Information
share to viberViber
share to viberViber
Tables - Results & Fixtures
STATISTICS
TABLES
RES & FIX
Sorted by kick off
HT
FT
ET
PN
08:00
2 HF
81'
SHOW GAMES FROM JAPAN
CEREZO OSAKA
5
 
 
VENTFORET KOFU
15
 
 
1
0
2
0
08:00
2 HF
82'
SHOW GAMES FROM JAPAN
OMIYA ARDIJA
17
 
 
KASHIWA REYSOL
3
 
 
0
1
0
1
08:00
2 HF
80'
SHOW GAMES FROM JAPAN
SANFRECCE HIROSHIMA
16
 
 
KAWASAKI FRONTALE
2
 
 
0
2
0
2
08:00
2 HF
81'
SHOW GAMES FROM JAPAN
VEGALTA SENDAI
12
 
 
SHIMIZU S-PULSE
14
 
 
0
0
0
0
08:00
2 HF
81'
SHOW GAMES FROM JAPAN
VISSEL KOBE
8
 
 
SAGAN TOSU
9
 
 
1
2
1
2
08:00
2 HF
81'
SHOW GAMES FROM JAPAN
MATSUMOTO YAMAGA
5
 
 
OITA TRINITA
9
 
 
0
1
0
2
08:00
2 HF
80'
SHOW GAMES FROM JAPAN
RENOFA YAMAGUCHI
21
 
 
MITO HOLLYHOCK
11
 
 
0
0
1
0
08:00
2 HF
81'
SHOW GAMES FROM RUSSIA
LUCH-ENERGIYA
16
1
 
OLIMPIYETS NIZHNY NOVGOROD
18
2
 
0
0
1
2
09:00
1 HF
38'
SHOW GAMES FROM JAPAN
JUBILO IWATA
6
 
 
ALBIREX NIIGATA
18
 
 
0
1
09:00
1 HF
41'
SHOW GAMES FROM SOUTH KOREA
DAEGU FC
2
 
 
INCHEON UNITED
5
 
 
0
0
09:00
1 HF
41'
SHOW GAMES FROM SOUTH KOREA
FC SEOUL
5
 
 
SUWON BLUEWINGS
4
 
 
0
0
09:00
1 HF
41'
SHOW GAMES FROM SOUTH KOREA
JEONNAM DRAGONS
4
 
 
POHANG STEELERS
1
 
 
1
0
09:00
1 HF
41'
SHOW GAMES FROM SOUTH KOREA
ANSAN GREENERS
9
 
 
SEOUL E-LAND FC
8
 
 
0
0
09:00
1 HF
41'
SHOW GAMES FROM SOUTH KOREA
ASAN MUGUNGHWA
3
 
 
GYEONGNAM FC
1
 
 
0
0
09:00
1 HF
41'
SHOW GAMES FROM SOUTH KOREA
BUCHEON FC 1995
5
 
 
SUWON FC
7
 
 
0
0
09:30
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM CHINA
BOADING YINGLI YITONG
15
 
 
QINGDAO HUANGHAI
3
 
 
0
1
09:30
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM CHINA
DALIAN TRANSCENDENCE
13
 
 
WUHAN ZALL
5
 
 
0
0
09:30
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM CHINA
HANGZHOU GREENTOWN
9
 
 
SHENZHEN FC
6
 
 
1
0
09:30
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM CHINA
MEIZHOU HAKKA
11
 
 
ZHEJIANG YITENG
14
 
 
0
0
09:30
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM CHINA
NEI MONGOL ZHONGYOU
12
 
 
BEIJIN RENHE FC
2
 
 
0
0
09:30
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM CHINA
SHANGHAI SHENXIN FC
7
 
 
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
4
 
 
0
0
09:30
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM CHINA
YUNNAN LIJIANG
16
 
 
DALIAN YIFANG
1
 
 
0
0
09:30
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM HONG KONG
KITCHEE SC
 
 
BC RANGERS
 
 
 
0
0
09:35
Sch
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
MELBOURNE CITY
1
 
 
WELLINGTON PHOENIX
7
 
 
10:00
Sch
SHOW GAMES FROM JAPAN
FC TOKYO
11
 
 
CONSADOLE SAPPORO
13
 
 
10:00
Sch
SHOW GAMES FROM JAPAN
FC GIFU
17
 
 
TOKYO VERDY
7
 
 
10:00
Sch
SHOW GAMES FROM JAPAN
SHONAN BELLMARE
1
 
 
EHIME FC
16
 
 
10:30
Sch
SHOW GAMES FROM CHINA
YANBIAN FUNDE
15
 
 
HENAN JIANYE
12
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM PHILIPPINES
KAYA
2
 
 
GLOBAL FC
4
 
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM PHILIPPINES
STALLION LAGUNA FC
6
 
