Information
TABLES - RESULTS & FIXTURES - STATISTICS
Country Type League Year Sort By Month Timezone  
Europe/Athens  

   FRIENDLY GAMES - FRIENDLY  - February 2018

K/O Stat League Home Away
2018-02-01
12:00 Fin FG FC TATRAN PRESOV LOKOMOTIVA KOSICE
14:00 Fin FG SHANDONG LUNENG MSK ZILINA
14:00 Fin FG ZAGLEBIE LUBIN FK VOZDOVAC
15:30 Fin FG STROMMEN STABAEK
16:00 Fin FG DUKLA PRAHA FC ROSTOV
16:00 Fin FG F91 DUDELANGE OREBRO
16:00 Fin FG JAGIELLONIA KARPATY LVIV
16:00 Fin FG TRIGLAV KRANJ MFK RUZOMBEROK
17:00 Fin FG LEGIA WARSZAWA PLZEN
21:45 Fin FG SLIGO ROVERS FINN HARPS
2018-02-02
11:00 Fin FG KUBAN FK SILEKS
11:00 Fin FG VIHREN OBORISHTE
12:00 Fin FG GKS TYCHY OPAVA
13:30 Fin FG BANANTS YEREVAN FC ARMAVIR
14:00 Fin FG AS TRENCIN NAPREDAK
14:00 Fin FG DJURGARDEN SYRIANSKA FC
14:00 Fin FG SEPTEMVRI SIMITLI LOKOMOTIV SOFIA
14:30 Fin FG LOKOMOTIV PLOVDIV BANIK OSTRAVA
14:45 Fin FG VALERENGA KRISTIANSUND BK
15:00 Fin FG KONGSVINGER HAM-KAM
15:00 Fin FG MOLDE BODO/GLIMT
15:00 Fin FG SILKEBORG RANDERS FC
15:00 Fin FG SLASK WROCLAW FC NITRA
15:00 Fin FG SPARTAK TRNAVA HRADEC KRALOVE
15:00 Fin FG STABAEK SANDEFJORD
16:00 Fin FG BOTEV PLOVDIV PYUNIK YEREVAN
16:00 Fin FG NOTODDEN JERV
16:15 Fin FG DUNDALK FC SEOUL
16:30 Fin FG LEGIA WARSZAWA SHANGHAI SHENXIN FC
16:30 Fin FG SIGMA OLOMOUC MARIBOR
17:00 Fin FG CSKA-SOFIA TIANJIN TEDA
17:00 Fin FG FC NORDSJAELLAND CSKA MOSCOW
17:30 Fin FG LEVSKI SOFIA FLORIDSDORFER AC
18:00 Fin FG KUBAN FK SARAJEVO
19:00 Fin FG ARKA GDYNIA CHROBRY GLOGOW
19:00 Fin FG NK OSIJEK LOKOMOTIV MOSCOW
21:45 Fin FG DROGHEDA UNITED DERRY CITY
2018-02-03
09:00 Fin FG FC MIDTJYLLAND AIK
10:00 Fin FG CRACOVIA KRAKOW FK SPARTAK SUBOTICA
10:00 Fin FG SLOVACKO HOBRO
10:30 Fin FG LUDOGORETS ARSENAL TULA
11:00 Fin FG PIAST GLIWICE CHANGCHUN YATAI
12:00 Fin FG DEBRECENI VSC KISVARDA FC
12:00 Fin FG FC NEMAN GRODNO TORPEDO ZHODINO
12:00 Fin FG LKS LODZ GKS BELCHATOW
12:00 Fin FG MTK BUDAPEST BUDAPEST HONVED
12:00 Fin FG SPARTA PRAHA HEBEI CHINA FORTUNE
12:30 Fin FG TERMALICA NIECIECZA WISLA KRAKOW
13:00 Fin FG DINAMO MINSK FC VITEBSK
13:00 Fin FG GORNIK ZABRZE ZEMPLIN MICHALOVCE
14:00 Fin FG AC HORSENS ESBJERG
14:00 Fin FG DEGERFORS IF IK BRAGE
14:00 Fin FG DJURGARDEN HJK HELSINKI
14:00 Fin FG DUNAJSKA STREDA BRNO
14:00 Fin FG SHAKHTAR DONETSK SLAVIA PRAHA
14:00 Fin FG SKIVE KJELLERUP
14:00 Fin FG WISLA PLOCK ARKA GDYNIA
