Saturday, May 30 , 2015        FAVORITES Country Matches ▼ Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    05:01:19
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN Scorers    
03:10 2 HF 90' PD QUILMES 23 5
SAN LORENZO
1 2 1-2 1-2 - - BENITEZ L.(Own45)
03:50 2 HF 53' B BAHIA 2
PARANA
12 1-0 1-0 - - (20)TITI
04:00 H/T   MLS SPORTING KANSAS CITY 6
FC DALLAS
2 1 1 1-0 1-0 - - (19)NEMETH K.
04:00 H/T   GS NEW ZEALAND (U20) 4
UKRAINE (U20)
3 0-0 0-0 - -
07:00 Sched   TAS SOUTH HOBART 2
DEVONPORT CITY
7 - - - -
07:00 Sched   J1 NIIGATA 18
KOFU
16 - - - -
07:00 Sched   JFL SP KYOTO FC 8
RYUTSU KEIZAI
15 - - - -
07:00 Sched   GS ARGENTINA (U20) 3
PANAMA (U20)
4 - - - -
07:00 Sched   GS USA (U20) 1
MYANMAR (U20)
2 - - - -
07:30 Sched   NNSW ADAMSTOWN ROSEBUD 7
SOUTH CARDIFF
8 - - - -
07:30 Sched   NNSW LAMBTON JAFFAS 6
MAITLAND FC
9 - - - -
07:45 Sched   NNSW EDGEWORTH EAGLES 3
NEWCASTLE JETS YOUTH
5 - - - -
08:00 Sched   VIC AVONDALE FC 10
HUME CITY
5 - - - -
08:00 Sched   VIC NORTHCOTE CITY 9
MELBOURNE KNIGHTS
4 - - - -
08:00 Sched   J1 NAGOYA 9
MONTEDIO YAMAGATA
15 - - - -
08:00 Sched   KL GWANGJU FC 10
JEJU UNITED FC
3 - - - -
08:00 Sched   KL POHANG STEELERS 4
DAEJEON CITIZEN
12 - - - -
08:00 Sched   KLC FC ANYANG 8
DAEGU FC
3 - - - -
08:15 Sched   ACT CENTRE OF EXCELLENCE 5
CANBERRA FC
2 - - - -
08:30 Sched   SA ADELAIDE COMETS 5
NE METROSTARS
6 - - - -
08:30 Sched   SA CAMPBELLTOWN CITY 4
PARA HILLS KNIGHTS
14 - - - -
08:30 Sched   SA CROYDON KINGS 8
PORT ADELAIDE PIRATE
11 - - - -
08:30 Sched   SA SOUTH ADELAIDE 13
ADELAIDE RAIDERS
10 - - - -
08:30 Sched   SA W. TORRENS BIRKALLA 3
WEST ADELAIDE
1 - - - -
09:15 Sched   UFL TEAM SOCCEROO 9
LOYOLA M. SPARKS
5 - - - -
09:30 Sched   TAS GLENORCHY KNIGHTS 8
KINGBOROUGH LIONS
6 - - - -
10:00 Sched   QSL PALM BEACH 5
BRISBANE ROAR YOUTH
7 - - - -
10:00 Sched   WA BALCATTA 6
PERTH GLORY YOUTH
11 - - - -
10:00 Sched   WA BAYSWATER CITY 1
FLOREAT ATHENA
2 - - - -
10:00 Sched   WA COCKBURN CITY 5
SORRENTO
7 - - - -
10:00 Sched   WA ECU JOONDALUP 9
SUBIACO
10 - - - -
10:00 Sched   WA INGLEWOOD UNITED 8
STIRLING LIONS
3 - - - -
10:00 Sched   WA PERTH SC 4
ARMADALE
12 - - - -
10:00 Sched   CL1 BIT FC 10
BEIJING BAXY
7 - - - -
10:00 Sched   CL1 GUIZHOU ZHICHENG 13
HUNAN XIANGTAO
15 - - - -
10:00 Sched   CL1 HARBIN YITENG 3
TIANJIN SONGJIANG
16 - - - -