 
CERES FC
3
 
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CS AFUMATI
11
 
 
RIPENSIA TIMISOARA
8
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CS BALOTESTI
18
 
 
ASA TARGU MURES
6
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
DUNAREA CALARASI
2
 
 
CS LUCEAFARUL ORADEA
20
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
FC CLINCENI
4
 
 
CHINDIA TARGOVISTE
3
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
METALOGLOBUS
15
 
 
SPORTUL SNAGOV
10
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
OLIMPIA SATU MARE
14
 
 
ACS FORESTA SUCEAVA
19
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
PANDURII TG JIU
13
 
 
FC POLITEHNICA TIMISOARA
7
 
 
11:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
UTA BATRANA DOAMNA
16
 
 
STIINTA MIROSLAVA
17
 
 
11:15
Sch
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLIC
FK OLYMPIA PRAHA
5
 
 
VITKOVICE
15
 
 
11:15
Sch
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLIC
TRINEC
4
 
 
PARDUBICE
3
 
 
11:30
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
SKA-KHABAROVSK
15
 
 
FC UFA
7
 
 
11:50
Sch
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
SYDNEY FC
2
 
 
WESTERN SYDNEY
5
 
 
12:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
GREECE (U17)
2
 
 
GIBRALTAR (U17)
4
 
 
12:00
Sch
SHOW GAMES FROM JAPAN
KAGOSHIMA UNITED
5
 
 
AZUL CLARO NUMAZU
2
 
 
12:00
Sch
SHOW GAMES FROM KAZAKHSTAN
IRTYSH PAVLODAR
4
 
 
AKTOBE
9
 
 
 
12:00
Sch
SHOW GAMES FROM KAZAKHSTAN
KAIRAT ALMATY
2
 
 
AKZHAYIK
10
 
 
 
12:30
Sch
SHOW GAMES FROM HONG KONG
WOFOO TAI PO
 
 
YUEN LONG FC
 
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
MANCHESTER CITY (U23)
9
 
 
DERBY (U23)
6
 
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM ESTONIA
KALJU NOMME
3
 
 
PAIDE LM
8
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM ESTONIA
SILLAMAE KALEV
7
 
 
FC INFONET
4
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM JAPAN
YOKOHAMA F. MARINOS
4
 
 
KASHIMA ANTLERS
1
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM JAPAN
V-VAREN NAGASAKI
3
 
 
NAGOYA GRAMPUS
4
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM JAPAN
FC RYUKYU
7
 
 
FC TOKYO U23
10
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM KAZAKHSTAN
TARAZ
11
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
6
 
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
ENISEY
1
 
 
SHINNIK YAROSLAVL
4
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
ZNAMYA TRUDA
14
 
 
VELES MOSCOW
7
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
CHELYABINSK
7
 
 
URAL 2
13
 
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
DENIZLISPOR
17
 
 
ADANA DEMIRSPOR
7
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
ISTANBULSPOR AS
10
 
 
ALTINORDU
4
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM VIETNAM
QNK QUANG NAM
2
 
 
HOANG ANH GIA LAI
12
 
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM VIETNAM
SANNA KHANH HOA
5
 
 
SHB DA NANG
8
 
 
 
13:00
Sch
SHOW GAMES FROM WORLD (FIFA)
KAZAKHSTAN (W)
4
 
 
BOSNIA & HERZEGOVINA (W)
3
 
 
 
13:15
Sch
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
PENAFIEL
17
 
 
SPORTING CP B
8
 
 
13:30
Sch
SHOW GAMES FROM MONTENEGRO
ISKRA DANILOVGRAD
6
 
 
SUTJESKA
1
 
 
13:30
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
RAKOW CZESTOCHOWA
9
 
 
GKS TYCHY
16
 
 
13:30
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
TAMBOV
7
 
 
SIBIR
9
 
 
13:30
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
BANDIRMASPOR
4
 
 
KAHRAMANMARASSPOR AS
16
 
 
13:30
Sch
SHOW GAMES FROM UZBEKISTAN
KOKAND 1912
6
 
 
NAVBAHOR NAMANGAN
7
 
 
13:30
Sch
SHOW GAMES FROM VIETNAM
HO CHI MINH CITY
10
 
 
BECAMEX BINH DUONG
11
 
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM ARMENIA
SHIRAK FC
2
 
 
PYUNIK YEREVAN
6
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM AZERBAIJAN
KAPAZ
8
 
 
NEFTCHI BAKU
7
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM BELARUS
NAFTAN
16
 
 
DINAMO BREST
7
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
13
 
 
VFL BOCHUM
12
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
HOLSTEIN KIEL
2
 
 
ARMINIA BIELEFELD
6
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
UNION BERLIN
4
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH
17
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FSV FRANKFURT
15
 
 
KSV HESSEN KASSEL
17
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM KENYA
NZOIA SUGAR
8
 