15:00 Fin FG AALBORG THISTED FC
15:00 Fin FG FC UFA SLOVAN LIBEREC
15:00 Fin FG IF BROMMAPOJKARNA IK FREJ
15:00 Fin FG LILLESTROM SARPSBORG 08 FF
15:00 Fin FG SHAKHTER SOLIGORSK MLADA BOLESLAV
15:00 Fin FG SHINNIK YAROSLAVL DUNAV RUSE
15:30 Fin FG FC MIDTJYLLAND GUANGZHOU FC
16:00 Fin FG FK PARTIZAN TEPLICE
16:00 Fin FG GIF SUNDSVALL HELSINGBORG
16:00 Canc FG HALMSTAD GAIS
16:00 Fin FG LECHIA GDANSK CHOJNICZANKA CHOJNICE
16:00 Fin FG ZLIN BATE BORISOV
16:15 Fin FG VIKING BRYNE
16:30 Fin FG DINAMO MOSCOW VYSOCINA JIHLAVA
17:00 Fin FG IFK GOTEBORG ODENSE
17:00 Fin FG SPARTAK MOSCOW HEBEI CHINA FORTUNE
18:45 Fin FG FK ZALGIRIS VILNIUS BOHEMIANS 1905
19:00 Canc FG FC HELSINGOR FK SPARTAK SUBOTICA
21:30 Fin FG NEW ENGLAND REVOLUTION MALMO FF
2018-02-04
14:00 Fin FG HACKEN FC ASTANA
14:00 Fin FG LECH POZNAN GKS TYCHY
15:00 Fin FG FC DNEPR MOGILEV LUCH-ENERGIYA
15:00 Canc FG GEFLE IF VASALUNDS IF
15:00 Canc FG LYNGBY SONDERJYSKE
16:00 Fin FG CRVENA ZVEZDA UJPEST
16:00 Fin FG DUKLA PRAHA VARDAR SKOPJE
16:00 Fin FG FLORA TALLINN SPARTAKS
16:00 Fin FG ZENIT SAINT PETERSBURG SLOVAN BRATISLAVA
17:00 Fin FG PLZEN RIED
2018-02-05
14:00 Fin FG FC SEOUL OREBRO
14:30 Fin FG LOKOMOTIV SOFIA PIRIN GOTSE DELCHEV
15:00 Fin FG LOKOMOTIV MOSCOW KALMAR FF
16:00 Fin FG CUKARICKI SHAKHTER SOLIGORSK
18:00 Fin FG GZIRA UNITED LEVSKI SOFIA
2018-02-06
09:30 Fin FG TSARSKO SELO FC KAYSAR
13:45 Fin FG VALERENGA KONGSVINGER
14:00 Fin FG SHAKHTAR DONETSK JIANGSU SUNING
14:00 Fin FG SHANDONG LUNENG FK RIGA
14:00 Fin FG SOZOPOL CSKA 1948
15:00 Fin FG FC UFA FC NITRA
15:00 Fin FG OLIMPIK DONETSK BANIK OSTRAVA
15:00 Fin FG ORENBURG DUNAJSKA STREDA
15:30 Fin FG FK PARTIZAN FK LIEPAJA
15:30 Fin FG LOKOMOTIV PLOVDIV MLADOST LUCANI
15:45 Fin FG SLOVAN BRATISLAVA VERES
16:00 Fin FG BRNO BATE BORISOV
16:00 Fin FG GIF SUNDSVALL GAIS
16:00 Fin FG SUDUVA MARIJAMPOLE ZLIN
16:30 Fin FG TSV 1860 MUNICH ZAGLEBIE SOSNOWIEC
17:00 Fin FG KRASNODAR STROMSGODSET
19:00 Fin FG ELCHE CSKA MOSCOW
21:45 Canc FG ATHLONE TOWN SLIGO ROVERS
22:30 Fin FG NEW ENGLAND REVOLUTION FC CINCINNATI
2018-02-07
09:00 Fin FG SHAKHTAR DONETSK AIK
11:00 Fin FG ARGES PITESTI CHINDIA TARGOVISTE
11:00 Fin FG CS MIOVENI CS BALOTESTI
12:00 Fin FG ODRA OPOLE OPAVA
13:00 Fin FG BALMAZUJVAROS VAC
13:00 Fin FG NK CM CELJE SIROKI BRIJEG
14:00 Fin FG DEBRECENI VSC GKS KATOWICE
14:00 Fin FG LECH POZNAN ZNICZ PRUSZKOW
