Information

STATISTICS - TABLES - MATCHES
BELARUS DIVISION 1 (2017/2018)
 
HT
FT
ET
PN
Round 1
30-03-2018
17:30
Fin
D1
FC LUCH MINSK
FC MINSK
0-0
0-0
-
-
19:30
Fin
D1
FC NEMAN GRODNO
FC VITEBSK
0-1
1-1
-
-
31-03-2018
15:00
Fin
D1
FC GOMEL
FC SLUTSK
0-0
0-0
-
-
17:00
Fin
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
DINAMO BREST
0-0
0-0
-
-
19:00
Fin
D1
DINAMO MINSK
TORPEDO ZHODINO
1-0
2-1
-
-
01-04-2018
14:00
Fin
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
TORPEDO MINSK
1-0
1-1
-
-
16:00
Fin
D1
GORODEYA
FC DNEPR MOGILEV
1-2
1-2
-
-
18:00
Fin
D1
BATE BORISOV
SMOLEVICHI-STI
1-0
1-0
-
-
Round 2
05-04-2018
16:30
Fin
D1
DINAMO BREST
FC LUCH MINSK
2-1
2-1
-
-
18:30
Fin
D1
FC SLUTSK
FC NEMAN GRODNO
1-1
1-1
-
-
06-04-2018
17:00
Fin
D1
FC MINSK
BATE BORISOV
0-2
0-2
-
-
19:00
Fin
D1
TORPEDO ZHODINO
SMOLEVICHI-STI
0-0
1-0
-
-
20:45
Fin
D1
FC DNEPR MOGILEV
FC GOMEL
0-0
1-0
-
-
07-04-2018
12:00
Fin
D1
TORPEDO MINSK
GORODEYA
0-0
1-0
-
-
16:00
Fin
D1
FC VITEBSK
SHAKHTER SOLIGORSK
0-1
2-1
-
-
18:00
Fin
D1
DINAMO MINSK
FC ISLOCH MINSK RAION
0-0
0-0
-
-
Round 3
13-04-2018
17:45
Fin
D1
FC LUCH MINSK
FC VITEBSK
0-0
0-2
-
-
19:45
Fin
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
FC SLUTSK
0-0
0-1
-
-
14-04-2018
16:00
Fin
D1
FC NEMAN GRODNO
FC DNEPR MOGILEV
1
0-0
0-0
-
-
18:00
Fin
D1
BATE BORISOV
DINAMO BREST
0-0
2-0
-
-
19:45
Fin
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
TORPEDO ZHODINO
0-0
0-0
-
-
15-04-2018
14:00
Fin
D1
SMOLEVICHI-STI
FC MINSK
1-1
1-1
-
-
16:00
Fin
D1
FC GOMEL
TORPEDO MINSK
0-0
0-0
-
-
18:00
Fin
D1
GORODEYA
DINAMO MINSK
0-1
0-2
-
-
Round 4
21-04-2018
14:00
Fin
D1
FC LUCH MINSK
FC SLUTSK
0-2
0-3
-
-
16:00
Fin
D1
DINAMO MINSK
FC GOMEL
1-1
2-1
-
-
18:00
Fin
D1
TORPEDO ZHODINO
FC MINSK
1-0
2-1
-
-
22-04-2018
14:00
Fin
D1
TORPEDO MINSK
FC NEMAN GRODNO
0-0
0-1
-
-
17:00
Fin
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
GORODEYA
0-0
0-0
-
-
19:00
Fin
D1
DINAMO BREST
SMOLEVICHI-STI
1-0
2-2
-
-
23-04-2018
18:45
Fin
D1
FC DNEPR MOGILEV
SHAKHTER SOLIGORSK
1-0
1-1
-
-
20:45
Fin
D1
FC VITEBSK
BATE BORISOV
0-1
0-1
-
-
Round 5
27-04-2018
17:30
Fin
D1
FC MINSK
DINAMO BREST
1-1
3-3
-
-
19:45
Fin
D1
FC GOMEL
FC ISLOCH MINSK RAION
1-1
1-2
-
-
28-04-2018
15:00
Fin
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
TORPEDO MINSK
0-0
1-0
-
-
17:00
Fin
D1
BATE BORISOV
FC SLUTSK
2-1
3-1
-
-
19:00
Fin
D1
FC NEMAN GRODNO
DINAMO MINSK
0-1
0-2
-
-
20:45
Fin
D1
FC LUCH MINSK
FC DNEPR MOGILEV
2-0
2-0
-
-
29-04-2018
17:30
Fin
D1
SMOLEVICHI-STI
FC VITEBSK
1
0-0
1-1
-
-
19:30
Fin
D1
GORODEYA
TORPEDO ZHODINO
1-0
1-1
-
-
Round 6
04-05-2018
18:30
Fin
D1
FC SLUTSK
SMOLEVICHI-STI
0-0
1-0
-
-
05-05-2018
15:30
Fin
D1
FC VITEBSK
FC MINSK
0-0
1-0
-
-
17:30
Fin
D1
TORPEDO MINSK
FC LUCH MINSK
0-1
0-1
-
-
19:30
Fin
D1
GORODEYA
FC GOMEL
0-0
0-0
-
-
06-05-2018
15:30
Fin
D1
DINAMO MINSK
SHAKHTER SOLIGORSK
0-0
0-0
-
-
17:30
Fin
D1
TORPEDO ZHODINO
DINAMO BREST
0-0
2-0
-
-
19:30
Fin
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
FC NEMAN GRODNO
0-1
1-2
-
-
07-05-2018
19:30
Fin
D1
FC DNEPR MOGILEV
BATE BORISOV
0-1
0-1
-
-
Round 7
11-05-2018
19:30
Fin
D1
FC MINSK
FC SLUTSK
0-0
0-2
-
-
12-05-2018
15:30
Fin
D1
SMOLEVICHI-STI
FC DNEPR MOGILEV
1-0
2-1
-
-
17:30
Fin
D1
FC GOMEL
TORPEDO ZHODINO
0-0
0-0
-
-
19:30
Fin
D1
DINAMO BREST
FC VITEBSK
2-1
3-1
-
-
13-05-2018
15:00
Fin
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
FC ISLOCH MINSK RAION
2-0
3-0
-
-
17:15
Fin
D1
FC NEMAN GRODNO
GORODEYA
0-0
1-0
-
-
19:30
Fin
D1
BATE BORISOV
TORPEDO MINSK
0-0
2-0
-
-
14-05-2018
19:30
Fin
D1
FC LUCH MINSK
DINAMO MINSK
0-1
1-3
-
-
Round 8
20-05-2018
17:15
Fin
D1
FC DNEPR MOGILEV
FC MINSK
0-0
0-0
-
-
19:15
Fin
D1
TORPEDO MINSK
SMOLEVICHI-STI
0-0
0-0
-
-
21-05-2018
18:45
Fin
D1
FC VITEBSK
TORPEDO ZHODINO
1
1-0
2-0
-
-
20:45
Fin
D1
FC GOMEL
FC NEMAN GRODNO
0-0
0-2
-
-
22-05-2018
18:45
Fin
D1
GORODEYA