 
TUSKER
4
 
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
FC TOSNO
14
 
 
FC ROSTOV
11
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
ORENBURG
3
 
 
AVANGARD KURSK
13
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
ROTOR VOLGOGRAD
20
 
 
TOM TOMSK
15
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
KOLOMNA
13
 
 
DYNAMO ST PETERSBURG 2
12
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
PSKOV-747
9
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
2
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
KALUGA
11
 
 
ARARAT MOSCOW
1
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
SOKOL SARATOV
9
 
 
FC RYAZAN
3
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
BIOLOG-NOVOKUBANSK
6
 
 
DINAMO-GTS STAVROPOL
16
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
KRYLYA SOVETOV 2
12
 
 
ANZHI-JUNIOR ZELENODOLSK
9
 
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
NEFTEKHIMIK
4
 
 
NOSTA
6
 
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
ZENIT-IZHEVSK
5
 
 
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
8
 
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVENIA
NK CM CELJE
7
 
 
ALUMINIJ
8
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM SPAIN
LEVANTE
12
 
 
GETAFE
14
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
OSMANLISPOR
18
 
 
KARDEMIR KARABUKSPOR
13
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
TUZLASPOR
17
 
 
MERSIN IDMAN YURDU
18
 
 
14:00
Sch
SHOW GAMES FROM UKRAINE
OLIMPIK DONETSK
4
 
 
ZIRKA KIROVOHRAD
8
 
 
14:15
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
HIBERNIAN
 
 
CELTIC
 
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CHELSEA
5
 
 
WATFORD
4
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
BERLINER AK 07
8
 
 
GERMANIA HALBERSTADT
11
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
HERTHA BERLIN II
13
 
 
ZFC MEUSELWITZ
6
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM IRAN
ALUMINIUM ARAK
14
 
 
KHONEH BE KHONEH
8
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM IRAN
BADERAN TEHRAN
4
 
 
SHAHRDARI MAHSHAHR
7
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM IRAN
FAJR SEPASI
12
 
 
RAH AHAN
18
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM MONTENEGRO
FK GRBALJ
4
 
 
FK DECIC
9
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM MONTENEGRO
FK PETROVAC
10
 
 
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM MONTENEGRO
ZETA
3
 
 
KOM
7
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
ANGUSHT
8
 
 
FC ARMAVIR
1
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
LEGION
10
 
 
KUBAN 2
17
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
SKA ROSTOV
7
 
 
AFIPS
2
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM SINGAPORE
GARENA YOUNG LIONS
9
 
 
GEYLANG INTERNATIONAL
5
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
BUGSASSPOR
7
 
 
GUMUSHANESPOR
1
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
HACETTEPE SK
11
 
 
PENDIKSPOR
13
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
NIGDE BELEDIYESPOR
9
 
 
ANADOLU SELCUKLUSPOR
12
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
ETIMESGUT BLD. SPOR
13
 
 
KECIORENGUCU
1
 
 
14:30
Sch
SHOW GAMES FROM WORLD (FIFA)
MALI (U17)
 
 
GHANA (U17)
 
 
 
14:35
Sch
SHOW GAMES FROM CHINA
TIANJIN QUANJIAN
5
 
 
HEBEI CHINA FORTUNE
3
 
 
14:45
Sch
SHOW GAMES FROM IRAN
MACHINE SAZI TABRIZ
13
 
 
OXIN ALBORZ
6
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ALBANIA
LUFTETARI GJIROKASTER
9
 
 
FK KUKESI
2
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ALBANIA
LUSHNJA
10
 
 
LACI
6
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM FINLAND
AC OULU
4
 
 
EIF
7
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM FINLAND
GNISTAN
9
 
 
FF JARO
6
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM FINLAND
GRIFK
10
 
 
HAKA
5
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM FINLAND
HONKA
2
 
 
TPS
1
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM FINLAND
KPV
3
 
 
OPS
8
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC MAGDEBURG
2
 
 
SPVGG UNTERHACHING
5
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC WURZBURGER KICKERS
18
 
 
SV WEHEN
4
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
PREUSSEN MUNSTER
17
 
 
KARLSRUHER SC
9
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
ROT-WEISS ERFURT
20
 
 
HALLESCHER FC
12
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
SC PADERBORN 07
1
 
 
VFR AALEN
10
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
SV MEPPEN
7
 
 
FORTUNA KOLN
3
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
WERDER BREMEN II
16
 
 
SPORTFREUNDE LOTTE
11
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
VFB LUBECK
7
 
 
GER. EGESTORF/LANGREDER
11
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
BORUSSIA DORTMUND II
5
 
 
WUPPERTALER SV
3
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC VIKTORIA KOLN
2
 
 
FC WEGBERG-BEECK
13
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
SV RODINGHAUSEN
7
 
 
SG WATTENSCHEID 09
12
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
TUS ERNDTEBRUCK
16
 