14:30 Fin FG DUNAV RUSE NESEBAR
14:30 Fin FG FC NORDSJAELLAND ROSKILDE
15:00 Fin FG CHERNO MORE VARNA LUDOGORETS II
15:00 Fin FG LKS LODZ GORODEYA
15:00 Fin FG POMORIE CHERNOMORETS BALCHIK
15:00 Canc FG SC WIENER NEUSTADT AS TRENCIN
15:30 Fin FG SKIVE VENDSYSSEL FF
16:00 Fin FG DEBRECENI VSC FC TOSNO
16:00 Fin FG DINAMO MOSCOW AMKAR
16:00 Fin FG DUKLA PRAHA UJPEST
16:00 Fin FG NK DOMZALE ZEMUN
17:00 Fin FG RIED SHANGHAI SHENXIN FC
17:00 Fin FG WARTA POZNAN WIDZEW LODZ
17:30 Fin FG PLZEN GUIZHOU HENGFENG
17:30 Fin FG ZENIT SAINT PETERSBURG CRVENA ZVEZDA
19:00 Fin FG ROSENBORG BYASEN
19:30 Fin FG SPARTAK MOSCOW SPARTA PRAHA
2018-02-08
01:00 Fin FG COLO COLO UTC
10:00 Fin FG CHORNOMORETS ODESA PIRIN BLAGOEVGRAD
13:00 Fin FG FC ASTANA SHANDONG LUNENG
14:00 Fin FG LOKOMOTIV SOFIA VITOSHA BISTRITSA
15:00 Fin FG BRANN VIKING
15:30 Fin FG FK PARTIZAN SHAKHTER SOLIGORSK
16:00 Fin FG DINAMO MINSK ANZHI
16:30 Fin FG URAL FC GOMEL
17:00 Fin FG KRASNODAR VIDEOTON FC
17:00 Fin FG SARPSBORG 08 FF KALMAR FF
17:30 Fin FG DYNAMO KYIV TIANJIN TEDA
18:00 Fin FG CHICAGO FIRE PHILADELPHIA UNION
18:30 Fin FG AARHUS ODDER IGF
21:30 Fin FG MALMO FF DC UNITED
2018-02-09
10:30 Fin FG FC NEMAN GRODNO FK TRAKAI
12:00 Fin FG VIKTORIA ZIZKOV MFK RUZOMBEROK
12:30 Fin FG FC VITEBSK NAFTAN
13:00 Fin FG HRADEC KRALOVE MIEDZ LEGNICA
13:30 Fin FG KALJU NOMME HONKA
13:45 Fin FG VALERENGA STABAEK
14:00 Fin FG ODD BALLKLUBB HAUGESUND
15:00 Fin FG DJURGARDEN ASSYRISKA FF
15:00 Fin FG LOKOMOTIV PLOVDIV SUDUVA MARIJAMPOLE
15:00 Fin FG VEREYA STARA ZAGORA BOTEV GALABOVO
15:30 Fin FG NESEBAR CSKA 1948
16:00 Fin FG BRNO SKA-KHABAROVSK
16:00 Fin FG KRISTIANSUND BK AALESUND
16:00 Fin FG OSTERS IF MJALLBY AIF
16:30 Fin FG FC UFA CUKARICKI
17:00 Fin FG LILLESTROM MOLDE
17:00 Fin FG LOKOMOTIV MOSCOW STROMSGODSET
17:00 Fin FG TROMSO TROMSDALEN UIL
17:00 Fin FG ULL/KISA HAM-KAM
18:00 Fin FG START SANDEFJORD
18:00 Fin FG ZAGLEBIE SOSNOWIEC CHANGCHUN YATAI
19:00 Canc FG EBREICHSDORF SC WIENER NEUSTADT
19:45 Fin FG ROT-WEISS OBERHAUSEN TSV STEINBACH
20:00 Fin FG RAUFOSS ELVERUM
21:00 Fin FG AUSTRIA LUSTENAU FC HOCHST
21:30 Fin FG WATERFORD UNITED SHELBOURNE
21:45 Fin FG GALWAY UNITED BOHEMIANS
2018-02-10
10:00 Fin FG SHAKHTER KARAGANDY GYORI ETO FC
11:00 Fin FG ZENIT SAINT PETERSBURG MARIBOR
12:00 Fin FG PUSKAS ACADEMY TIANJIN TEDA
13:00 Fin FG ALUMINIJ RADOMLJE