SHAKHTER SOLIGORSK
0-0
0-1
-
-
20:45
Fin
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
FC LUCH MINSK
1
0-0
1-1
-
-
23-05-2018
17:15
Fin
D1
FC SLUTSK
DINAMO BREST
1
1-0
1-1
-
-
19:15
Fin
D1
DINAMO MINSK
BATE BORISOV
0-0
0-1
-
-
Round 9
26-05-2018
17:30
Sch
D1
FC MINSK
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
27-05-2018
16:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
DINAMO MINSK
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
FC GOMEL
-
-
-
-
19:45
Sch
D1
FC LUCH MINSK
GORODEYA
-
-
-
-
28-05-2018
18:45
Sch
D1
BATE BORISOV
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
29-05-2018
18:45
Sch
D1
FC VITEBSK
FC SLUTSK
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
DINAMO BREST
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
Round 10
01-06-2018
18:45
Sch
D1
DINAMO MINSK
FC MINSK
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
02-06-2018
14:45
Sch
D1
TORPEDO MINSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
16:45
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
FC VITEBSK
-
-
-
-
18:45
Sch
D1
FC GOMEL
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
GORODEYA
BATE BORISOV
-
-
-
-
03-06-2018
16:00
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
18:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
FC SLUTSK
-
-
-
-
Round 11
11-06-2018
17:45
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
GORODEYA
-
-
-
-
19:45
Sch
D1
FC LUCH MINSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
12-06-2018
16:45
Sch
D1
FC SLUTSK
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
18:45
Sch
D1
FC MINSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
FC VITEBSK
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
13-06-2018
16:45
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
18:45
Sch
D1
BATE BORISOV
FC GOMEL
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
DINAMO BREST
DINAMO MINSK
-
-
-
-
Round 12
16-06-2018
17:45
Sch
D1
TORPEDO MINSK
FC SLUTSK
-
-
-
-
19:45
Sch
D1
GORODEYA
FC MINSK
-
-
-
-
17-06-2018
16:45
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
18:45
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
BATE BORISOV
-
-
-
-
18-06-2018
16:45
Sch
D1
DINAMO MINSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
18:45
Sch
D1
FC GOMEL
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
DINAMO BREST
-
-
-
-
Round 13
22-06-2018
19:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
23-06-2018
16:45
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
18:45
Sch
D1
FC MINSK
FC GOMEL
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
DINAMO BREST
GORODEYA
-
-
-
-
24-06-2018
16:45
Sch
D1
FC SLUTSK
DINAMO MINSK
-
-
-
-
18:45
Sch
D1
BATE BORISOV
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
FC LUCH MINSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
25-06-2018
19:00
Sch
D1
FC VITEBSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
Round 14
29-06-2018
18:45
Sch
D1
FC LUCH MINSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
FC GOMEL
DINAMO BREST
-
-
-
-
30-06-2018
16:45
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
FC SLUTSK
-
-
-
-
18:45
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
FC MINSK
-
-
-
-
01-07-2018
16:45
Sch
D1
GORODEYA
FC VITEBSK
-
-
-
-
18:45
Sch
D1
DINAMO MINSK
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
20:45
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
Round 15
06-07-2018
17:00
Sch
D1
BATE BORISOV
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
07-07-2018
17:00
Sch
D1
DINAMO BREST
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC MINSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO MINSK
DINAMO MINSK
-
-
-
-
08-07-2018
17:00
Sch
D1
FC SLUTSK
GORODEYA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC VITEBSK
FC GOMEL
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
09-07-2018
17:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
Round 16
13-07-2018
17:00
Sch
D1
FC SLUTSK
FC GOMEL
-
-
-
-
14-07-2018
17:00
Sch
D1
FC MINSK
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC VITEBSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
BATE BORISOV
-
-
-
-
15-07-2018
17:00
Sch
D1
DINAMO BREST
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
GORODEYA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
DINAMO MINSK
-
-
-
-
16-07-2018
17:00
Sch
D1
TORPEDO MINSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
Round 17
20-07-2018
17:00
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
FC SLUTSK
-
-
-
-
21-07-2018
17:00
Sch
D1
BATE BORISOV
FC MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC GOMEL
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
GORODEYA
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
22-07-2018
17:00
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
DINAMO MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC LUCH MINSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
23-07-2018
17:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
Round 18
17-08-2018
17:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
18-08-2018
17:00
Sch
D1
DINAMO BREST
BATE BORISOV
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC MINSK
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
19-08-2018
17:00
Sch
D1
DINAMO MINSK
GORODEYA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC SLUTSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC VITEBSK
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
20-08-2018
17:00
Sch
D1
TORPEDO MINSK
FC GOMEL
-
-
-
-
Round 19
24-08-2018
17:00
Sch
D1
FC MINSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
25-08-2018
17:00
Sch
D1
BATE BORISOV
FC VITEBSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
GORODEYA
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
26-08-2018
17:00
Sch
D1
FC GOMEL
DINAMO MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
DINAMO BREST
-
-
-
-
27-08-2018
17:00
Sch
D1
FC LUCH MINSK
FC SLUTSK
-
-
-
-
Round 20
31-08-2018
17:00
Sch
D1
FC VITEBSK
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
GORODEYA
-
-
-
-
01-09-2018
17:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
FC GOMEL
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC SLUTSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
02-09-2018
17:00
Sch
D1
DINAMO BREST
FC MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
DINAMO MINSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO MINSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
Round 21
14-09-2018
17:00
Sch
D1
FC LUCH MINSK
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
15-09-2018
17:00
Sch
D1
BATE BORISOV
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC MINSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
DINAMO MINSK
-
-
-
-
16-09-2018
17:00
Sch
D1
DINAMO BREST
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
FC SLUTSK
-
-
-
-
17-09-2018
17:00
Sch
D1
FC GOMEL
GORODEYA
-
-
-
-
Round 22
21-09-2018
17:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
22-09-2018
17:00
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC SLUTSK
FC MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
FC GOMEL
-
-
-
-
23-09-2018
17:00
Sch
D1
DINAMO MINSK
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC VITEBSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO MINSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
24-09-2018
17:00
Sch
D1
GORODEYA
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
Round 23
28-09-2018
17:00
Sch
D1
FC LUCH MINSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
29-09-2018
17:00
Sch
D1
FC MINSK
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
GORODEYA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
30-09-2018
17:00
Sch
D1
BATE BORISOV