 
FC KOLN II
18
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
EINTRACHT STADTALLENDORF
11
 
 
TSV SCHOTT MAINZ
16
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC ASTORIA WALLDORF
10
 
 
TSV STEINBACH
7
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC SAARBRUCKEN
2
 
 
VFB STUTTGART II
6
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FSV MAINZ 05 II
4
 
 
SV ELVERSBERG
5
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
STUTTGARTER KICKERS
14
 
 
ROCHLING VOLKLINGEN
19
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
TUS KOBLENZ
18
 
 
1899 HOFFENHEIM II
9
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC INGOLSTADT 04 II
2
 
 
VFB EICHSTATT
17
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC NURNBERG II
5
 
 
WACKER BURGHAUSEN
10
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
SV SELIGENPORTEN
16
 
 
FC PIPINSRIED
15
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
SPVGG GREUTHER FURTH II
14
 
 
FC UNTERFOHRING
19
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
TSV 1860 ROSENHEIM
12
 
 
SPVGG BAYREUTH
13
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM KENYA
ULINZI STARS
5
 
 
GOR MAHIA
1
 
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM KOSOVO
PRISHTINA
4
 
 
BESA
10
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM KOSOVO
VLLAZNIA POZHERAN
12
 
 
GJILANI
2
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM MOLDOVA
PETROCUB
5
 
 
MILSAMI ORHEI
2
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
AVANTUL VALEA MARULUI
13
 
 
CSM FOCSANI 2007
6
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CETATE RASNOV
9
 
 
AEROSTAR BACAU
2
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
7
 
 
AFC HARMAN
4
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
SANATATEA DARABANI
12
 
 
METALOSPORT GALATI
15
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
TARGU SECUIESC
11
 
 
ODORHEIU SECUIESC
10
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CSM OLTENITA
11
 
 
FC VOLUNTARI II
8
 
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
INAINTE MODELU
10
 
 
VICTORIA TRAIAN
14
 
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
METALUL BUZAU
2
 
 
FARUL CONSTANTA
5
 
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
PROGRESUL SPARTAC
1
 
 
AXIOPOLIS CERNAVODA
4
 
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
GLORIA POPESTI LEORDENI
9
 
 
FC ANINOASA
13
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
VOINTA SAELELE
2
 
 
PETROLUL PLOIESTI
3
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
ACS GHIRODA
5
 
 
ACS SIRINEASA
1
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
4
 
 
MILLENIUM GIARMATA
12
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CSM SCOLAR RESITA
2
 
 
CETATE DEVA
8
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
SOIMII LIPOVA
11
 
 
ACSO FILIASI
9
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
ASC RECEA
7
 
 
UNIREA DEJ
12
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
AVANTUL REGHIN
11
 
 
ACS INDUSTRIA GALDA
5
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CS IERNUT
14
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
4
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
FC AVRIG
15
 
 
VIITORUL GHIMBAV
13
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
CHERTANOVO MOSCOW
1
 
 
CRFSO SMOLENSK
10
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
ENERGOMASH BELGOROD
7
 
 
DINAMO BRYANSK
4
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
SATURN RAMENSKOYE
8
 
 
ZORKY KRASNOGORSK
6
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
KRASNODAR 2
3
 
 
ANZHI 2
12
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
SPARTAK VLADIKAVKAZ
15
 
 
AKADEMIYA FUTBOLA
11
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM SWEDEN
GAIS
13
 
 
NORRBY IF
10
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM SWEDEN
GEFLE IF
12
 
 
IK FREJ
14
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
KARSIYAKA
17
 
 
ZONGULDAK KOMURSPOR
8
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
KIRKLARELISPOR
5
 
 
ALTAY
3
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
SILIVRISPOR
18
 
 
SANLIURFASPOR
2
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
BB BODRUMSPOR
14
 
 
TOKATSPOR
11
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
EYUPSPOR
15
 
 
KASTAMONUSPOR
7
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
INEGOLSPOR
10
 
 
SANCAKTEPE BELEDIYE
8
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
KOCAELI BIRLIKSPOR
16
 
 
AFJET AFYONSPOR
6
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
MENEMEN BELEDIYE
2
 
 
HATAYSPOR
3
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
SARIYER
9
 
 
AMEDSPOR
4
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM UZBEKISTAN
FC BUNYODKOR
4
 
 
SHURTAN GUZAR
14
 
 
15:00
Sch
SHOW GAMES FROM UZBEKISTAN
FK BUXORO
5
 
 
PAKHTAKOR
3
 
 
15:10
Sch
SHOW GAMES FROM BELARUS
NEMAN
6
 
 
FC GOMEL
10
 
 
15:15
Sch
SHOW GAMES FROM SINGAPORE
DPMM FC
8
 
 
WARRIORS FC
4
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM CYPRUS
ANAGENNISI DERYNIAS
10
 
 
PAEEK KERYNIAS
7
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM CYPRUS
ASIL LISIS
4
 
