Information

STATISTICS - TABLES - MATCHES
STATISTICS
TABLES
MATCHES
Sorted by kick off
 
 
HT
FT
ET
PEN

1

X

2

22:30
2 HF
78'
SHOW GAMES FROM SPAIN
BETIS
5
2
 
LAS PALMAS
19
3
 
0
0
0
0
22:30
2 HF
78'
SHOW GAMES FROM SPAIN
LEVANTE
17
1
 
MALAGA
20
 
 
0
0
0
0
22:45
2 HF
66'
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
BRAZIL (W)
2
 
 
ARGENTINA (W)
1
 
 
0
0
2
0
 
23:30
1 HF
36'
SHOW GAMES FROM COLOMBIA
PEREIRA
4
 
 
ATLETICO CALI
2
 
 
0
0
23:30
1 HF
32'
SHOW GAMES FROM EL SALVADOR
PASAQUINA
8
 
 
AD ISIDRO METAPAN
12
 
 
0
0
00:00
1 HF
7'
SHOW GAMES FROM COLOMBIA
CORTULUA
12
 
 
UNION MAGDALENA
9
 
 
0
0
00:30
SCH
SHOW GAMES FROM GUATEMALA
ANTIGUA GFC
3
 
 
SUCHITEPEQUEZ
11
 
 
01:00
SCH
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
COLOMBIA (W)
4
 
 
CHILE (W)
3
 
 
 
01:15
SCH
SHOW GAMES FROM BRAZIL
SAO PAULO
 
 
ATLETICO PARANAENSE
 
 
 
01:15
SCH
SHOW GAMES FROM BRAZIL
VITORIA
 
 
INTERNACIONAL
 
 
 
01:15
SCH
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
RACING CLUB
1
 
 
VASCO DA GAMA
3
 
 
02:00
SCH
SHOW GAMES FROM COLOMBIA
DEPORTIVO CALI
7
 
 
ALIANZA PETROLERA
16
 
 
03:30
SCH
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
ALIANZA LIMA
3
 
 
JUNIOR
4
 
 
03:30
SCH
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
EMELEC
4
 
 
RIVER PLATE
3
 
 
03:30
SCH
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
UNIVERSIDAD DE CHILE
2
 
 
CRUZEIRO
4
 
 
04:00
SCH
SHOW GAMES FROM COLOMBIA
RIONEGRO FC
11
 
 
AMERICA DE CALI
18
 
 
04:00
SCH
SHOW GAMES FROM COLOMBIA
CUCUTA
1
 
 
POPAYAN
10
 
 
04:00
SCH
SHOW GAMES FROM MEXICO
ALEBRIJES DE OAXACA
 
 
LEONES NEGROS UDG
 
 
 
04:15
SCH
SHOW GAMES FROM HONDURAS
PLATENSE FC
 
 
CD OLIMPIA
 
 
 
04:30
SCH
SHOW GAMES FROM EL SALVADOR
SANTA TECLA
3
 
 
ALIANZA
1
 
 
11:30
SCH
SHOW GAMES FROM INDONESIA
PSIS SEMARANG
10
 
 
PERSIJA JAKARTA
3
 
 
12:00
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
CANBERRA OLYMPIC
5
 
 
BELCONNEN UNITED
7
 
 
12:50
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
MELBOURNE CITY
 
 
BRISBANE ROAR FC
 
 
 
13:00
SCH
SHOW GAMES FROM VIETNAM
SONG LAM NGHE AN
10
 
 
BECAMEX BINH DUONG
9
 
 
 
13:00
SCH
SHOW GAMES FROM VIETNAM
THANH HOA
6
 
 
CAN THO
5
 
 
 
13:15
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
BENTLEIGH GREENS
2
 
 
HEIDELBERG UNITED
3
 
 
13:15
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
MELBOURNE KNIGHTS
7
 
 
GREEN GULLY
4
 
 
13:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
SOUTH ADELAIDE
10
 
 
NE METROSTARS
1
 
 
13:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
PORT MELBOURNE
6
 
 
OAKLEIGH CANNONS
9
 
 
13:30
SCH
SHOW GAMES FROM INDIA
EAST BENGAL
 
 
BENGALURU FC
 
 
 
14:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
CHELSEA (U19)
 
 
FC PORTO (U19)
 
 
 
14:00
SCH
SHOW GAMES FROM RUSSIA
LADA TOGLIATTI
10
 
 
NEFTEKHIMIK
8
 
 
14:00
SCH
SHOW GAMES FROM RUSSIA
ORENBURG 2
11
 
 
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
4
 
 
14:30
SCH
SHOW GAMES FROM INDONESIA
PSMS MEDAN
17
 
 
PERSERU SERUI
15
 
 
14:35
SCH
SHOW GAMES FROM CHINA
HENAN JIANYE
14
 
 
CHONGQING LIFAN
8
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM ISRAEL
HAPOEL PETAH TIKVA
6
 
 
IRONI NESHER
8
 
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM ISRAEL
HAPOEL RAMAT GAN
4
 
 
HAPOEL MARMOREK
5
 
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM ISRAEL
MACCABI AHI NAZARETH
6
 
 
HAPOEL AFULA
7
 
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM ISRAEL
MACCABI HERTZLIYA
7
 
 
HAPOEL R. H. I. NIR
3
 
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM MALAYSIA
FELDA UNITED FC
 
 
PKNP
 
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM MALAYSIA
JOHOR DARUL TAKZIM
 
 
PAHANG
 
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
CAPE TOWN ALL STARS
7
 
 
HIGHLANDS PARK FC
1
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM THAILAND
BANGKOK GLASS
13
 
 
BANGKOK UNITED
3
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM UGANDA
URA FC
8
 
 
MAROONS FC
6
 
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM UZBEKISTAN
NAVBAHOR NAMANGAN
6
 
 
FC BUNYODKOR
1
 
 
16:45
SCH
SHOW GAMES FROM ASIA (AFC)
THAILAND (W)
 
 
CHINA (W)
 
 
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
DACIA UNIREA BRAILA
16
 
 
FC CLINCENI
5
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CSM PASCANI
13
 
 
CSM FOCSANI 2007
9
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CSM ROMAN
4
 
 
AFC HARMAN
7
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
DELTA TULCEA
13
 
 
FARUL CONSTANTA
1
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
FCSB II
6
 
 
FC VOLUNTARI II
7
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
SPORTUL CHISCANI
11
 
 
AXIOPOLIS CERNAVODA
3
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
ATLETIC BRADU
5
 
 
FLACARA MORENI
9
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CS MIOVENI II
12
 
 
CS TUNARI
8
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
FC ASTRA II GIURGIU
4
 
 
FC ANINOASA
11
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
FCM ALEXANDRIA
2
 
 
PETROLUL PLOIESTI
1
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CNP TIMISOARA
13
 
 
GLORIA CERMEI
7
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
NUOVA MAMA MIA BECICHERECU
15
 
 
AFC HERMANNSTADT II
11
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
SOIMII LIPOVA
10
 
 
MILLENIUM GIARMATA
12
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
GAZ METAN MEDIAS II
12
 
 
UNIREA DEJ
14
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
METALURGISTUL CUGIR
2
 
 
ACS INDUSTRIA GALDA
5
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM UAE
AL-DHAFRA
9
 
 
AL-SHABAB DUBAI
5
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM UAE
AL-WASL FC
4
 
 
HATTA SC
12
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM UAE
DIBBA AL-FUJAIRAH
10
 
 
EMIRATES CLUB
11
 
 
17:25
SCH
SHOW GAMES FROM BAHRAIN
EAST RIFFA CLUB
8
 
 
AL-ITTIHAD
10
 
 
17:25
SCH
SHOW GAMES FROM BAHRAIN
MANAMA CLUB
4
 
 
HIDD SCC
6
 
 
17:25
SCH
SHOW GAMES FROM BAHRAIN
RIFFA SC
7
 
 
AL-SHABAB MANAMA
5
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIA
CR BELOUIZDAD
12
 