13:00 Fin FG CSKA-SOFIA TSARSKO SELO
13:00 Fin FG ESBJERG RINGKOBING IF
13:00 Fin FG ETAR VELIKO TARNOVO LITEX
13:00 Fin FG FK SPARTAK SUBOTICA FK DECIC
13:00 Fin FG LUDOGORETS II DUNAV RUSE
13:00 Fin FG NAESTVED ROSKILDE
13:00 Fin FG PUSZCZA NIEPOLOMICE OPAVA
13:00 Fin FG SOROKSAR BALMAZUJVAROS
13:00 Fin FG VIBORG THISTED FC
14:00 Fin FG AS TRENCIN INTER BRATISLAVA
14:00 Fin FG HACKEN SHANDONG LUNENG
14:00 Fin FG IF ELFSBORG ORGRYTE
14:00 Fin FG KONGSVINGER NYBERGSUND IL TRYSIL
14:00 Fin FG MARITSA PLOVDIV VITOSHA BISTRITSA
14:50 Fin FG GYIRMOT SE FK SENICA
15:00 Fin FG BEROE SLAVIA SOFIA
15:00 Fin FG BOTEV PLOVDIV BOTEV VRATSA
15:00 Fin FG DUNAJSKA STREDA ZALAEGERSZEGI TE
15:00 Fin FG FC HARD AUSTRIA LUSTENAU
15:00 Fin FG FLORA TALLINN HJK HELSINKI
15:00 Fin FG LANDSKRONA BoIS FALKENBERGS FF
15:00 Fin FG MSK ZILINA FK POPRAD
15:00 Fin FG SANDNES ULF BRYNE
15:00 Fin FG SIGMA OLOMOUC SLOVAN LIBEREC
15:00 Fin FG SPARTAK TRNAVA KARVINA
15:00 Fin FG ZEMPLIN MICHALOVCE LOKOMOTIVA KOSICE
15:00 Fin FG ZLIN SLOVAN BRATISLAVA
15:30 Fin FG ND GORICA TRIGLAV KRANJ
15:30 Fin FG POGON SIEDLCE GORODEYA
15:30 Fin FG TEPLICE TABORSKO
16:00 Fin FG BANIK OSTRAVA SLAVIA PRAHA
16:00 Fin FG BOHEMIANS 1905 MFK RUZOMBEROK
16:00 Fin FG DJURGARDEN BODO/GLIMT
16:00 Fin FG GIF SUNDSVALL LEVANGER
16:00 Fin FG HELSINGBORG IFK VARNAMO
16:00 Fin FG KRASNODAR HEBEI CHINA FORTUNE
16:00 Fin FG MLADA BOLESLAV CESKE BUDEJOVICE
16:30 Fin FG CHERNO MORE VARNA POMORIE
16:30 Fin FG SLOVACKO FC TOSNO
17:00 Fin FG CUKARICKI IF BROMMAPOJKARNA
17:00 Fin FG LOKOMOTIV MOSCOW FERENCVAROSI TC
17:00 Fin FG SLIGO ROVERS CABINTEELY
17:30 Fin FG AFC ESKILSTUNA ARAMEISKA-SYRIANSKA IF
17:30 Fin FG LEVSKI SOFIA SLIVNISHKI GEROY
18:00 Fin FG FS METTA/LU TALLINNA KALEV
2018-02-11
00:00 Fin FG FC DALLAS CS CARTAGINES
05:00 Fin FG LOS ANGELES GALAXY NEW YORK CITY FC
14:00 Fin FG DEBRECENI VSC LEVADIA TALLINN
14:00 Fin FG OREBRO DEGERFORS IF
15:30 Fin FG ND GORICA RUDAR VELENJE
16:00 Fin FG BUDUCNOST PODGORICA AMKAR
16:00 Fin FG DEBRECENI VSC KARPATY LVIV
17:15 Fin FG RANHEIM NARDO
17:30 Fin FG SARPSBORG 08 FF DYNAMO KYIV
18:00 Fin FG IFK MARIEHAMN PAIDE LINNAMEESKOND
2018-02-12
17:00 Fin FG VIDEOTON FC TIANJIN TEDA
17:00 Fin FG ZAGLEBIE SOSNOWIEC BEIJIN RENHE FC
19:00 Canc FG KJELLERUP VIBORG
2018-02-13
12:00 Fin FG RUCH CHORZOW GANDZASAR
13:30 Fin FG KALJU NOMME RIGAS FUTBOLA SKOLA
