSG WATTENS
1 - - - -
18:00 Sched   PR DRINA ZVORNIK 16
FK BORAC BANJA LUKA
10 - - - -
18:00 Sched   PR SLOBODA TUZLA 2
VITEZ
14 - - - -
18:00 Sched   BFG DOBRUDZHA 13
LOKOMOTIV G.ORYAHOV.
9 - - - -
18:00 Sched   BFG DUNAV RUSE 1
BOTEV GALABOVO
6 - - - -
18:00 Sched   BFG LOKOMOTIV MEZDRA 14
OBORISHTE
8 - - - -
18:00 Sched   BFG PIRIN RAZLOG 5
POMORIE
2 - - - -
18:00 Sched   BFG SEPTEMVRI SIMITLI 16
BANSKO
15 - - - -
18:00 Sched   BFG SPARTAK PLEVEN 4
NEFTOCHIMIC BURGAS
11 - - - -
18:00 Sched   BFG VEREYA STARA ZAGORA 3
SOZOPOL
7 - - - -
18:00 Sched   L1 CAEN 6
LYON
12 - - - -
18:00 Sched   D2 KA AKUREYRI 3
HK KOPAVOGUR
8 - - - -
18:00 Sched   D1 BOKELJ 3
FK MLADOST PODGORICA
6 - - - -
18:00 Sched   D1 LOVCEN 10
FK GRBALJ
11 - - - -
18:00 Sched   D1 RUDAR PLJEVLJA 4
BUDUCNOST PODGORICA
5 - - - -
18:00 Sched   D1 SUTJESKA 8
ISKRA DANILOVGRAD
9 - - - -
18:00 Sched   D1 ZETA 1
FK DECIC
2 - - - -
18:00 Sched   D3 SIARKA TARNOBRZEG 6
GRYF WEJHEROWO
7 - - - -
18:00 Sched   3S1 ATLETICO VASLUI 11
BUCOVINA RADAUTI
12 - - - -
18:00 Sched   3S1 CS PANCIU 3
SPORTING LIESTI
5 - - - -
18:00 Sched   3S1 FC ZAGON 4
CETATEA TARGU NEAMT
8 - - - -
18:00 Sched   3S1 INTER DOROHOI 7
AEROSTAR BACAU
10 - - - -
18:00 Sched   3S1 METALOSPORT GALATI 9
SEPSI OSK SF. GHEOR.
6 - - - -
18:00 Sched   3S2 CS TUNARI 10
JUVENTUS BUCURESTI
12 - - - -
18:00 Sched   3S2 CSM OLTENITA 13
INAINTE MODELU
14 - - - -
18:00 Sched   3S2 INTER CLINCENI 15
DELTA TULCEA
7 - - - -
18:00 Sched   3S2 PETROLISTUL BOLDESTI 11
CALLATIS MANGALIA
9 - - - -
18:00 Sched   3S2 UNIREA 2004 SLOBOZIA 5
DINAMO BUCURESTI II
8 - - - -
18:00 Sched   3S3 AFC HARMAN 1
CONCORDIA II
4 - - - -
18:00 Sched   3S3 CN DINICU GOLESCU 3
URBAN TITU
2 - - - -
18:00 Sched   3S3 CS PODARI 6
CS SPORTING ROSIORI
7 - - - -
18:00 Sched   3S3 FC ANINOASA 10
CS VISINA NOUA
9 - - - -
18:00 Sched   3S3 FC OLT SLATINA 11
ATLETIC BRADU
15 - - - -
18:00 Sched   3S3 FC VOLUNTARI II 12
CS AFUMATI
5 - - - -
18:00 Sched   3S3 SPORTING MAGURELE 14
SCM PITESTI
13 - - - -
18:00 Sched   3S4 CS UNIV. CRAIOVA II 13
CSM LUGOJ
3 - - - -
18:00 Sched   3S4 FC POLI TIMISOARA 5
MINERUL MOTRU 2008
8 - - - -
18:00 Sched   3S4 MAGURA CISNADIE 6
MILLENIUM GIARMATA
7 - - - -
18:00 Sched   3S4 NATIONAL SEBIS 11
FC HUNEDOARA
4 - - - -
18:00 Sched   3S4 PERFORMANTA IGHIU 10
PANDURII TG JIU II
9 - - - -
18:00 Sched   3S5 ASC RECEA 3
CS OSORHEI
7 - - - -
18:00 Sched   3S5 AVANTUL REGHIN 4
FC ZALAU
9 - - - -