 
A.O. AYIAS NAPAS
6
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM CYPRUS
DIGENIS OROKLINIS
11
 
 
KARMIOTISSA POLEMIDION
2
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM CYPRUS
ETHNIKOS ASSIAS
12
 
 
PO XYLOTYMPOU 2006
13
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM CYPRUS
OMONIA ARADIPPOU
3
 
 
A.E. ZAKAKIOU
8
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
SERBIA (U17)
1
 
 
NORWAY (U17)
3
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
AKRAGAS
13
 
 
JUVE STABIA
12
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
MONOPOLI
3
 
 
REGGINA
9
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
RENDE
10
 
 
PAGANESE
15
 
 
15:30
Sch
SHOW GAMES FROM JORDAN
THAT RAS
8
 
 
AL-AQABA
10
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM AZERBAIJAN
SUMQAYIT
4
 
 
ZIRA
2
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM BOSNIA AND HERZEGOVINA
FK KRUPA
5
 
 
RADNIK BIJELJINA
9
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM BOSNIA AND HERZEGOVINA
NK CELIK ZENICA
11
 
 
FK BORAC BANJA LUKA
7
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM BOSNIA AND HERZEGOVINA
VITEZ
12
 
 
MLADOST DOBOJ KAKANJ
4
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM BULGARIA
LEVSKI SOFIA
3
 
 
CSKA-SOFIA
2
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM CROATIA
HNK CIBALIA
9
 
 
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ESTONIA
LEVADIA TALLINN
2
 
 
TULEVIK VILJANDI
9
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM FRANCE
LENS
18
 
 
REIMS
1
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
EUTIN 08
18
 
 
BSV SW REHDEN
17
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM GREECE
LEVADIAKOS
4
 
 
PAS GIANNINA
9
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM IRAN
IRANJAVAN BUSHEHR
16
 
 
MALAVAN
10
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ISRAEL
BNEI YEHUDA TEL AVIV
10
 
 
FC ASHDOD
13
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
CESENA
22
 
 
FOGGIA
19
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
PALERMO
4
 
 
NOVARA
11
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
PARMA
15
 
 
VIRTUS ENTELLA
14
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
PESCARA
8
 
 
AVELLINO
10
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
PRO VERCELLI
20
 
 
CARPI
7
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
SALERNITANA
13
 
 
FROSINONE
5
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
SPEZIA
18
 
 
PERUGIA
9
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
TERNANA
16
 
 
ASCOLI
21
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
VENEZIA
6
 
 
EMPOLI
1
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM MALAYSIA
JOHOR DARUL TAKZIM
 
 
PERAK
 
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM MALAYSIA
KEDAH
 
 
FELDA UNITED FC
 
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM MALTA
SENGLEA ATHLETIC
10
 
 
HAMRUN SPARTANS
7
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM NORWAY
ARENDAL
16
 
 
START
2
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
ODRA OPOLE
3
 
 
PODBESKIDZIE
6
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CS MIOVENI
5
 
 
ARGES PITESTI
9
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
BALTIKA
6
 
 
DYNAMO SAINT PETERSBURG
5
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
DRUZHBA MAYKOP
13
 
 
MASHUK-KMV
14
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM SERBIA
FK SPARTAK ZDREPCEVA KRV
4
 
 
CUKARICKI
7
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM SERBIA
MACVA
12
 
 
BORAC CACAK
16
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
DUNAJSKA STREDA
3
 
 
AS TRENCIN
7
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVENIA
ND GORICA
4
 
 
NK DOMZALE
5
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM TUNISIA
AS GABES
9
 
 
ETOILE S. METLAOUI
6
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM TUNISIA
ESPERANCE ST
1
 
 
US MONASTIRIENNE
7
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM UAE
EMIRATES CLUB
9
 
 
AL-AIN FC
3
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM UGANDA
MBARARA CITY
12
 
 
POLICE FC
6
 
 
16:15
Sch
SHOW GAMES FROM IRAN
NAFT MASJED SOLEYMAN
1
 
 
GOL GOHAR
9
 
 
16:15
Sch
SHOW GAMES FROM IRAN
PERSEPOLIS FC
 
 
NAFT TEHRAN
 
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLIC
FK PRIBRAM
7
 
 
USTI NAD LABEM
13
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM DENMARK
SILKEBORG
12
 
 
SONDERJYSKE
11
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
6
 
 
BAYER LEVERKUSEN
12
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
EINTRACHT FRANKFURT
7
 
 
BORUSSIA DORTMUND
1
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC AUGSBURG
8
 
 
HANNOVER 96
9
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
RB LEIPZIG
3
 
 
VFB STUTTGART
10
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM HUNGARY
DEBRECENI VSC
3
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
10
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM HUNGARY
FERENCVAROSI TC
2
 
