Friday, August 18 , 2017       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    05:48:51
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
04:00 2 HF 87' CL
MILLONARIOS
10
JAGUARES
18 1-0 1-0 - -
(11)ROJAS HENRY
05:00 1 HF 43' QF
ALIANZA
1
CD OLIMPIA
- 0-0 - -
11:00 Sched   GS
BRUNEI
3
MYANMAR
1 - - - -
11:00 Sched   GS
LAOS
4
SINGAPORE
5 - - - -
14:30 Sched   L1
AREMA FC
9
PERSIBA BALIKPAPAN
17 - - - -
14:30 Sched   SL
HOUGANG UNITED FC
6
GEYLANG INTERNATIONAL
5 - - - -
15:00 Sched   PL2/2
READING (U23)
12
BLACKBURN (U23)
1 - - - -
16:00 Sched   PR
BANANTS YEREVAN
5
ALASHKERT
3 - - - -
16:00 Sched   U-P
KRYLYA SOVETOV 2
9
NOSTA
5 - - - -
16:00 Sched   U-P
ORENBURG 2
14
ANZHI-JUNIOR ZELENODOLSK
4 - - - -
16:00 Sched   PFL
DINAMO SAMARQAND
12
PAKHTAKOR
4 - - - -
16:30 Sched   D2
HAP. NAZARETH-ILLIT
2
HAPOEL MARMOREK
16 - - - -
16:30 Sched   D2
HAPOEL HADERA
10
HAPOEL R. H. I. NIR
4 - - - -
16:30 Sched   D2
HAPOEL PETAH TIKVA
3
HAPOEL KATAMON
7 - - - -
16:30 Sched   D2
HAPOEL RAMAT GAN
5
HAPOEL KFAR-SABA
1 - - - -
16:30 Sched   D2
MACCABI HERTZLIYA
14
HAPOEL AFULA
8 - - - -
17:00 Sched   CTR
ROTOR VOLGOGRAD 2
11
FC TORPEDO MOSCOW
8 - - - -
17:00 Sched   U-P
ZENIT-IZHEVSK
11
SYZRAN-2003
2 - - - -
17:00 Sched   PFL
METALLURG BEKABAD
10
LOKOMOTIV TASHKENT
1 - - - -
17:15 Sched   IPL
PADIDEH
8
ESTEGHLAL KHUZESTAN
9 - - - -
17:30 Sched   WST
KOLOMNA
13
VELES MOSCOW
6 - - - -
17:30 Sched   WST
MUROM
4
DYNAMO ST PETERSBURG 2
8 - - - -
17:30 Sched   STH
BIOLOG-NOVOKUBANSK
6
SKA ROSTOV
4 - - - -
17:30 Sched   PFL
NASAF QARSHI
3
FC BUNYODKOR
6 - - - -
18:00 Sched   D1
NAFTAN
16
FC DNEPR MOGILEV
11 - - - -
18:00 Sched   IPL
SEPIDROOD RASHT
16
PAYKAN
15 - - - -
18:00 Sched   SL
TREPCA 89
9
KF FLAMURTARI
12 - - - -
18:00 Sched   WST
CHERTANOVO MOSCOW
1
LOKOMOTIV-KAZANKA MOSCOW
3 - - - -
18:00 Sched   WST
TORPEDO VLADIMIR
5
ZNAMYA TRUDA
14 - - - -
18:00 Sched   CTR
KHIMIK NOVOMOSKOVSK
12
ZENIT PENZA
14 - - - -
18:00 Sched   CTR
SOKOL SARATOV
9
ZORKY KRASNOGORSK
13 - - - -
18:00 Sched   U-P
MORDOVIA SARANSK
8
LADA TOGLIATTI
6 - - - -
18:30 Sched   YKK
OPS
8
FF JARO
7 - - - -
18:30 Sched   YKK
TPS
2
EIF
6 - - - -
18:30 Sched   L2
ASA TARGU MURES
2
CS LUCEAFARUL ORADEA
14 - - - -
18:30 Sched   WST
PSKOV-747
12
DOLGOPRUDNY
10 - - - -
18:30 Sched   WST
TEKSTILSHTIK IVANOVO
2
CRFSO SMOLENSK
11 - - - -
18:30 Sched   CTR
KALUGA
2
FC RYAZAN
3 - - - -
18:30 Sched   U-P
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
7
NEFTEKHIMIK
10 - - - -
18:45 Sched   1PFL
BOTEV PLOVDIV
12
CHERNO MORE VARNA
1 - - - -
19:00 Sched   D1
FC GOMEL
9
FC ISLOCH MINSK R.
