Information
TABLES - RESULTS & FIXTURES - STATISTICS
CZECH REPUBLIC DIVISION 1 (2017/2018)
 
HT
FT
ET
PN
Round 1
28-07-2017
19:00
Fin
D1
BRNO
1
BANIK OSTRAVA
2
1-1
1-3
-
-
29-07-2017
18:00
Fin
D1
KARVINA
VYSOCINA JIHLAVA
3
1-0
2-0
-
-
18:00
Fin
D1
PLZEN
1
DUKLA PRAHA
2
4-0
4-0
-
-
18:00
Fin
D1
SLOVACKO
1
FK JABLONEC
2
1-1
1-1
-
-
21:00
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
2
TEPLICE
4
1-0
1-0
-
-
30-07-2017
18:00
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
3
SIGMA OLOMOUC
4
0-2
1-2
-
-
18:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
1
ZLIN
3
1
0-0
1-0
-
-
20:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
BOHEMIANS 1905
2
1-0
1-1
-
-
Round 2
05-08-2017
18:00
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
2
KARVINA
4
1-1
2-1
-
-
18:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
1
SLOVAN LIBEREC
4
1
1-0
2-1
-
-
18:00
Fin
D1
TEPLICE
2
DUKLA PRAHA
4
1
2-0
3-1
-
-
18:00
Fin
D1
ZLIN
1
1
BRNO
2
0-0
2-1
-
-
06-08-2017
17:00
Fin
D1
FK JABLONEC
3
PLZEN
4
0-1
0-1
-
-
17:00
Fin
D1
VYSOCINA JIHLAVA
3
SLOVACKO
2
0-0
0-0
-
-
19:00
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
2
SLAVIA PRAHA
3
0-0
0-0
-
-
07-08-2017
18:00
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
1
SPARTA PRAHA
2
0-1
0-1
-
-
Round 3
11-08-2017
19:00
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
1
VYSOCINA JIHLAVA
4
2-0
2-0
-
-
12-08-2017
17:00
Fin
D1
BRNO
2
BOHEMIANS 1905
2
0-0
0-0
-
-
17:00
Fin
D1
PLZEN
1
SIGMA OLOMOUC
3
0-0
1-0
-
-
17:00
Fin
D1
SLOVACKO
3
BANIK OSTRAVA
4
4-2
5-2
-
-
13-08-2017
17:00
Fin
D1
TEPLICE
FK JABLONEC
1
0-0
1-1
-
-
18:00
Fin
D1
DUKLA PRAHA
1
ZLIN
1
1-0
1-0
-
-
18:00
Fin
D1
KARVINA
1
MLADA BOLESLAV
3
0-0
1-1
-
-
19:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
4
2
SPARTA PRAHA
5
1
0-1
1-1
-
-
Round 4
18-08-2017
21:15
Fin
D1
SPARTA PRAHA
SLOVACKO
3
0-0
1-0
-
-
19-08-2017
18:00
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
2
TEPLICE
4
0-2
3-3
-
-
18:00
Fin
D1
ZLIN
1
KARVINA
1
0-0
1-0
-
-
19:00
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
1
SLAVIA PRAHA
1
0-0
0-0
-
-
21:00
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
3
SLOVAN LIBEREC
3
0-1
0-3
-
-
20-08-2017
18:00
Fin
D1
FK JABLONEC
1
DUKLA PRAHA
4
2-1
2-2
-
-
18:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
BRNO
3
3-0
3-0
-
-
18:00
Fin
D1
VYSOCINA JIHLAVA
2
PLZEN
2
1-0
1-2
-
-
Round 5
25-08-2017
19:00
Fin
D1
DUKLA PRAHA
BOHEMIANS 1905
1
1-0
2-0
-
-
26-08-2017
17:00
Fin
D1
KARVINA
5
SLOVAN LIBEREC
2
0-0
0-1
-
-
18:00
Fin
D1
BRNO
2
1
SPARTA PRAHA
2
1-0
2-0
-
-
20:00
Fin
D1
SLOVACKO
3
SIGMA OLOMOUC
2
0-0
0-0
-
-
27-08-2017
17:00
Fin
D1
FK JABLONEC
2
ZLIN
4
1
1-0
2-0
-
-
17:30
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
1
MLADA BOLESLAV
2
2-0
4-0
-
-
18:00
Fin
D1
TEPLICE
2
VYSOCINA JIHLAVA
3
1-0
3-1
-
-
19:30
Fin
D1
PLZEN
1
BANIK OSTRAVA
2
0-0
3-0
-
-
Round 6
09-09-2017
17:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
2
PLZEN
2
0-2
0-3
-
-
18:00
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
FK JABLONEC
1
0-1
2-2
-
-
18:00
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
1
SLOVACKO
0-0
1-0
-
-
18:00
Fin
D1
ZLIN
2
TEPLICE
3
1
1-0
2-0
-
-
19:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
3
SLAVIA PRAHA
5
1-1
1-1
-
-
10-09-2017
16:00
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
BRNO
1
1-0
3-0
-
-
19:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
KARVINA
1-0
2-0
-
-
19:00
Fin
D1
VYSOCINA JIHLAVA
1
DUKLA PRAHA
1
1-1
3-2
-
-
Round 7
15-09-2017
19:00
Fin
D1
DUKLA PRAHA
2
BANIK OSTRAVA
2
1-0
2-0
-
-
19:00
Fin
D1
TEPLICE
3
BOHEMIANS 1905
2
0-0
0-0
-
-
16-09-2017
18:00
Fin
D1
BRNO
3
SLOVAN LIBEREC
4
0-1
1-2
-
-
18:00
Fin
D1
KARVINA
2
SIGMA OLOMOUC
1
1-2
3-5
-
-
20:00
Fin
D1
SLOVACKO
2
MLADA BOLESLAV
2
1
0-0
0-1
-
-
17-09-2017
16:00
Fin
D1
