Saturday, September 23 , 2017       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    12:09:43
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
10:30 2 HF 90' CSL
YANBIAN FUNDE
16
LIAONING WHOWIN FC
14 0-0 1-0 - -
(66)REN CUI
10:45 2 HF 90' CL1
SHANGHAI SHENXIN FC
7
DALIAN YIFANG
1 0-1 1-2 - -
TING ZHOU(Pen61)
11:00 2 HF 90' CL1
BOADING YINGLI YITONG
15
BEIJIN BG
9 1-1 1-1 - -
(45+2)OWOERI JOHN
11:00 2 HF 90' CL1
YUNNAN LIJIANG
16
ZHEJIANG YITENG
13 1-1 1-1 - -
(44)MENG YANG
11:00 2 HF 90' PFL
JPV MARIKINA
5
ILOCOS UNITED
8 1-1 1-1 - -
MARASIGAN ANGELO(Pen32)
11:00 2 HF 90' PFL
KAYA
2
STALLION LAGUNA FC
6 0-0 0-0 - -
11:00 2 HF 90' L2
AFC HERMANNSTADT
1
ACS FORESTA SUCEAVA
20 1-0 2-0 - -
(6)DALBEA RAZVAN
11:00 2 HF 90' L2
ARGES PITESTI
12
SPORTUL SNAGOV
7 0-0 0-0 - -
11:00 2 HF 90' L2
CS AFUMATI
15
FC POLITEHNICA TIMISOARA
8 1-1 1-1 - -
(28)DEDU MUGUREL
11:00 2 HF 90' L2
CS BALOTESTI
17
STIINTA MIROSLAVA
19 1-1 1-1 - -
TACIUC ALEXANDRU(29)
11:00 2 HF 90' L2
CS MIOVENI
11
CS LUCEAFARUL ORADEA
18 1-1 1-2 - -
(34)RADESCU IONUT
11:00 2 HF 90' L2
DUNAREA CALARASI
4
PANDURII TG JIU
9 2-1 3-1 - -
                    
11:00 2 HF 90' L2
FC CLINCENI
6
RIPENSIA TIMISOARA
2 1-0 1-0 - -
(35)MIHALCEA VLAD
11:00 2 HF 90' L2
METALOGLOBUS
14
ASA TARGU MURES
3 2-0 2-0 - -
(36)VLAD VLADUT
11:15 H/T   D2
PARDUBICE
8
VIKTORIA ZIZKOV
10 2-0 2-0 - -
(44)CERNY PAVEL
11:45 1 HF 45' PDW
SANTA TERESA (W)
10
ATLETICO MADRID (W)
4 - 0-0 - -
12:00 1 HF 45' J1
VENTFORET KOFU
16
YOKOHAMA F. MARINOS
5 - 0-0 - -
12:00 1 HF 45' J3
GIRAVANZ KITAKYUSHU
7
KATALLER TOYAMA
5 - 0-0 - -
12:00 1 HF 45' J3
TOCHIGI SC
3
FC TOKYO U23
12 - 0-0 - -
12:00 1 HF 45' L1
NTV BELEZA (W)
1
INAC KOBE LEON. (W)
2 - 0-0 - -
12:00 1 HF 45' PR
FC ASTANA
2
TARAZ
10 - 0-0 - -
12:00 1 HF 45' L2
OLIMPIA SATU MARE
16
UTA BATRANA DOAMNA
13 - 0-0 - -
12:00 1 HF 45' KL
INCHEON UNITED
10
SUWON BLUEWINGS
4 - 0-0 - -
12:00 1 HF 45' KL
ULSAN HYUNDAI FC
3
JEONNAM DRAGONS
8 - 0-0 - -
12:30 Sched   CC
KITCHEE SC
EASTERN SC
- - - -
13:00 Sched   ML
LEVADIA TALLINN
2
TAMMEKA TARTU
7 - - - -
13:00 Sched   ML
PAIDE LM
8
TULEVIK VILJANDI
9 - - - -
13:00 Sched   J1
CEREZO OSAKA
4
VEGALTA SENDAI
12 - - - -
13:00 Sched   J1
KASHIMA ANTLERS
1
GAMBA OSAKA
8 - - - -
13:00 Sched   J1
VISSEL KOBE
11
KAWASAKI FRONTALE
3 - - - -
13:00 Sched   STH
AKADEMIYA FUTBOLA
15
KUBAN 2
17 - - - -
13:00 Sched   KL
SANGJU SANGMU FC
11
JEJU UNITED FC
2 - - - -
13:00 Sched   KLC
FC ANYANG
7
ANSAN GREENERS
9 - - - -
13:00 Sched   KLC
GYEONGNAM FC
1
BUCHEON FC 1995
3 - - - -
13:00 Sched   KLC
SUWON FC
6
DAEJEON CITIZEN
10 - - - -
13:45 Sched   1L
ODRA OPOLE
4
STAL MIELEC
5 - - - -
13:45 Sched   PR
BANGKOK UNITED
3
SUPER POWER
18 - - - -
14:00 Sched   CL1
DALIAN TRANSCENDENCE
12
QINGDAO HUANGHAI
4 - - - -
14:00 Sched   ICL
ROYAL BLUES FC
5
NTUS
4 - - - -
14:00 Sched   ED
BSF (W)
5
FORTUNA HJORRING (W)
1 - - - -
14:00 Sched   ED
VEJLE (W)
6
KOLDINGQ (W)
4 - - - -
14:00 Sched   NL
JYPK (W)
1
ONS (W)
3 - - - -
14:00 Sched   2BL
ARMINIA BIELEFELD
6
FC HEIDENHEIM
15 - - - -
14:00 Sched   2BL
FC ST. PAULI
8
FORTUNA DUSSELDORF
2 - - - -
14:00 Sched   2BL
JAHN REGENSBURG
16
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
9 - - - -
14:00 Sched   NTH
HAMBURGER SV II
2
FC ST. PAULI II
9 - - - -
14:00 Sched   NTH
VFL WOLFSBURG II
5
TSV HAVELSE
13 - - - -
14:00 Sched   BAV
FC PIPINSRIED
16
TSV BUCHBACH
7 - - - -
14:00 Sched   D1
POSTA RANGERS FC
6
THIKA UNITED
16 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
23:00 FTR   NBGA
DEPORTIVO ESCARA
5
CLUB ALWAYS READY
4 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   NBGA
ESCUELA ENRIQUE HAPP
6
RAMIRO CASTILLO
2 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   NBGA
TIQUIPAYA
7
DEPORTIVO KALA
1 - - - - Full Time Result Only
23:00 FTR   CL2
ANGOSTURA FC
3
TUCANES FC
7 - - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   QF