 
JS KABYLIE
10
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIA
CS CONSTANTINE
1
 
 
USM ALGER
5
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIA
ES SETIF
7
 
 
USM BLIDA
16
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIA
MC ALGER
2
 
 
HUSSEIN DEY
4
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIA
OLYMPIQUE MEDEA
11
 
 
MC ORAN
3
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIA
US BISKRA
15
 
 
PARADOU AC
8
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIA
USM BEL ABBES
9
 
 
JS SAOURA
6
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIA
USM EL HARRACH
14
 
 
TADJENANT
13
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLIC
TRINEC
5
 
 
VITKOVICE
16
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
MANCHESTER CITY (U19)
 
 
BARCELONA (U19)
 
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM RUSSIA
CHERTANOVO MOSCOW
1
 
 
LUKI-ENERGIYA
10
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM RUSSIA
CRFSO SMOLENSK
11
 
 
DOLGOPRUDNY
6
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
FC TATRAN PRESOV
5
 
 
FC NITRA
1
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM TURKEY
ALTINORDU
6
 
 
MANISASPOR
17
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM UZBEKISTAN
QIZILQUM ZARAFSHON
11
 
 
NEFTCHI FARGONA
12
 
 
18:30
SCH
SHOW GAMES FROM RUSSIA
MUROM
9
 
 
VELES MOSCOW
4
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM CYPRUS
ASIL LISIS
8
 
 
THOI LAKATAMIAS
12
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM CYPRUS
DIGENIS OROKLINIS
11
 
 
OTHELLOS ATHIENOU
3
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM CYPRUS
OMONIA ARADIPPOU
6
 
 
E.N. PARALIMNIOU
1
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM CYPRUS
PO XYLOTYMPOU 2006
10
 
 
ANAGENNISI DERYNIAS
2
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM DENMARK
BRABRAND
11
 
 
ESBJERG
1
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM DENMARK
FC FREDERICIA
7
 
 
NYKOBING FC
9
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM DENMARK
FREMAD AMAGER
8
 
 
HB KOGE
5
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM DENMARK
SKIVE
12
 
 
VENDSYSSEL FF
3
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM DENMARK
THISTED FC
6
 
 
VIBORG
4
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM GEORGIA
KOLKHETI POTI
10
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
9
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM MOROCCO
CHABAB RIF HOCEIMA
12
 
 
RACING DE CASABLANCA
16
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
TERMALICA NIECIECZA
7
 
 
SLASK WROCLAW
3
 
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
RUCH CHORZOW
17
 
 
POGON SIEDLCE
13
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
AL-FAISALY FC
 
 
AL-ITTIHAD JEDDAH
 
 
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM SERBIA
FK VOZDOVAC
7
 
 
NAPREDAK
6
 
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
FC BW LINZ
9
 
 
SC WIENER NEUSTADT
4
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
FLORIDSDORFER AC
10
 
 
TSV HARTBERG
2
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
RIED
5
 
 
AUSTRIA LUSTENAU
6
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
WSG WATTENS
7
 
 
FC LIEFERING
3
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM ESTONIA
TAMMEKA TARTU
4
 
 
PARNU JK VAPRUS
10
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
11
 
 
ARMINIA BIELEFELD
5
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
SPVGG GREUTHER FURTH
14
 
 
VFL BOCHUM
6
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
VFR GARCHING
8
 
 
FC UNTERFOHRING
19
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM ASIA (AFC)
AUSTRALIA (W)
 
 
JAPAN (W)
 
 
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM BULGARIA
CHERNO MORE VARNA
2
 
 
SLAVIA SOFIA
1
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
SV MEPPEN
9
 
 
SPORTFREUNDE LOTTE
14
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
WORMATIA WORMS
14
 
 
KSV HESSEN KASSEL
16
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
TSV BUCHBACH
14
 
 
SPVGG BAYREUTH
16
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM MALTA
NAXXAR LIONS
13
 
 
SENGLEA ATHLETIC
9
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM MALTA
SLIEMA WANDERERS
7
 
 
MOSTA FC
11
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM MALTA
TARXIEN RAINBOWS
12
 