FK JABLONEC
VYSOCINA JIHLAVA
1
1
2-0
5-0
-
-
19:00
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
2
SPARTA PRAHA
3
1
0-0
2-0
-
-
18-09-2017
19:00
Fin
D1
PLZEN
1
ZLIN
3
2-1
2-1
-
-
Round 8
23-09-2017
18:00
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
FK JABLONEC
3
0-0
0-1
-
-
18:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
1
DUKLA PRAHA
4
2-0
3-0
-
-
18:00
Fin
D1
ZLIN
1
SLAVIA PRAHA
2
0-0
1-1
-
-
19:00
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
3
PLZEN
3
0-2
0-2
-
-
24-09-2017
18:00
Fin
D1
KARVINA
3
BRNO
3
1
1-1
2-1
-
-
18:00
Fin
D1
VYSOCINA JIHLAVA
1
BANIK OSTRAVA
2
1-1
2-1
-
-
19:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
1
TEPLICE
4
2-0
3-0
-
-
25-09-2017
20:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
5
1
SLOVACKO
3
1
0-0
1-1
-
-
Round 9
29-09-2017
21:15
Fin
D1
TEPLICE
2
SLOVAN LIBEREC
3
1-1
2-1
-
-
30-09-2017
18:00
Fin
D1
SLOVACKO
1
KARVINA
2
0-0
0-0
-
-
21:00
Fin
D1
DUKLA PRAHA
4
SPARTA PRAHA
0-0
0-0
-
-
01-10-2017
16:00
Fin
D1
PLZEN
2
BOHEMIANS 1905
4
0-1
2-1
-
-
18:00
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
2
ZLIN
2
1-2
2-2
-
-
18:00
Fin
D1
FK JABLONEC
1
MLADA BOLESLAV
3
2-0
3-1
-
-
18:00
Fin
D1
VYSOCINA JIHLAVA
1
SIGMA OLOMOUC
3
0-0
0-1
-
-
19:00
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
1
BRNO
1
1-0
2-0
-
-
Round 10
13-10-2017
21:15
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
1
BANIK OSTRAVA
2
1-1
2-1
-
-
14-10-2017
18:00
Fin
D1
BRNO
1
SLOVACKO
1
0-0
2-1
-
-
18:00
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
2
TEPLICE
1
1-1
2-2
-
-
18:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
FK JABLONEC
3
0-0
0-0
-
-
18:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
2
DUKLA PRAHA
5
1-0
3-0
-
-
18:00
Fin
D1
ZLIN
2
VYSOCINA JIHLAVA
3
0-1
2-1
-
-
21:00
Fin
D1
KARVINA
1
SLAVIA PRAHA
2
0-1
0-2
-
-
15-10-2017
19:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
1
PLZEN
6
0-1
0-1
-
-
Round 11
19-10-2017
19:00
Fin
D1
DUKLA PRAHA
2
SLOVACKO
3
0-1
1-1
-
-
20-10-2017
19:00
Fin
D1
VYSOCINA JIHLAVA
BOHEMIANS 1905
1
0-3
2-4
-
-
21:15
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
5
SIGMA OLOMOUC
4
1
0-0
1-1
-
-
21-10-2017
18:00
Fin
D1
TEPLICE
2
KARVINA
0-0
1-0
-
-
19:15
Fin
D1
FK JABLONEC
3
SPARTA PRAHA
2
0-2
0-3
-
-
22-10-2017
18:00
Fin
D1
PLZEN
1
BRNO
2
3-0
3-0
-
-
19:00
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
2
SLOVAN LIBEREC
4
0-1
1-2
-
-
19:00
Fin
D1
ZLIN
2
MLADA BOLESLAV
3
1-3
1-5
-
-
Round 12
27-10-2017
21:15
Fin
D1
KARVINA
1
PLZEN
3
0-2
1-3
-
-
28-10-2017
18:00
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
1
ZLIN
1
1-1
1-1
-
-
18:00
Fin
D1
BRNO
1
DUKLA PRAHA
2
0-0
0-0
-
-
18:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
TEPLICE
0-0
1-0
-
-
18:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
2
FK JABLONEC
1
2-1
4-1
-
-
29-10-2017
16:00
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
3
VYSOCINA JIHLAVA
2
1-0
2-1
-
-
16:45
Fin
D1
SLOVACKO
1
SLAVIA PRAHA
2
0-2
0-3
-
-
19:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
4
BANIK OSTRAVA
2
1
1-1
3-2
-
-
Round 13
04-11-2017
16:00
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
2
MLADA BOLESLAV
3
1
0-1
0-1
-
-
16:00
Fin
D1
DUKLA PRAHA
2
KARVINA
3
0-1
3-2
-
-
16:00
Fin
D1
TEPLICE
1
SLOVACKO
3
1-0
3-0
-
-
16:00
Fin
D1
VYSOCINA JIHLAVA
2
SLOVAN LIBEREC
2
1
3-1
3-1
-
-
19:00
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
1
SIGMA OLOMOUC
0-1
1-1
-
-
05-11-2017
15:00
Fin
D1
FK JABLONEC
1
BRNO
5
1-0
1-0
-
-
17:00
Fin
D1
ZLIN
2
SPARTA PRAHA
2
1-1
2-2
-
-
19:00
Fin
D1
PLZEN
1
SLAVIA PRAHA
2
0-0
1-0
-
-
Round 14
17-11-2017
16:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
2
VYSOCINA JIHLAVA
1
1-0
1-0
-
-
18-11-2017
17:00
Fin
D1
BRNO
4
1
TEPLICE
2
0-0
1-0
-
-
17:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
ZLIN
1