18:00 Sched   3S5 CS LUCEAFARUL ORADEA 6
CSIKSZEREDA M. CIUC
8 - - - -
18:00 Sched   3S5 LUCEAFARUL BALAN 10
SIGHETU MARMATIEI
13 - - - -
18:00 Sched   3S5 ODORHEIU SECUIESC 11
ACS INDUSTRIA GALDA
1 - - - -
18:00 Sched   3S5 UNIREA DEJ 14
SANATATEA CLUJ
12 - - - -
18:00 Sched   3S5 UNIREA JUCU 2
CS IERNUT
5 - - - -
18:00 Sched   D1 RADNIK SURDULICA 15
FK VOZDOVAC
12 - - - -
18:00 Sched   D2 BACKA 7
SLOGA P. NA MLAVI
4 - - - -
18:00 Sched   D2 DONJI SREM PECINCI 10
BEZANIJA
1 - - - -
18:00 Sched   D2 FK LOZNICA 9
DINAMO VRANJE
6 - - - -
18:00 Sched   D2 INDJIJA 12
BSK
13 - - - -
18:00 Sched   D2 KOLUBARA 16
ZEMUN
2 - - - -
18:00 Sched   D2 NAPREDAK 14
CSK PIVARA
3 - - - -
18:00 Sched   D2 RADNICKI 1923 15
SINDJELIC BEOGRAD
5 - - - -
18:00 Sched   D1N SODERTALJE FK 9
CARLSTAD UNITED BK
10 - - - -
18:15 Sched   D2 FJARDABYGGD 7
THROTTUR REYKJAVIK
2 - - - -
18:15 Sched   PL VITORIA SETUBAL 2
RIO AVE
4 - - - -
18:30 Sched   AP U. DE CONCEPCION 6
COBRESAL
12 - - - -
18:30 Sched   D2 HNK CIBALIA 4
DUGOPOLJE
2 - - - -
18:30 Sched   D2 IMOTSKI 11
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
9 - - - -
18:30 Sched   D2 LUCKO 10
SESVETE
6 - - - -
18:30 Sched   D2 SEGESTA 7
RUDES
3 - - - -
18:30 Sched   D1 SILLAMAE KALEV 5
FC INFONET
4 - - - -
18:30 Sched   D2 BUDAORSI SC 8
CSAKVAR
2 - - - -
18:30 Sched   D2 SIOFOK 10
BALMAZUJVAROS
4 - - - -
18:30 Sched   D2 SOROKSAR 16
KISVARDA
9 - - - -
18:30 Sched   D2 SZTK-ERIMA 7
GYIRMOT SE
1 - - - -
18:30 Sched   D2 ARKA GDYNIA 7
MKS KLUCZBORK
17 - - - -
18:30 Sched   L1 ACS POLI TIMISOARA 12
CONCORDIA
9 - - - -
18:45 Sched   SPL AL-FATEH 6
AL-HILAL SAUDI FC
7 - - - -
18:45 Sched   D1 AL-NAHDA 9
AL-DRAIH
14 - - - -
18:45 Sched   D1 MARIBOR 3
KRKA
6 - - - -
18:45 Sched   SL FC LUGANO 8
FC LUZERN
4 - - - -
18:45 Sched   CHL FC LAUSANNE-SPORT 2
FC WOHLEN
8 - - - -
18:45 Sched   CHL FC WIL 1900 5
FC CHIASSO
1 - - - -
19:00 Sched   WST SV SEEKIRCHEN 11
FC DORNBIRN 1913
3 - - - -
19:00 Sched   WST TSV NEUMARKT 8
SC SCHWAZ
6 - - - -
19:00 Sched   JPL OH LEUVEN 15
ST TRUIDEN
2 - - - -
19:00 Sched   D2 VIRTON 3
K.S.K. HEIST
15 - - - -
19:00 Sched   D1 DOXA KATOKOPIAS 7
A. E. KITION LARNACA
3 - - - -
19:00 Sched   D1 ETHNIKOS ACHNAS 8
OMONIA
2 - - - -
19:00 Sched   S/W SAAR 05 SAARBBRUCKEN 18
BAHLINGER SC
12 - - - -
19:00 Sched   D1 BEKESCSABA 1912 12
SZOMBATHELYI HALADAS
3 - - - -
19:00 Sched   D1 BUDAPEST HONVED 2
PUSKAS ACADEMY
7 - - - -
19:00 Sched   D1 DIOSGYORI VTK 10
UJPEST
5 - - - -