14:00 Fin FG ARSENAL TULA TORPEDO ZHODINO
15:35 Fin FG FC BW LINZ TABORSKO
17:00 Fin FG IFK NORRKOPING JONKOPINGS SODRA
17:30 Fin FG BRANN PUSKAS ACADEMY
19:00 Fin FG SC WIENER NEUSTADT SC-ESV PARNDORF
20:00 Fin FG IF ELFSBORG SKOVDE AIK
2018-02-14
04:30 Fin FG ATLETICO SAN LUIS NEW YORK CITY FC
13:00 Fin FG SPARTAK HULIN FRYDEK-MISTEK
14:00 Canc FG BOTEV VRATSA ARDA KARDZHALI
14:00 Canc FG NK SLAVEN BELUPO SIOFOK
14:00 Fin FG WIDZEW LODZ KSZO OSTROWIEC
15:00 Fin FG ALUMINIJ RUDAR VELENJE
15:00 Fin FG MOLDE KRISTIANSTADS FF
15:30 Fin FG UJPEST GYIRMOT SE
16:00 Fin FG DEBRECENI VSC SHERIFF TIRASPOL
16:00 Fin FG DINAMO MOSCOW ZETA GOLUBOVCI
2018-02-15
12:00 Fin FG FC GOMEL RUCH CHORZOW
17:00 Fin FG FK VENTSPILS WSG WATTENS
17:00 Fin FG STROMSGODSET SANDEFJORD
17:30 Fin FG SARPSBORG 08 FF RUBIN
19:00 Fin FG VALERENGA TROMSO
21:45 Fin FG DROGHEDA UNITED BANGOR FC
2018-02-16
12:00 Fin FG GKS TYCHY KS POLKOWICE
14:00 Fin FG ODD BALLKLUBB STABAEK
15:00 Fin FG JERV SANDNES ULF
15:30 Fin FG TSV 1860 MUNICH FC BW LINZ
16:00 Fin FG RIED CESKE BUDEJOVICE
16:00 Fin FG SC WIENER NEUSTADT SZOMBATHELYI HALADAS
16:00 Fin FG TSV HARTBERG KRSKO
17:00 Fin FG BRANN SARPSBORG 08 FF
17:00 Fin FG RANHEIM LEVANGER
18:00 Fin FG START ARENDAL
19:00 Fin FG HAUGESUND VIKING
21:00 Fin FG FREDRIKSTAD SKEID
21:45 Fin FG SHELBOURNE GALWAY UNITED
2018-02-17
12:00 Fin FG SOROKSAR VASAS
12:30 Fin FG ROSENBORG NARDO
14:00 Fin FG STROMMEN HAM-KAM
14:00 Fin FG TSARSKO SELO BOTEV GALABOVO
15:00 Fin FG BATE BORISOV FK TRAKAI
15:00 Fin FG WACKER BURGHAUSEN WACKER INNSBRUCK
16:00 Fin FG CSKA MOSCOW ESBJERG
16:00 Fin FG MJONDALEN KONGSVINGER
17:30 Fin FG FC ROSTOV AALESUND
18:00 Fin FG MARIBOR NK CM CELJE
21:00 Fin FG PORTLAND TIMBERS FC DALLAS
2018-02-18
00:00 Fin FG LOS ANGELES GALAXY SAN JOSE EARTHQUAKES
16:00 Fin FG AKHMAT GROZNY IRTYSH PAVLODAR
16:00 Fin FG DINAMO MOSCOW DINAMO MINSK
16:30 Fin FG FC UFA FK VENTSPILS
17:00 Fin FG AMKAR DINAMO BATUMI
17:00 Fin FG TROMSO FC ROSTOV
17:30 Fin FG MOLDE KRASNODAR
17:30 Fin FG VALERENGA RUBIN
2018-02-20
18:30 Sched FG AVARTA GREVE
2018-02-21
17:00 Sched FG BODO/GLIMT SANDEFJORD
2018-02-22
17:00 Sched FG ROSENBORG KRASNODAR
2018-02-23
17:00 Sched FG FC ROSTOV STABAEK
17:00 Sched FG RUCH CHORZOW TRINEC
2018-02-24
13:00 Sched FG FREMAD AMAGER LANDSKRONA BoIS
19:00 Sched FG ZAGLEBIE SOSNOWIEC GKS BELCHATOW