1-0
2-0
-
-
17:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
2
BANIK OSTRAVA
2
1-1
2-1
-
-
19:00
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
1
DUKLA PRAHA
2
2-0
5-0
-
-
21:00
Fin
D1
SLOVACKO
1
PLZEN
2
0-2
1-4
-
-
19-11-2017
16:00
Fin
D1
KARVINA
2
FK JABLONEC
3
0-1
2-1
-
-
16:00
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
4
1
BOHEMIANS 1905
4
0-0
1-2
-
-
Round 15
24-11-2017
18:30
Fin
D1
DUKLA PRAHA
1
MLADA BOLESLAV
3
2-1
4-1
-
-
19:00
Fin
D1
VYSOCINA JIHLAVA
3
BRNO
0-2
0-2
-
-
21:15
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
SLOVAN LIBEREC
1
0-0
0-0
-
-
25-11-2017
19:30
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
1
KARVINA
3
0-0
2-1
-
-
26-11-2017
16:00
Fin
D1
TEPLICE
2
PLZEN
3
0-0
0-0
-
-
19:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
1
SPARTA PRAHA
2
0-0
1-0
-
-
27-11-2017
18:30
Fin
D1
FK JABLONEC
3
SLAVIA PRAHA
1
0-1
1-1
-
-
18:30
Fin
D1
ZLIN
3
SLOVACKO
4
1-0
2-1
-
-
Round 16
01-12-2017
20:30
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
2
BANIK OSTRAVA
1
2-1
2-1
-
-
02-12-2017
16:00
Fin
D1
BRNO
2
ZLIN
3
1
1-0
1-1
-
-
16:00
Fin
D1
DUKLA PRAHA
2
1
TEPLICE
2
0-1
0-2
-
-
16:00
Fin
D1
KARVINA
BOHEMIANS 1905
1
0-0
1-0
-
-
16:00
Fin
D1
SLOVACKO
1
VYSOCINA JIHLAVA
2
0-1
2-1
-
-
16:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
1
SIGMA OLOMOUC
5
0-0
1-0
-
-
20:00
Fin
D1
PLZEN
1
FK JABLONEC
3
1-0
2-0
-
-
03-12-2017
19:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
2
MLADA BOLESLAV
3
3-0
3-0
-
-
Round 17
17-02-2018
17:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
SLOVACKO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
BRNO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FK JABLONEC
TEPLICE
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
KARVINA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
PLZEN
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
VYSOCINA JIHLAVA
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
ZLIN
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
Round 18
24-02-2018
17:00
Sch
D1
BRNO
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
DUKLA PRAHA
FK JABLONEC
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
KARVINA
ZLIN
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
PLZEN
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SLOVACKO
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TEPLICE
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
Round 19
03-03-2018
17:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
PLZEN
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
SLOVACKO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
KARVINA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
BRNO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
VYSOCINA JIHLAVA
TEPLICE
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
ZLIN
FK JABLONEC
-
-
-
-
Round 20
10-03-2018
17:00
Sch
D1
BRNO
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
DUKLA PRAHA
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FK JABLONEC
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
KARVINA
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
PLZEN
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SLOVACKO
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TEPLICE
ZLIN
-
-
-
-
Round 21
17-03-2018
17:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
TEPLICE
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
SLOVACKO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
KARVINA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
BRNO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
VYSOCINA JIHLAVA
FK JABLONEC
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
ZLIN
PLZEN
-
-
-
-
Round 22
31-03-2018
18:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
BRNO