19:00 Sched   D1 VASAS 9
MTK BUDAPEST
4 - - - -
19:00 Sched   D1 BNEI SAKHNIN 10
HAPOEL RAANANA
7 - - - -
19:00 Sched   D1 HAPOEL HAIFA 4
MACCABI PETAH TIKVA
5 - - - -
19:00 Sched   A BOLOGNA 13
SASSUOLO
6 - - - -
19:00 Sched   TIP VIKING 3
SANDEFJORD
16 - - - -
19:00 Sched   2G4 KONGSVINGER 1
ELVERUM
3 - - - -
19:00 Sched   SD ATLETICO MINERO 12
COMERCIANTES UNIDOS
2 - - - -
19:00 Sched   D1 ZAGLEBIE LUBIN 10
RUCH CHORZOW
6 - - - -
19:00 Sched   D2 DOLCAN ZABKI 11
ROZWOJ KATOWICE
18 - - - -
19:00 Sched   D2 ZAWISZA BYDGOSZCZ 5
SANDECJA NOWY SACZ
4 - - - -
19:00 Sched   D3 POLONIA BYTOM 11
PUSZCZA NIEPOLOMICE
17 - - - -
19:00 Sched   D3 WISLA PULAWY 10
RAKOW CZESTOCHOWA
2 - - - -
19:00 Sched   D1 AL-SHOALAH 11
DHAMK
4 - - - -
19:00 Sched   SL GENCLERBIRLIGI 17
KASIMPASA
2 - - - -
19:00 Sched   SL ISTANBUL BASAKSEHIR 15
BURSASPOR
16 - - - -
19:00 Sched   1L GIRESUNSPOR 13
ADANASPOR AS
17 - - - -
19:05 Sched   PBM BROWN DE ADROGUE 2
DEPORTIVO MERLO
22 - - - -
19:05 Sched   D1 AL-FEIHA 5
AL-MOJZEL
3 - - - -
19:15 Sched   SL LEVADIAKOS 13
OLYMPIAKOS PIRAEUS
2 - - - -
19:15 Sched   SL PANTHRAKIKOS 14
VERIA
8 - - - -
19:15 Sched   SBG3 BARCELONA B 15
POBLA MAFUMET
14 - - - -
19:30 Sched   L1 RC ARBA 16
RC RELIZANE
15 - - - -
19:30 Sched   L1 TADJENANT 9
BLIDA
14 - - - -
19:30 Sched   BL RAPID VIENNA 1
SV MATTERSBURG
5 - - - -
19:30 Sched   BL SV GRODIG 7
RIED
9 - - - -
19:30 Sched   WST TSV ST. JOHANN 7
USC EUGENDORF
12 - - - -
19:30 Sched   D1 FC BREST 8
NAFTAN
9 - - - -
19:30 Sched   PR TOTTENHAM 16
EVERTON
7 - - - -
19:30 Sched   BL BAYERN MUNICH 3
BAYER LEVERKUSEN
4 - - - -
19:30 Sched   WST SC WIEDENBRUCK 2000 9
ROT-WEISS AHLEN
6 - - - -
19:30 Sched   D1 FK ZALGIRIS VILNIUS 1
KRUOJA
8 - - - -
19:30 Sched   PR PEMBROKE ATHLETA 7
ST. ANDREWS FC
11 - - - -
19:30 Sched   ERD UTRECHT 12
GRONINGEN
11 - - - -
19:30 Sched   PR SPARTAK MOSCOW 4
ANZHI
16 - - - -
19:30 Sched   D1 AL-OROBAH FC 15
AL-NAJOOM
10 - - - -
19:30 Sched   PD REAL SOCIEDAD 15
SPORTING GIJON
9 - - - -
19:30 Sched   SD LUGO 10
LLAGOSTERA
21 - - - -
19:30 Sched   SBG1 CD LEALTAD 13
CD IZARRA
8 - - - -
19:30 Sched   SBG1 CULTURAL LEONESA 10
CELTA VIGO B
7 - - - -
19:30 Sched   SBG1 GUIJUELO 5
UD SOMOZAS
19 - - - -
19:30 Sched   SBG1 TUDELANO 17
SPORTING GIJON B
4 - - - -
19:30 Sched   SBG2 EBRO 20
REAL SOCIEDAD B
5 - - - -
19:30 Sched   SBG2 GUADALAJARA 13
GETAFE B
19 - - - -
19:30 Sched   SBG2 PORTUGALETE 9
ARENAS CLUB
8 - - - -