 
UJPEST
9
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM HUNGARY
PAKS
6
 
 
MEZOKOVESD-ZSORY
11
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM HUNGARY
VASAS
5
 
 
BALMAZUJVAROS
12
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM HUNGARY
VIDEOTON FC
1
 
 
PUSKAS ACADEMY
8
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
SANDECJA NOWY SACZ
10
 
 
CRACOVIA KRAKOW
13
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
RUBIN
9
 
 
DINAMO MOSCOW
13
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
GOLDEN ARROWS
2
 
 
POLOKWANE CITY
12
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
KAIZER CHIEFS
4
 
 
ORLANDO PIRATES
3
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
HIGHLANDS PARK FC
5
 
 
SUPER EAGLES
8
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
MBOMBELA UNITED
3
 
 
ROYAL EAGLES
6
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
MTHATHA BUCKS
7
 
 
CAPE TOWN ALL STARS
4
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
RICHARDS BAY FC
15
 
 
UTHONGATHI FC
9
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
TSHAKHUMA MADZIVHADILA
12
 
 
STELLENBOSCH FC
1
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
WITBANK SPURS
13
 
 
UBUNTU CAPE TOWN FC
16
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM TURKEY
AKHISAR BELEDIYE
3
 
 
GENCLERBIRLIGI
17
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM WALES
BALA TOWN
9
 
 
BARRY TOWN
8
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM WALES
CARDIFF MET
2
 
 
NEWTOWN AFC
10
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM WALES
CEFN DRUIDS AFC
5
 
 
CARMARTHEN TOWN
12
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ALGERIA
TADJENANT
9
 
 
HUSSEIN DEY
10
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
STURM GRAZ
1
 
 
SV MATTERSBURG
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLIC
HRADEC KRALOVE
8
 
 
SOKOLOV
12
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
HUDDERSFIELD
13
 
 
MANCHESTER UTD
2
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
MANCHESTER CITY
1
 
 
BURNLEY
7
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
NEWCASTLE
9
 
 
CRYSTAL PALACE
20
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
STOKE CITY
16
 
 
BOURNEMOUTH
19
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
SWANSEA
14
 
 
LEICESTER
18
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
ASTON VILLA
7
 
 
FULHAM
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BARNSLEY
19
 
 
HULL CITY
16
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BOLTON
24
 
 
QPR
15
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BRENTFORD
18
 
 
SUNDERLAND
23
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BRISTOL CITY
4
 
 
LEEDS
6
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
DERBY
13
 
 
SHEFFIELD WED
12
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
MIDDLESBROUGH
11
 
 
CARDIFF
2
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
NOTTM FOREST
14
 
 
BURTON ALBION
22
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
SHEFFIELD UTD
3
 
 
READING
20
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
WOLVERHAMPTON
1
 
 
PRESTON
5
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
AFC WIMBLEDON
18
 
 
PLYMOUTH
24
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BLACKBURN
10
 
 
PORTSMOUTH
11
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BLACKPOOL
7
 
 
WIGAN
2
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BRADFORD
3
 
 
CHARLTON
5
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
DONCASTER
17
 
 
WALSALL
16
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
GILLINGHAM
22
 
 
NORTHAMPTON
23
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
MILTON KEYNES DONS
14
 
 
OLDHAM
19
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
OXFORD UNITED
6
 
 
ROTHERHAM
4
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
ROCHDALE
20
 
 
BRISTOL ROVERS
13
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
SCUNTHORPE
12
 
 
PETERBOROUGH
8
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
SHREWSBURY
1
 
 
FLEETWOOD TOWN
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
SOUTHEND
15
 
 
BURY
21
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BARNET
20
 
 
YEOVIL
18
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CAMBRIDGE UNITED
13
 
 
CHESTERFIELD
24
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CARLISLE
15
 
 
NOTTS COUNTY
2
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CHELTENHAM
16
 
 
LINCOLN
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
COVENTRY
8
 
 
COLCHESTER
14
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CRAWLEY TOWN
19
 
 
LUTON
1
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CREWE
17
 
 
ACCRINGTON ST
5
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
EXETER
3
 
 
PORT VALE
22
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
MORECAMBE
21
 
 
GRIMSBY
11
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
NEWPORT COUNTY
6
 
 
MANSFIELD
12
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
STEVENAGE
7
 
 
FOREST GREEN
23
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
SWINDON TOWN
10
 
 
WYCOMBE
4
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
AFC FYLDE
19
 
 
MAIDSTONE UTD
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
ALDERSHOT TOWN
8
 
 
TRANMERE
15
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BROMLEY
7
 
 
WOKING
3
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CHESTER
21
 
 
BOREHAM WOOD
11
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
DAGENHAM & REDBRIDGE
6
 
 
WREXHAM
5
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
DOVER
2
 
 
MAIDENHEAD
12
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
EASTLEIGH
18
 
 
GATESHEAD
16
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
EBBSFLEET UNITED
14
 
