Saturday, May 27 , 2017    www.xscores.com    live - refresh
Europe/Athens    14:44:40
Time League Home Away Latest Latest Scorer  
14:44 CL1 ZHEJIANG YITENG DALIAN TRANSCENDENCE 0-3 (44)  
14:43 NSW APIA LEICHHARDT TIG. SYDNEY UNITED 58 FC Fin 0  
14:41 CL1 ZHEJIANG YITENG DALIAN TRANSCENDENCE 0-2 (41)  
14:41 ACT CENTRE OF EXCELLENCE CANBERRA FC 3-3 0  
14:41 ACT CENTRE OF EXCELLENCE CANBERRA FC 3-3 (82)BARNETT JAY  
14:41 ACT CENTRE OF EXCELLENCE CANBERRA FC 2-3 (76)BROOKS LLEYTON  
14:41 ACT CENTRE OF EXCELLENCE CANBERRA FC 1-3 JAMES THOMAS(73)  
14:41 ACT CENTRE OF EXCELLENCE CANBERRA FC 1-2 (54)MURATOVIC MIRZA  
14:41 ACT CENTRE OF EXCELLENCE CANBERRA FC 0-2 JAMES THOMAS(32)  
14:41 ACT CENTRE OF EXCELLENCE CANBERRA FC 0-1 SUBASIC DANIEL(5)  
14:40 ACT GUNGAHLIN UNITED RIVERINA RHINOS 3-0 (83)BLAZEVIC FRANO  
14:40 ACT GUNGAHLIN UNITED RIVERINA RHINOS 2-0 (61)GREEN JACK  
14:40 ACT GUNGAHLIN UNITED RIVERINA RHINOS 1-0 (Pen52)NAUMOSKI MISKO  
14:39 ACT MONARO PANTHERS WODEN WESTON FC 0-5 MANDA PHAKEDI(87)  
14:39 ACT MONARO PANTHERS WODEN WESTON FC 0-4 CRKOVSKI DANIEL(67)  
14:39 ACT MONARO PANTHERS WODEN WESTON FC 0-3 KHODARY IBRAHIM(28)  
14:39 ACT MONARO PANTHERS WODEN WESTON FC 0-2 DENG PADIET(24)  
14:39 ACT MONARO PANTHERS WODEN WESTON FC 0-1 DENG PADIET(9)  
14:38 SA ADELAIDE OLYMPIC ADELAIDE UNITED II 3-5 MCCABE HAMISH(90)  
14:38 QSL REDLANDS UNITED SUNSHINE COAST 4-2 (90+5)WARRILOW ALEXANDER  
14:37 QSL REDLANDS UNITED SUNSHINE COAST 3-1 (47)DALTON MIKEY  
14:37 QSL REDLANDS UNITED SUNSHINE COAST 2-1 (45+2)FYFE GRAHAM  
14:36 QSL REDLANDS UNITED SUNSHINE COAST 1-1 (28)WARRILOW ALEXANDER  
14:36 QSL REDLANDS UNITED SUNSHINE COAST 4-2 0  
14:36 QSL REDLANDS UNITED SUNSHINE COAST 3-2 LOFTHOUSE JEZ(52)  
14:36 QSL REDLANDS UNITED SUNSHINE COAST 0-1 KOSHIMIZU SHOICHI(13)  
14:36 CL1 ZHEJIANG YITENG DALIAN TRANSCENDENCE 0-1 PARAIBA JAILTON(26)  
14:36 CSL TIANJIN QUANJIAN TIANJIN TEDA 1 HF 0  
14:36 CSL SHANGHAI SIPG FC BEIJING GUOAN 1 HF 0  
14:35 CSL HEBEI CHINA FORTUNE CHANGCHUN YATAI 1 HF 0  
14:35 CL1 SHENZHEN FC XINJIANG TIANSHAN 1 HF 0  
14:35 CL1 NEI MONGOL ZHONGYOU WUHAN ZALL 1 HF 0  
14:33 TS TRONDHEIMS-ORN (W) GRAND BODO (W) 2-1 (65)FREMO TINA  
14:32 PR RATCHABURI THAI HONDA FC 3-0 (28)SOMBATYOTHA NATTAWUT  
14:30 NSW APIA LEICHHARDT TIG. SYDNEY UNITED 58 FC 1-0 (75)WEST MATTHEW  
14:30 RR SONDERJYSKE (W) NAESBY (W) 2 HF 0  
14:27 PR RATCHABURI THAI HONDA FC 3-0 (28)  
14:25 CL1 ZHEJIANG YITENG DALIAN TRANSCENDENCE 0-1 (26)  
14:23 NSW APIA LEICHHARDT TIG. SYDNEY UNITED 58 FC 1-0 (75)  
14:22 TS TRONDHEIMS-ORN (W) GRAND BODO (W) 2-1 (65)  
14:22 PR RATCHABURI THAI HONDA FC 2-0 (18)ESSOMBE MARCEL  
14:21 GS JAPAN (U20) ITALY (U20) 1-2 (22)DOAN RITSU  
14:21 GS JAPAN (U20) ITALY (U20) 1-2 (22)  
14:18 SA ADELAIDE OLYMPIC ADELAIDE UNITED II Fin 0  
14:18 SA CUMBERLAND UNITED ADELAIDE BLUE EAGLES Fin 0  
14:17 PR RATCHABURI THAI HONDA FC 2-0 (18)  
14:17 RR SONDERJYSKE (W) NAESBY (W) H/T 0  
14:16 RR SONDERJYSKE (W) NAESBY (W) 0-3 OERSKOV KAMILLA(34)  
14:16 RR SONDERJYSKE (W) NAESBY (W) 0-2 OERSKOV KAMILLA(18)  
14:16 RR SONDERJYSKE (W) NAESBY (W) 0-1 OERSKOV KAMILLA(3)  
 
Back to Top