19:30 Sched   SBG4 MURCIA 18
VILLANOVENSE
19 - - - -
19:30 Sched   SBG4 SAN ROQUE 7
ALGECIRAS
6 - - - -
19:30 Sched   PR VOLYN LUTSK 6
OLIMPIK DONETSK
12 - - - -
19:30 Sched   PR VORSKLA POLTAVA 9
METALIST KHARKOV
7 - - - -
19:45 Sched   L1 ES SETIF 12
CS CONSTANTINE
3 - - - -
20:00 Sched   L1 JS KABYLIE 13
USM ALGER
8 - - - -
20:00 Sched   L1 MC ALGER 5
JS SAOURA
6 - - - -
20:00 Sched   L1 MC ORAN 11
MO BEJAIA
4 - - - -
20:00 Sched   AFG LITEX 3
BEROE
4 - - - -
20:00 Sched   D1 RNK SPLIT 3
ISTRA 1961
6 - - - -
20:00 Sched   D1 ARIS LIMASSOL 9
ERMIS
14 - - - -
20:00 Sched   D1 NEA SALAMIS 10
ANORTHOSIS
5 - - - -
20:00 Sched   D2 DUNAUJVAROS PASE 13
SOPRONI VSE
14 - - - -
20:00 Sched   D2 FC AJKA 12
SZEGED 2011
11 - - - -
20:00 Sched   D2 MEZOKOVESD-ZSORY 5
SZOLNOKI MAV FC
3 - - - -
20:00 Sched   D1 HAPOEL TEL AVIV 8
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
13 - - - -
20:00 Sched   D1 ZIMBRU CHISINAU 1
SHERIFF TIRASPOL
2 - - - -
20:00 Sched   D3 ENERGETYK ROW RYBNIK 13
OKOCIMSKI BRZESKO
14 - - - -
20:00 Sched   D1 FK PARTIZAN 4
OFK BEOGRAD
13 - - - -
20:00 Sched   D1 NOVI PAZAR 7
RAD
10 - - - -
20:00 Sched   D1 DUNAJSKA STREDA 4
ZP SPORT PODBREZOVA
8 - - - -
20:00 Sched   D1 FK SENICA 7
AS TRENCIN
1 - - - -
20:00 Sched   D1 MFK RUZOMBEROK 10
ZEMPLIN MICHALOVCE
12 - - - -
20:00 Sched   D1 SLOVAN BRATISLAVA 5
MFK SKALICA
6 - - - -
20:00 Sched   D1 SPARTAK MYJAVA 2
FC VION ZL. MORAVCE
11 - - - -
20:00 Sched   SBG2 GERNIKA 15
CD TOLEDO
16 - - - -
20:00 Sched   SBG3 VALENCIA MESTALLA 10
HURACAN VALENCIA CF
12 - - - -
20:00 Sched   SBG3 VILLARREAL B 1
UE OLOT
16 - - - -
20:30 Sched   CL JUAN AURICH 6
ALIANZA LIMA
17 - - - -
20:30 Sched   D3 GKS TYCHY 3
ZNICZ PRUSZKOW
15 - - - -
20:30 Sched   PL FC PORTO 3
ESTORIL
12 - - - -
20:30 Sched   D2 SLOBODA UZICE 8
PROLETER NOVI SAD
11 - - - -
20:30 Sched   SBG4 LINARES 5
GRANADA CF B
8 - - - -
20:45 Sched   ERD EXCELSIOR 15
DE GRAAFSCHAP
18 - - - -
20:45 Sched   ERD HEERENVEEN 9
PEC ZWOLLE
3 - - - -
20:45 Sched   D1 WAALWIJK 9
JONG PSV
8 - - - -
21:00 Sched   SL SKENDERBEU KORCE 7
FK KUKESI
2 - - - -
21:00 Sched   SL TEUTA DURRES 4
VLLAZNIA
6 - - - -
21:00 Sched   PBM DEPORTIVO ARMENIO 18
TRISTAN SUAREZ
5 - - - -
21:00 Sched   JPL MOUSCRON-PERUWELZ 16
KORTRIJK
14 - - - -
21:00 Sched   JPL OOSTENDE 1
ZULTE-WAREGEM
6 - - - -
21:00 Sched   D2 ANTWERP 6
PATRO MAASMECHELEN
17 - - - -
21:00 Sched   D2 DEINZE 8
LIERSE
9 - - - -
21:00 Sched   D2 LOMMEL UNITED 5
WHITE STAR BRUSSELS