KARVINA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
DUKLA PRAHA
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
FK JABLONEC
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
PLZEN
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
ZLIN
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLOVACKO
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
TEPLICE
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
Round 23
07-04-2018
18:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
PLZEN
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
BRNO
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
KARVINA
SLOVACKO
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
FK JABLONEC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
TEPLICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
ZLIN
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
Round 24
14-04-2018
18:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
DUKLA PRAHA
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
FK JABLONEC
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
PLZEN
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
KARVINA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLOVACKO
BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
TEPLICE
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
VYSOCINA JIHLAVA
ZLIN
-
-
-
-
Round 25
21-04-2018
18:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
BRNO
PLZEN
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
KARVINA
TEPLICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
ZLIN
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLOVACKO
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
FK JABLONEC
-
-
-
-
Round 26
28-04-2018
18:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
DUKLA PRAHA
BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
FK JABLONEC
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
PLZEN
KARVINA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
SLOVACKO
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
TEPLICE
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
VYSOCINA JIHLAVA
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
ZLIN
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
Round 27
05-05-2018
18:00
Sch
D1
BRNO
FK JABLONEC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
KARVINA
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
PLZEN
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLOVACKO
TEPLICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
ZLIN
-
-
-
-
Round 28
12-05-2018
18:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
DUKLA PRAHA
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
FK JABLONEC
KARVINA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
PLZEN
SLOVACKO
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
TEPLICE
BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
VYSOCINA JIHLAVA
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
ZLIN
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
Round 29
19-05-2018
18:00
Sch
D1
BRNO
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
KARVINA
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
PLZEN
TEPLICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
FK JABLONEC
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLOVACKO
ZLIN
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
Round 30
26-05-2018
18:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
DUKLA PRAHA
PLZEN
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
FK JABLONEC
SLOVACKO
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
TEPLICE
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
VYSOCINA JIHLAVA
KARVINA
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
ZLIN
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-