10:00 Sched   CL1 HEBEI ZHONGJI 5
QINGDAO JONOON
2 - - - -
10:00 Sched   CL1 YANBIAN TIGERS FC 4
DALIAN AERBIN
1 - - - -
10:00 Sched   FINAL YOKOHAMA HONG KONG
SOUTH CHINA FC
- - - -
10:00 Sched   J1 KOBE 10
SENDAI
13 - - - -
10:00 Sched   KL JEONNAM DRAGONS 9
BUSAN I PARK
11 - - - -
10:00 Sched   KLC GANGWON FC 11
SANGJU SANGMU FC
1 - - - -
10:00 Sched   GS GHANA (U20) 2
AUSTRIA (U20)
1 - - - -
11:00 Sched   2S1 CF BRAILA 6
FC VOLUNTARI
1 - - - -
11:00 Sched   2S1 GLORIA BUZAU 3
RAPID SUCEAVA
5 - - - -
11:00 Sched   2S1 SC BACAU 4
ACADEMICA ARGES
2 - - - -
11:00 Sched   2S2 CS MIOVENI 2
METALUL RESITA
3 - - - -
11:00 Sched   2S2 OLIMPIA SATU MARE 5
ACS POLI TIMISOARA
1 - - - -
12:00 Sched   TAS NORTHERN RANGERS 4
LAUNCESTON CITY
5 - - - -
12:00 Sched   D1 SIBIR 13
VOLGA NIZHN.NOVGOROD
12 - - - -
12:00 Sched   KLC SEOUL E-LAND FC 4
SUWON FC
2 - - - -
12:15 Sched   UFL PHILIPPINE ARMY FC 10
KAYA
4 - - - -
12:30 Sched   NSW BLACKTOWN SPARTANS 9
SUTHERLAND SHARKS
7 - - - -
12:30 Sched   NSW BONNYRIGG WH. EAGLES 5
MANLY UNITED FC
6 - - - -
12:30 Sched   SA WHITE CITY 12
ADELAIDE CITY FC
7 - - - -
13:00 Sched   FG SYDNEY FC
TOTTENHAM
- - - -
13:00 Sched   J1 FC-TOKYO 5
KASHIWA
14 - - - -
13:00 Sched   J1 KASHIMA 11
YAMAGA
12 - - - -
13:00 Sched   J1 SHIMIZU 17
KAWASAKI-F
6 - - - -
13:00 Sched   J1 SHONAN 8
HIROSHIMA
2 - - - -
13:00 Sched   J1 TOSU 7
URAWA
1 - - - -
13:00 Sched   J1 YOKOHAMA F. MARINOS 4
G-OSAKA
3 - - - -
13:00 Sched   SL RIZESPOR 15
GALATASARAY
1 - - - -
13:30 Sched   D1 KCB 14
MUHORONI YOUTH
13 - - - -
13:30 Sched   PR DINAMO MOSCOW 4
KRASNODAR
3 - - - -
13:30 Sched   PR FC ROSTOV 13
CSKA MOSCOW
2 - - - -
13:30 Sched   PR FC TORPEDO MOSCOW 15
MORDOVIA SARANSK
8 - - - -
13:30 Sched   PR FC UFA 12
RUBIN
5 - - - -
13:30 Sched   PR KUBAN 10
ARSENAL TULA
16 - - - -
13:30 Sched   PR SPARTAK MOSCOW 6
AMKAR
11 - - - -
13:30 Sched   PR TEREK GROZNI 9
URAL
14 - - - -
13:30 Sched   PR ZENIT 1
LOKOMOTIV MOSCOW
7 - - - -
13:30 Sched   D2U CHELYABINSK 6
RUBIN 2
4 - - - -
14:00 Sched   2DE HIK 5
HERLEV
15 - - - -
14:00 Sched   2DE SVEBOLLE 16
FC HELSINGOR
1 - - - -
14:00 Sched   IL MUMBAI FC 7
BHARAT FC
11 - - - -
14:00 Sched   IL SALGAOCAR FC 6
DEMPO SC
10 - - - -
14:00 Sched   IL SHILLONG LAJONG FC 9
EAST BENGAL
4 - - - -
14:00 Sched   IL SPORTING GOA 8
PUNE FC
5 - - - -
14:00 Sched   D1 BALTIKA 14
SHINNIK YAROSLAVL
6 - - - -