16 - - - -
21:00 Sched   D2 ROESELARE 7
GEEL
12 - - - -
21:00 Sched   D2 TUBIZE 4
SERAING UNITED
2 - - - -
21:00 Sched   B DEPORTES COPIAPO 12
NUBLENSE
3 - - - -
21:00 Sched   L1 ANGERS 3
NICE
9 - - - -
21:00 Sched   L1 ESTAC TROYES 18
MONTPELLIER
20 - - - -
21:00 Sched   L1 LILLE 17
GFC AJACCIO
19 - - - -
21:00 Sched   L1 REIMS 7
LORIENT
16 - - - -
21:00 Sched   L1 RENNES 5
TOULOUSE
11 - - - -
21:00 Sched   SD LOS CAIMANES 8
DEPORTIVO COOPSOL
3 - - - -
21:00 Sched   L1 PANDURII TG JIU 6
DINAMO BUCURESTI
3 - - - -
21:00 Sched   SPL AL-WEHDA CLUB 12
NAJRAN
10 - - - -
21:00 Sched   D1 JAVOR 2
RADNICKI NIS
5 - - - -
21:00 Sched   SBG1 COMPOSTELA 20
PENA SPORT
3 - - - -
21:00 Sched   SBG4 CADIZ 11
CARTAGENA
17 - - - -
21:00 Sched   SBG4 SEVILLA ATLETICO 12
REAL JAEN
3 - - - -
21:00 Sched   SL FC VADUZ 10
FC ST. GALLEN
6 - - - -
21:00 Sched   1L BALIKESIRSPOR 9
KARDEMIR KARABUKSPOR
2 - - - -
21:00 Sched   1L KARSIYAKA 7
SAMSUNSPOR
3 - - - -
21:00 Sched   AP CA RIVER PLATE 13
SUD AMERICA
10 - - - -
21:00 Sched   AP CERRO 16
RENTISTAS
7 - - - -
21:00 Sched   AP FENIX 5
RACING MONTEVIDEO
9 - - - -
21:00 Sched   AP PLAZA COLONIA 8
CA VILLA TERESA
15 - - - -
21:15 Sched   D1 KRSKO 7
ZAVRC
9 - - - -
21:15 Sched   D1 LUKA KOPER 5
ND GORICA
1 - - - -
21:15 Sched   D1 NK CM CELJE 10
NK DOMZALE
4 - - - -
21:15 Sched   SF KAIZER CHIEFS
BLOEM CELTIC
- - - -
21:15 Sched   SL KONYASPOR 11
GALATASARAY
13 - - - -
21:15 Sched   SL MERSIN IDMAN YURDU 18
KAYSERISPOR
12 - - - -
21:30 Sched   PBN GIMNASIA M. 17
ALL BOYS
14 - - - -
21:30 Sched   PBM COMUNICACIONES 14
DEPORTIVO RIESTRA
8 - - - -
21:30 Sched   JPL GENT 5
KV MECHELEN
10 - - - -
21:30 Sched   SL SKODA XANTHI 9
AEK ATHENS
1 - - - -
21:30 Sched   D1 FERENCVAROSI TC 1
PAKS
6 - - - -
21:30 Sched   D1 KORONA KIELCE 8
POGON SZCZECIN
7 - - - -
21:30 Sched   PR LONGFORD TOWN FC 8
BRAY WANDERERS
6 - - - -
21:30 Sched   PD BARCELONA 4
MALAGA
11 - - - -
21:30 Sched   SD ALBACETE 9
HUESCA
16 - - - -
21:30 Sched   SD GIRONA 7
NUMANCIA
1 - - - -
21:30 Sched   SD LEGANES 15
CORDOBA
8 - - - -
21:30 Sched   SBG4 MELILLA 15
MARBELLA FC
1 - - - -
21:45 Sched   FINAL NSI RUNAVIK
VIKINGUR GOTA
- - - -
21:45 Sched   A AC MILAN 19
EMPOLI
18 - - - -
21:45 Sched   PR MOSTA FC 6
QORMI FC
8 - - - -
21:45 Sched   ERD HERACLES 4
TWENTE
16 - - - -
21:45 Sched   PR SLIGO ROVERS 11
SHAMROCK ROVERS
3 - - - -
21:45 Sched   D1 COBH RAMBLERS 5
ATHLONE TOWN
6 - - - -
22:00 Sched   PD QUILMES 15