SAMPAIO CORREA
VOLTA REDONDA
- - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   CL2
ATLETICO VENEZUELA B
8
PETROLERO DE ANZOATEGUI
6 - - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   CL2
GRAN VALENCIA
2
YARACUY FC
7 - - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   CL2
REAL FRONTERA
6
ZAMORA FC B
5 - - - -
Full Time Result Only
22:30 FTR   CL2
YARACUYANOS FC
5
PUERTO CABELLO
6 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
SPORTIVO ITENO
9
DEPORTIVO CAAGUAZU
11 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
CANADIAN
9
RENTISTAS
11 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
CERRITO
3
CENTRAL ESPANOL
2 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
DEPORTIVO MALDONADO
10
VILLA ESPANOLA
7 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
ORIENTAL
13
CERRO LARGO
4 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
SPORTIVO HURACAN
15
PROGRESO
8 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
VILLA TERESA
6
ATENAS
5 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   CL2
CARACAS FC B
4
PETARE FC
8 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   CL2
LALA FC
2
ESTUDIANTES CARACAS
5 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   CL2
TITANES FC
8
ATLETICO EL VIGIA FC
3 - - - -
Full Time Result Only
22:00 FTR   CL2
ULA FC
4
URENA SC
1 - - - -
Full Time Result Only
21:30 FTR   PBM
DEFENSORES DE BELGRANO
4
UAI URQUIZA
9 - - - -
Full Time Result Only
21:30 FTR   PBM
SACACHISPAS
13
ATLETICO FENIX
12 - - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   2E
FK BELASICA
1
FK OSOGOVO
4 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   WST
SV SEEKIRCHEN
7
VFB HOHENEMS
8 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   2L
MKS KLUCZBORK
17
ROZWOJ KATOWICE
16 - - - -
Full Time Result Only
(19:05) Post   PBM
SAN MIGUEL
18
ATLANTA
2 - - - -
18:00 FTR   E2
JEUNESSE BEN GUERIR
8
RACHAD BERNOUSSI
2 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   E2
MAGHREB FES
4
WYDAD FES
5 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   E2
OLYMPIQUE DCHEIRA
10
SIDI KACEM
6 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   E2
RAJA BENI MELLAL
3
USM OUJDA
14 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   E2
YOUSSOUFIA BERRECHID
1
JSM LAAYOUNE
11 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   2L
GKS BELCHATOW
5
ROW 1964 RYBNIK
14 - - - -
Full Time Result Only
17:30 FTR   WST
WORGL
5
SCR ALTACH (AM)
3 - - - -
Full Time Result Only
17:30 FTR   2.HNL
HNK GORICA
2
NK VARAZDIN
8 - - - -
Full Time Result Only
17:30 FTR   2.HNL
KUSTOSIJA
12
NOVIGRAD
7 - - - -
Full Time Result Only
17:30 FTR   2.HNL
SESVETE
6
DUGOPOLJE
5 - - - -
Full Time Result Only
17:30 FTR   2.HNL
SOLIN
4
LUCKO
9 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   EST
FC KARABAKH
6
SC-ESV PARNDORF
13 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   CTR
AUSTRIA KLAGENFURT
15
SC KALSDORF
14 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   CTR
UNION VB VOCKLAMARKT
11
GLEICHENBERG
5 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   WST
FC DORNBIRN 1913
13
USK ANIF
2 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   WST
FC HARD
14
SC SCHWAZ
4 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   WST
FC PINZGAU
16
TSV ST. JOHANN
12 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   WST
SV GRODIG
1
SV WALS GRUNAU
6 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   WST
WACKER INNSBRUCK(AM)
11
FC KUFSTEIN
9 - - - -
Full Time Result Only
(17:00) Post   CL2
BARRANQUILLA
3
ORSOMARSO
9 - - - -
17:00 FTR   NPL
ALTRINCHAM
8
GRANTHAM TOWN
10 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   NPL
COALVILLE
6
STALYBRIDGE
24 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   NPL
FARSLEY CELTIC
5
BARWELL
12 - - - -
Full Time Result Only