DINAMO MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
DINAMO BREST
FC SLUTSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
FC GOMEL
-
-
-
-
01-10-2018
17:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
FC VITEBSK
-
-
-
-
Round 24
05-10-2018
17:00
Sch
D1
FC SLUTSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
GORODEYA
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO MINSK
FC MINSK
-
-
-
-
06-10-2018
17:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
DINAMO BREST
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC GOMEL
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
BATE BORISOV
-
-
-
-
07-10-2018
17:00
Sch
D1
DINAMO MINSK
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
Round 25
19-10-2018
17:00
Sch
D1
FC VITEBSK
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
20-10-2018
17:00
Sch
D1
BATE BORISOV
GORODEYA
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC MINSK
DINAMO MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
21-10-2018
17:00
Sch
D1
DINAMO BREST
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC SLUTSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
22-10-2018
17:00
Sch
D1
FC LUCH MINSK
FC GOMEL
-
-
-
-
Round 26
26-10-2018
17:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
FC SLUTSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
FC MINSK
-
-
-
-
27-10-2018
17:00
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
GORODEYA
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
17:00
Sch
D1
TORPEDO MINSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
28-10-2018
16:00
Sch
D1
DINAMO MINSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC GOMEL
BATE BORISOV
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
Round 27
03-11-2018
16:00
Sch
D1
BATE BORISOV
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
DINAMO BREST
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC MINSK
GORODEYA
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC VITEBSK
DINAMO MINSK
-
-
-
-
04-11-2018
16:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC LUCH MINSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC SLUTSK
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
05-11-2018
16:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
FC GOMEL
-
-
-
-
Round 28
09-11-2018
16:00
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
FC VITEBSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
10-11-2018
16:00
Sch
D1
FC GOMEL
FC MINSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
GORODEYA
DINAMO BREST
-
-
-
-
11-11-2018
16:00
Sch
D1
DINAMO MINSK
FC SLUTSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
TORPEDO MINSK
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
Round 29
24-11-2018
16:00
Sch
D1
BATE BORISOV
FC LUCH MINSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
DINAMO BREST
FC GOMEL
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC DNEPR MOGILEV
DINAMO MINSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC MINSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC SLUTSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC VITEBSK
GORODEYA
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
SMOLEVICHI-STI
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
TORPEDO MINSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
Round 30
02-12-2018
16:00
Sch
D1
DINAMO MINSK
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC GOMEL
FC VITEBSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC ISLOCH MINSK RAION
FC DNEPR MOGILEV
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC LUCH MINSK
SMOLEVICHI-STI
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
FC NEMAN GRODNO
DINAMO BREST
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
GORODEYA
FC SLUTSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
SHAKHTER SOLIGORSK
FC MINSK
-
-
-
-
16:00
Sch
D1
TORPEDO ZHODINO
BATE BORISOV
-
-
-
-