TEMPERLEY
17 - - - -
22:00 Sched   PBN ATLETICO PARANA 11
SPORTIVO BELGRANO
20 - - - -
22:00 Sched   C FORTALEZA 2
SALGUEIRO
7 - - - -
22:00 Sched   C JUVENTUDE 5
MADUREIRA
8 - - - -
22:00 Sched   B COQUIMBO UNIDO 14
D. PUERTO MONTT
15 - - - -
22:00 Sched   D1 DINAMO ZAGREB 1
NK SLAVEN BELUPO
8 - - - -
22:30 Sched   B ATLETICO GOIANIENSE 15
CEARA
19 - - - -
22:30 Sched   B MACAE 14
SAMPAIO CORREA
4 - - - -
22:30 Sched   B NAUTICO RECIFE 7
BOA
17 - - - -
22:30 Sched   B PARANA 16
SANTA CRUZ
8 - - - -
22:30 Sched   B PAYSANDU 6
BRAGANTINO
10 - - - -
22:30 Sched   D2C ARROCEROS CALABOZO 6
YARACUYANOS FC
3 - - - -
22:30 Sched   D2OR DIAMANTES DE GUAYANA 3
PETROLERO DE ANZOAT.
5 - - - -
22:45 Sched   PL BENFICA 8
MOREIRENSE
17 - - - -
23:00 Sched   B BOGOTA FC 14
FORTALEZA FC
5 - - - -
23:00 Sched   CL U. SAN MARTIN 11
FBC MELGAR
5 - - - -
23:00 Sched   PD CELTA VIGO 3
RAYO VALLECANO
13 - - - -
23:00 Sched   MLS NEW YORK CITY FC 7
COLUMBUS CREW
3 - - - -
23:00 Sched   MLS TORONTO FC 4
MONTREAL IMPACT
6 - - - -
23:00 Sched   PD TRUJILLANOS FC 16
DEPORTIVO PETARE
15 - - - -
23:00 Sched   D2C GRAN VALENCIA 5
UNION ATL. FALCON
4 - - - -
23:00 Sched   D2OC POTROS DE BARINAS 5
DEPORTIVO JBL
1 - - - -
23:00 Sched   D2OC REDI COLON 4
ATLETICO SOCOPO FC
2 - - - -
23:10 Sched   PD ALDOSIVI 18
SAN MARTIN S.J.
14 - - - -
23:15 Sched   CL HUILA 10
IND. MEDELLIN
6 - - - -
23:30 Sched   PD REAL MADRID 10
BETIS
7 - - - -
23:30 Sched   SD ZARAGOZA 13
ALMERIA
6 - - - -
23:30 Sched   PD DEPORTIVO LA GUAIRA 6
AC MINEROS
2 - - - -
23:30 Sched   D2C UCV 2
PUERTO CABELLO
1 - - - -
23:30 Sched   D2OR ANGOSTURA FC 6
AC MINEROS B
2 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN Scorers    
(16:00) Canc   D1 FK JELGAVA 3
FB GULBENE-2005
8 - - - -
(15:00) Post   BAV BAYERN MUNICH II 2
SPVGG UNTERHACHING
13 - - - -
(15:00) Canc   ISL MITRA KUKAR 16
PSM MAKASSAR
4 - - - -
(15:00) Canc   ISL PUSAMANIA BORNEO 12
PERSIBA BALIKPAPAN
18 - - - -
(11:30) Canc   ISL PELITA BANDUNG RAYA 15
SEMEN PADANG
13 - - - -
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow / Red Cards OWN. Own Goal
1 HF First Half Int Interrupted  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time E/T. Extra Time
2 HF Second Half Abd Abandoned  Stat  Game Status  ET  Extra Time PEN. Penalty
Fin Finished Post Postponed  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
E/T Extra Time Canc Cancelled  LP League Table Position      Information
Back to Top