14:00 Sched   D1 FC TOSNO 3
GAZOVIK ORENBURG
5 - - - -
14:00 Sched   D1 KHIMIK DZERZHINSK 17
KRYLYA SOVETOV
1 - - - -
14:00 Sched   D1 SAKHALIN 16
ANZHI
2 - - - -
14:00 Sched   D1 SKA-ENERGIYA 15
LUCH-ENERGIYA
10 - - - -
14:00 Sched   D1 TOM TOMSK 4
DYNAMO ST PETERSBURG
18 - - - -
14:00 Sched   D2C ARSENAL TULA 2 16
KALUGA
5 - - - -
14:00 Sched   D2C ZENIT PENZA 7
DINAMO BRYANSK
10 - - - -
14:00 Sched   D2U KAMAZ NAB. CHELNY 1
ZENIT-IZHEVSK
2 - - - -
14:00 Sched   D2E IRTYSH OMSK 1
SIBIR 2
7 - - - -
14:35 Sched   CSL CHONGQING LIFAN 14
JIANGSU SAINTY
6 - - - -
14:35 Sched   CSL HANGZHOU GREENTOWN 12
CHANGCHUN YATAI
13 - - - -
14:45 Sched   CSL SHANGHAI SHENHUA 10
YONGCHANG JUNHAO FC
7 - - - -
15:00 Sched   D1 UJPEST 6
KECSKEMETI TE
9 - - - -
15:00 Sched   D1 CHEMELIL SUGAR 12
WESTERN STIMA
5 - - - -
15:00 Sched   D1 NAIROBI CITY STARS 15
NAKURU TOP FRY
16 - - - -
15:00 Sched   2G3 FANA 3
FLEKKEROY
4 - - - -
15:00 Sched   2G4 FLORO 7
RODDE
9 - - - -
15:00 Sched   D1 TYUMEN 8
VOLGAR ASTRAKHAN
7 - - - -
15:00 Sched   D2C TAMBOV 3
PODOLYE
12 - - - -
15:00 Sched   PFL FK ANDIJAN 14
NEFTCHI FARGONA
4 - - - -
15:15 Sched   UFL PACHANGA DILIMAN FC 7
STALLION FC
2 - - - -
15:30 Sched   PR ALASHKERT 5
BANANTS YEREVAN
6 - - - -
15:30 Sched   PR GANDZASAR 7
ARARAT YEREVAN
8 - - - -
15:30 Sched   PR PYUNIK YEREVAN 1
MIKA FC
4 - - - -
15:30 Sched   WST SC RHEINDORF ALTACH 13
WSG WATTENS
2 - - - -
15:30 Sched   GS MALAYSIA 3
TIMOR-LESTE
4 - - - -
15:30 Sched   PFL DINAMO SAMARQAND 13
MASH AL MUBAREK
7 - - - -
15:45 Sched   D1 TUSKER 7
SONY SUGAR
11 - - - -
16:00 Sched   EST SC RITZING 1
SC NEUSIEDL 1919
8 - - - -
16:00 Sched   2DE FREM 2
GVI
14 - - - -
16:00 Sched   2DW NAESBY 9
JAMMERBUGT FC
3 - - - -
16:00 Sched   2DW THISTED FC 5
FC SYDVEST 05
12 - - - -
16:00 Sched   NTH TP-47 TORNIO 5
FC KIISTO
9 - - - -
16:00 Sched   GS ENGLAND (U20) 2
COTE D IVOIRE (U20)
4 - - - -
16:00 Sched   PO AVERSA NORMANNA
ISCHIA ISOLAVERDE
- - - -
16:00 Sched   PO MESSINA
REGGINA
- - - -
16:00 Sched   D1 SPARTAKS 3
FK LIEPAJA
4 - - - -
16:00 Sched   2G3 EIDSVOLD TURN 14
EGERSUND
6 - - - -
16:00 Sched   D2W ZNAMYA TRUDA 16
ZENIT 2
2 - - - -
16:00 Sched   D2C OREL 15
AVANGARD KURSK
9 - - - -
16:00 Sched   D2U NOSTA 1
NEFTEKHIMIK
2 - - - -
16:00 Sched   PO DINAMO-GTS STAVROPOL 6
VITYAZ KRYMSK
1 - - - -
16:00 Sched   PO MITOS 5
CHERNOMORETS NOV.