 
ST. ANDREWS FC
10
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
GKS TYCHY
11
 
 
GORNIK LECZNA
16
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM SWEDEN
IK BRAGE
4
 
 
GAIS
6
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM TURKEY
ISTANBUL BASAKSEHIR
3
 
 
KAYSERISPOR
6
 
 
20:30
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
NANTES
9
 
 
RENNES
5
 
 
20:30
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
BONNER SC
15
 
 
ROT-WEISS OBERHAUSEN
8
 
 
20:30
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
ADO DEN HAAG (W)
1
 
 
VV ALKMAAR (W)
3
 
 
20:30
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
AJAX (W)
2
 
 
TWENTE (W)
1
 
 
20:30
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
EXCELSIOR (W)
4
 
 
ACHILESS 29 (W)
2
 
 
 
20:30
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
PEC ZWOLLE (W)
3
 
 
PSV/EINDHOVEN (W)
4
 
 
20:45
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
DINAMO BUCURESTI
1
 
 
ACS POLI TIMISOARA
6
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM BELGIUM
GENT (W)
2
 
 
ANDERLECHT (W)
1
 
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM BELGIUM
STANDARD LIEGE (W)
4
 
 
GENK (W)
3
 
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
MANCHESTER UTD (U23)
12
 
 
EVERTON (U23)
7
 
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
WEST HAM (U23)
5
 
 
ARSENAL (U23)
1
 
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
NEWCASTLE (U23)
11
 
 
ASTON VILLA (U23)
2
 
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
BOURG-EN-BRESSE 01
17
 
 
NIMES
2
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
CHATEAUROUX
7
 
 
NIORT
13
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
CLERMONT FOOT
5
 
 
ORLEANS
12
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
GAZELEC FC AJACCIO
16
 
 
TOURS
20
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
LENS
15
 
 
LE HAVRE
10
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
LORIENT
4
 
 
VALENCIENNES
14
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
QUEVILLY
19
 
 
PARIS FC
8
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
REIMS
1
 
 
AJACCIO
3
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
SOCHAUX
9
 
 
STADE BRESTOIS 29
6
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
BOULOGNE
10
 
 
PAU
13
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
CHAMBLY THELLE FC
15
 
 
GRENOBLE
2
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
CONCARNEAU
6
 
 
AVRANCHES
14
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
DUNKERQUE
7
 
 
RED STAR FC 93
1
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
ENTENTE S ST GRATIEN
12
 
 
CONSOLAT MARSEILLE
16
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
LYON DUCHERE
8
 
 
CRETEIL
17
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
RODEZ
3
 
 
CHOLET
11
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
CAMBUUR
8
 
 
HELMOND SPORT
18
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
DE GRAAFSCHAP
4
 
 
TELSTAR
6
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
DEN BOSCH
14
 
 
EMMEN
7
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
FC EINDHOVEN
16
 
 
ALMERE CITY FC
10
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
JONG PSV
5
 
 
DORDRECHT
12
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
JONG UTRECHT
20
 
 
FORTUNA SITTARD
2
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
MVV
9
 
 
FC OSS
15
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
NEC NIJMEGEN
3
 
 
JONG AZ
13
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
VOLENDAM
11
 
 
JONG AJAX
1
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
WAALWIJK
19
 
 
GO AHEAD EAGLES
17
 
 
21:15
SCH
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLIC
SPARTA PRAHA
6
 
 
FK JABLONEC
4
 
 
21:15
SCH
SHOW GAMES FROM DENMARK
VEJLE
2
 
 
ROSKILDE
10
 
 
21:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
KSV SUPERFUND
8
 
 
WACKER INNSBRUCK
1
 
 
21:30
SCH
SHOW GAMES FROM BELGIUM
ZULTE-WAREGEM
1
 
 
KORTRIJK
2
 
 
 
21:30
SCH
SHOW GAMES FROM BELGIUM
UNION S.GILLOISE
3
 
 
KVC WESTERLO
2
 
 
 