15 - - - -
19:00 Sched   SL
AC HORSENS
3
AALBORG
13 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
22:00 FTR   SD
CLUB RIVER PLATE
6
FERNANDO DE LA MORA
13 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
FULGENCIO YEGROS
3
DEPORTIVO LIBERACION
7 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
GENERAL CABALLERO
14
22 DE SETIEMBRE
12 - - - - Full Time Result Only
21:45 FTR   SD
OLIMPIA DE ITA
16
OVETENSE FC
11 - - - - Full Time Result Only
21:00 FTR   2.HNL
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
4
DUGOPOLJE
1 - - - -
Full Time Result Only
(21:00) Canc   NAT
DUNKERQUE
5
BASTIA
18 - - - -
20:30 FTR   EST
EBREICHSDORF
3
AUSTRIA VIENNA (AM)
9 - - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   EST
SV HORN
1
SKN ST. POLTEN (AM)
5 - - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   EST
SV SCHWECHAT
17
NEUSIEDL/SEE
14 - - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   EST
WIENER SPORTKLUB
13
STADLAU
12 - - - -
Full Time Result Only
20:30 FTR   2L
MKS KLUCZBORK
12
OLIMPIA ELBLAG
6 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   EST
SC-ESV PARNDORF
10
ASK-BSC BRUCK/LEITHA
11 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   CTR
DEUTSCHLANDSBERGER
14
UNION ST. FLORIAN
16 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   CTR
LASK LINZ (AM)
3
AUSTRIA KLAGENFURT
12 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   CTR
SC KALSDORF
7
GLEICHENBERG
15 - - - -
Full Time Result Only
20:00 FTR   CTR
STURM GRAZ (AM)
4
WOLFSBERGER AC (AM)
6 - - - -
Full Time Result Only
19:55 FTR   CTR
SK VORWARTS STEYR
8
SC WEIZ
11 - - - -
Full Time Result Only
19:30 FTR   2D1
HVIDOVRE
2
B93 COPENHAGEN
4 - - - -
Full Time Result Only
19:30 FTR   2D2
MARIENLYST
2
KOLDING IF
1 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   KGA
FC KIFFEN
7
JAPS
8 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   KGB
ESPA
12
FC VIIKINGIT
3 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   KGB
NUPS
11
FC JAZZ
8 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   KGB
SALPA
2
PEIMARI UTD
9 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   2L
GWARDIA KOSZALIN
11
WARTA POZNAN
2 - - - -
Full Time Result Only
18:30 FTR   1L
SINDJELIC BEOGRAD
9
CSK PIVARA
15 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   2.HNL
HNK GORICA
2
DINAMO ZAGREB II
6 - - - -
Full Time Result Only
(16:00) Canc   U-P
DINAMO KIROV
12
CHELYABINSK
3 - - - -
(03:10) Post   R32
INDEPENDIENTE
ATLETICO TUCUMAN
- - - -
03:00 Fin   QF
WALTER FERRETTI
1
PLAZA AMADOR
2 0-0 0-0 - -
02:00 Fin   CL
ONCE CALDAS
13
DEPORTES TOLIMA
16 2-1 2-1 - -
(45+1)LOPEZ SERGIO
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow/Red Cards  LP League Table Position
1 HF First Half Int Interrupted FTR Full Time Result only  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time  TV Listings
2 HF Second Half Abd Abandoned PEN. Penalty  Stat  Game Status  ET  Extra Time  Information
Fin Finished Post Postponed OWN. Own Goal  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
Canc Cancelled E/T Extra Time    
Back to Top