 
BARROW
20
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
FC HALIFAX TOWN
10
 
 
TORQUAY
24
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
GUISELEY AFC
22
 
 
SOLIHULL MOORS
23
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
HARTLEPOOL
13
 
 
SUTTON UTD
4
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
LEYTON ORIENT
17
 
 
MACCLESFIELD
1
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BRACKLEY TOWN
5
 
 
BLYTH SPARTANS
3
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CHORLEY
7
 
 
FC UTD OF MANCHESTER
20
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CURZON ASHTON
9
 
 
BOSTON UTD
19
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
DARLINGTON 1883
12
 
 
BRADFORD PARK AVENUE
10
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
HARROGATE TOWN
1
 
 
LEAMINGTON
18
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
KIDDERMINSTER
13
 
 
SPENNYMOOR TOWN
4
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
NORTH FERRIBY UNITED
22
 
 
AFC TELFORD UTD
14
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
NUNEATON
17
 
 
STOCKPORT
11
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
SALFORD CITY
2
 
 
YORK
6
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
SOUTHPORT
16
 
 
GAINSBOROUGH
21
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
TAMWORTH
8
 
 
ALFRETON
15
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BATH CITY
10
 
 
BRAINTREE
1
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
BOGNOR REGIS
19
 
 
CHIPPENHAM
14
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CHELMSFORD
5
 
 
DARTFORD
4
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
CONCORD RANGERS
21
 
 
WESTON SUPER MARE
17
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
EASTBOURNE BOROUGH
11
 
 
EAST THURROCK UNITED
6
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
GLOUCESTER CITY
15
 
 
WELLING
7
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
HAVANT & WVILLE
9
 
 
POOLE TOWN
18
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
8
 
 
OXFORD CITY
20
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
ST ALBANS
2
 
 
HUNGERFORD TOWN
13
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
WEALDSTONE
12
 
 
TRURO CITY
3
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM ENGLAND
WHITEHAWK
22
 
 
HAMPTON & RICHMOND
16
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM GERMANY
SSV JEDDELOH
2
 
 
WEICHE FLENSBURG
4
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM MOROCCO
CHABAB RIF HOCEIMA
8
 
 
RAPIDE OUED ZEM
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELAND
BALLINAMALLARD UTD
12
 
 
CARRICK RANGERS
10
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELAND
CLIFTONVILLE FC
5
 
 
COLERAINE FC
1
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELAND
GLENAVON FC
2
 
 
BALLYMENA UNITED
8
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
FAKEL VORONEZH
19
 
 
KHIMKI
14
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
KUBAN
11
 
 
KRYLYA SOVETOV
2
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
LOKOMOTIV-KAZANKA MOSCOW
3
 
 
LUKI-ENERGIYA
11
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
FC CHAYKA
5
 
 
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
4
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM RUSSIA
VOLGA ULYANOVSK
2
 
 
SYZRAN-2003
3
 
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
HEART OF MIDLOTHIAN
7
 
 
ST JOHNSTONE
5
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
PARTICK
12
 
 
DUNDEE
8
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
ROSS COUNTY
10
 
 
HAMILTON ACADEMICAL
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
BRECHIN
10
 
 
QUEEN OF THE SOUTH
6
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
DUNDEE UTD
4
 
 
INVERNESS CT
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
DUNFERMLINE
3
 
 
LIVINGSTON
2
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
FALKIRK
8
 
 
ST MIRREN
1
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
MORTON
5
 
 
DUMBARTON
7
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
ALBION ROVERS
3
 
 
QUEENS PARK
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
ALLOA ATHLETIC
8
 
 
EAST FIFE
4
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
ARBROATH
5
 
 
AIRDRIEONIANS
7
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
FORFAR ATHLETIC
10
 
 
AYR UTD
2
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
STRANRAER
6
 
 
RAITH ROVERS
1
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
BERWICK
5
 
 
MONTROSE
3
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
CLYDE
8
 
 
PETERHEAD
4
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
COWDENBEATH
10
 
 
STIRLING ALBION
1
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
EDINBURGH CITY
9
 
 
ANNAN ATHLETIC
7
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SCOTLAND
ELGIN CITY
6
 
 
STENHOUSEMUIR
2
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SPAIN
HUESCA
7
 
 
CADIZ
12
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SPAIN
REAL UNION
6
 
 
OSASUNA B
18
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SWEDEN
AFC ESKILSTUNA
16
 
 
IF ELFSBORG
10
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SWEDEN
DEGERFORS IF
7
 
 
HELSINGBORG
6
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM SWEDEN
VARBERGS BOIS FC
11
 
 
ORGRYTE
9
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM UKRAINE
FC OLEKSANDRIYA
9
 
 
VERES
5
 
 
17:15
Sch
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLIC
CESKE BUDEJOVICE
2
 