21:30
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
8
 
 
VFL WOLFSBURG
14
 
 
21:30
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
ZAGLEBIE LUBIN
7
 
 
LECH POZNAN
1
 
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
MILLWALL
6
 
 
FULHAM
3
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
COVENTRY
7
 
 
STEVENAGE
15
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM ITALY
PISA
3
 
 
PONTEDERA
10
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
STAL MIELEC
5
 
 
ODRA OPOLE
8
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM REP. OF IRELAND
DUNDALK
1
 
 
DERRY CITY
3
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM REP. OF IRELAND
WATERFORD UNITED
4
 
 
BRAY WANDERERS
10
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM REP. OF IRELAND
SHELBOURNE
3
 
 
GALWAY UNITED
5
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM WALES
THE NEW SAINTS
1
 
 
GAP CONNAH S QUAY FC
2
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCE
DIJON
12
 
 
LYON
3
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM REP. OF IRELAND
BOHEMIANS
7
 
 
CORK CITY
2
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM REP. OF IRELAND
SHAMROCK ROVERS
5
 
 
LIMERICK FC
9
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM REP. OF IRELAND
FINN HARPS
7
 
 
CABINTEELY
6
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM REP. OF IRELAND
WEXFORD YOUTHS
9
 
 
ATHLONE TOWN
10
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAIN
LEGANES
14
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA
18
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAIN
CORDOBA
20
 
 
SEVILLA ATLETICO
22
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAIN
OVIEDO
6
 
 
VALLADOLID
11
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM WALES
ABERYSTWYTH TOWN
4
 
 
CARMARTHEN TOWN
5
 
 
22:30
SCH
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
SC BRAGA
4
 
 
MARITIMO
6
 
 
23:30
SCH
SHOW GAMES FROM PERU
AYACUCHO FC
8
 
 
UNIVERSITARIO
7
 
 
FINISHED GAMES
 
 
Finished Games
HT
FT
ET
PEN

1

X

2

21:45
FTR
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELAND
NEWRY CITY FC
2
 
 
PORTADOWN FC
3
 
 
21:00
CANC
SHOW GAMES FROM FRANCE
LES HERBIERS
9
 
 
BASTIA
18
 
 
20:30
CANC
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
EBREICHSDORF
3
 
 
FIRST VIENNA FC 1894
17
 
 
20:30
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SV HORN
1
 
 
SC-ESV PARNDORF
10
 
 
20:30
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SV SCHWECHAT
16
 
 
RAPID VIENNA (AM)
9
 
 
20:30
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
WIENER SPORTKLUB
15
 
 
SG TRAISKIRCHEN
7
 
 
20:30
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SV SEEKIRCHEN
11
 
 
TSV ST. JOHANN
12
 
 
20:30
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
WORGL
10
 
 
FC KITZBUHEL
8
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
AUSTRIA VIENNA (AM)
4
 
 
SC MANNSDORF
8
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
NEUSIEDL/SEE
14
 
 
SKN ST. POLTEN (AM)
13
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
DEUTSCHLANDSBERGER
6
 
 
SC WEIZ
13
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
GLEICHENBERG
9
 
 
UNION VB VOCKLAMARKT
3
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SC KALSDORF
15
 
 
AUSTRIA KLAGENFURT
8
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SV LAFNITZ
1
 
 
WOLFSBERGER AC (AM)
12
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
UNION ST. FLORIAN
16
 
 
FC GLEISDORF 09
2
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SV GRODIG
2
 
 
FC KUFSTEIN
13
 
 
18:00
FTR
SHOW GAMES FROM CROATIA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
10
 
 
SOLIN
8
 
 
 
18:00
FTR
SHOW GAMES FROM CROATIA
SESVETE
4
 
 
SIBENIK
7
 
 
 
17:00
POST
SHOW GAMES FROM ROMANIA
RIPENSIA TIMISOARA
10
 
 
AFC HERMANNSTADT
2
 
 
17:00
FTR
SHOW GAMES FROM SERBIA
TELEOPTIK
10
 
 
RADNICKI 1923
9
 
 
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
TV Listings
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score