 
OPAVA
1
 
 
17:15
Sch
SHOW GAMES FROM FAROE ISLANDS
HB TORSHAVN
5
 
 
B36 TORSHAVN
3
 
 
17:15
Sch
SHOW GAMES FROM FAROE ISLANDS
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
07 VESTUR
9
 
 
17:15
Sch
SHOW GAMES FROM FAROE ISLANDS
KI KLAKSVIK
2
 
 
NSI RUNAVIK
4
 
 
17:15
Sch
SHOW GAMES FROM FAROE ISLANDS
TB/FCS/ROYN
7
 
 
SKALA
6
 
 
17:15
Sch
SHOW GAMES FROM FAROE ISLANDS
VIKINGUR GOTA
1
 
 
EB/STREYMUR
8
 
 
17:15
Sch
SHOW GAMES FROM SPAIN
BETIS
9
 
 
ALAVES
19
 
 
17:25
Sch
SHOW GAMES FROM QATAR
UMM SALAL
4
 
 
AL-DUHAIL SC
2
 
 
17:30
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
CASERTANA
14
 
 
SIRACUSA
6
 
 
17:30
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
COSENZA
19
 
 
BISCEGLIE
8
 
 
17:30
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
FIDELIS ANDRIA
16
 
 
FONDI
18
 
 
17:30
Sch
SHOW GAMES FROM MOROCCO
RENAISSANCE BERKANE
 
 
KASBA TADLA
 
 
 
17:30
Sch
SHOW GAMES FROM SPAIN
RAPIDO DE BOUZAS
6
 
 
FUENLABRADA
2
 
 
17:30
Sch
SHOW GAMES FROM WORLD (FIFA)
USA (U17)
 
 
ENGLAND (U17)
 
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM ALGERIA
CR BELOUIZDAD
3
 
 
CS CONSTANTINE
1
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM ALGERIA
OLYMPIQUE MEDEA
11
 
 
JS SAOURA
2
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM ALGERIA
US BISKRA
14
 
 
MC ORAN
5
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM BAHRAIN
BAHRAIN CLUB
 
 
AL-ITTIHAD
 
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM BAHRAIN
BUDAIYA
 
 
AL-HALA
 
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM BELGIUM
LIERSE
7
 
 
CERCLE BRUGGE
3
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM BOSNIA AND HERZEGOVINA
SLOBODA TUZLA
10
 
 
SIROKI BRIJEG
3
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM CHILE
IQUIQUE
15
 
 
DEPORTES TEMUCO
9
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM CYPRUS
ALKI OROKLINIS
8
 
 
DOXA KATOKOPIAS
6
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM CYPRUS
OMONIA
9
 
 
A.E.L.
5
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLIC
TEPLICE
9
 
 
KARVINA
12
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM FRANCE
MONACO
2
 
 
CAEN
9
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM ISRAEL
HAPOEL AKKO
12
 
 
HAPOEL RAANANA
14
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
CHOJNICZANKA CHOJNICE
1
 
 
POGON SIEDLCE
12
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
WIGRY SUWALKI
17
 
 
BYTOVIA BYTOW
11
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
FEIRENSE
12
 
 
RIO AVE
6
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
FAMALICAO
7
 
 
AC. VISEU
1
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
LEIXOES
3
 
 
ACADEMICA
13
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
NACIONAL
5
 
 
COVA DE PIEDADE
9
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
OLIVEIRENSE
10
 
 
REAL
16
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
SC BRAGA B
19
 
 
SP. COVILHA
18
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM ROMANIA
JUVENTUS BUCURESTI
14
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
12
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SERBIA
FK VOZDOVAC
5
 
 
RAD
14
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SERBIA
JAVOR
15
 
 
RADNIK SURDULICA
10
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SERBIA
NAPREDAK
8
 
 
ZEMUN
11
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
FC VION ZL. MORAVCE
8
 
 
SLOVAN BRATISLAVA
2
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
FK SENICA
12
 
 
MFK RUZOMBEROK
6
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
SPARTAK TRNAVA
1
 
 
ZP SPORT PODBREZOVA
10
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
ZEMPLIN MICHALOVCE
9
 
 
FC NITRA
5
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SPAIN
PENA SPORT
20
 
 
CD VITORIA
17
 
 
18:15
Sch
SHOW GAMES FROM GREECE
A.O.K. KERKYRA
12
 
 
PANETOLIKOS
10
 
 
18:15
Sch
SHOW GAMES FROM ISRAEL
MACCABI NETANYA
4
 
 
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
8
 
 
18:15
Sch
SHOW GAMES FROM MALTA
VALLETTA FC
2
 
 
TARXIEN RAINBOWS
11
 
 
18:30
Sch
SHOW GAMES FROM SPAIN
MIRANDES
1
 
 
BURGOS
3
 
 
18:30
Sch
SHOW GAMES FROM SPAIN