3 - - - -
16:00 Sched   D1S LUNDS BK 13
ORGRYTE
6 - - - -
16:00 Sched   SL FENERBAHCE 2
KASIMPASA
13 - - - -
16:00 Sched   D1 BUKOVINA CHERNIVTSI 16
SUMY
9 - - - -
16:30 Sched   CR FORTUNA HJORRING (W) 2
BSF (W)
6 - - - -
16:30 Sched   FINAL PAIDE LM
KALJU NOMME
- - - -
16:30 Sched   TIP HAUGESUND 11
START
13 - - - -
16:30 Sched   D1 GORNIK LECZNA 3
RUCH CHORZOW
4 - - - -
16:30 Sched   2R KILLESTER UNITED
COBH RAMBLERS
- - - -
16:30 Sched   PFL QIZILQUM ZARAFSHON 8
SHURTAN GUZAR
9 - - - -
16:35 Sched   PR ULISSES 2
SHIRAK FC
3 - - - -
17:00 Sched   PBM COLEGIALES 14
VILLA SAN CARLOS
20 - - - -
17:00 Sched   WST FC DORNBIRN 1913 9
FC HOCHST
16 - - - -
17:00 Sched   D1 AB COPENHAGEN 11
VENDSYSSEL FF
4 - - - -
17:00 Sched   D1 AC HORSENS 7
VEJLE
5 - - - -
17:00 Sched   D1 BRONSHOJ 12
VIBORG
1 - - - -
17:00 Sched   D1 HB KOGE 8
ROSKILDE
6 - - - -
17:00 Sched   D1 LYNGBY 3
AARHUS
2 - - - -
17:00 Sched   D1 SKIVE 9
FC FREDERICIA
10 - - - -
17:00 Sched   2DW KJELLERUP 15
KOLDING IF
4 - - - -
17:00 Sched   D2 BI/BOLUNGARVIK 12
HK KOPAVOGUR
6 - - - -
17:00 Sched   PO MONZA
PORDENONE
- - - -
17:00 Sched   PO PRO PATRIA
LUMEZZANE
- - - -
17:00 Sched   2G1 ULLERN 10
HOLMEN
13 - - - -
17:00 Sched   2G2 NOTODDEN 11
DRAMMEN
12 - - - -
17:00 Sched   2G2 NYBERGSUND IL TRYSIL 14
GJOVIK FF
10 - - - -
17:00 Sched   2G3 ARENDAL 5
FYLLINGSDALEN
11 - - - -
17:00 Sched   2G3 DONN 13
ODD GRENLAND 2
7 - - - -
17:00 Sched   2G3 ULL/KISA 1
VARD HAUGESUND
2 - - - -
17:00 Sched   2G3 VIDAR 10
ODDA FK
12 - - - -
17:00 Sched   2G3 VINDBJART 9
SOLA
8 - - - -
17:00 Sched   2G4 ELVERUM 10
TRAEFF
13 - - - -
17:00 Sched   2G4 STJORDALS BLINK 12
BYASEN
8 - - - -
17:00 Sched   2G4 STRINDHEIM 3
HAM-KAM
4 - - - -
17:00 Sched   D2 CLUB RIVER PLATE 1
SPORTIVO CARAPEGUA
13 - - - -
17:00 Sched   D2 ARKA GDYNIA 10
OLIMPIA GRUDZIADZ
4 - - - -
17:00 Sched   D2 CHOJNICZAN. CHOJNICE 5
WIGRY SUWALKI
8 - - - -
17:00 Sched   D2 GKS TYCHY 16
GKS KATOWICE
9 - - - -
17:00 Sched   D2 MIEDZ LEGNICA 11
ZAGLEBIE LUBIN
1 - - - -
17:00 Sched   D2 SANDECJA NOWY SACZ 15
DOLCAN ZABKI
7 - - - -
17:00 Sched   D2 TERMALICA NIECIECZA 2
POGON SIEDLCE
17 - - - -
17:00 Sched   D2 WIDZEW LODZ 18
CHROBRY GLOGOW
12 - - - -
17:00 Sched   D2 WISLA PLOCK 3
STOMIL OLSZTYN
6 - - - -
17:00 Sched   D1 SOKOL SARATOV 11
ENISEY
9 - - - -
17:00 Sched   D2W DNEPR SMOLENSK 12
TEKSTILSHTIK IVANOVO
6 - - - -
17:00 Sched   D2W TORPEDO VLADIMIR 8
KOLOMNA
15 - - - -
17:00 Sched   D2C VITYAZ PODOLSK 8
CHERTANOVO MOSCOW
14 - - - -
17:00 Sched   D2U LADA TOGLIATTI 3
DINAMO KIROV
4 - - - -
17:00 Sched   PO ANGUSHT 10
BIOLOG-NOVOKUBANSK
12 - - - -
17:00 Sched   PO MASHUK-KMV 8
AFIPS
4 - - - -
17:00 Sched   FINAL FALKIRK
INVERNESS CT
- - - -
17:00 Sched   ASV FALKENBERGS FF 12
GIF SUNDSVALL
13 - - - -
17:00 Sched   ASV HAMMARBY 11
HALMSTAD
16 - - - -
17:00 Sched   ASV IFK NORRKOPING 4
KALMAR FF
10 - - - -
17:00 Sched   SPR ASSYRISKA FF 8
IF BROMMAPOJKARNA
16 - - - -
17:00 Sched   SPR IFK VARNAMO 11
IK FREJ
9 - - - -
17:00 Sched   SPR IK SIRIUS 4
AFC UNITED
10 - - - -
17:00 Sched   SPR LJUNGSKILE SK 6
OSTERSUNDS FK
2 - - - -
17:00 Sched   SPR UTSIKTENS BK 12
JONKOPINGS SODRA
1 - - - -
17:00 Sched   SPR VARBERGS BOIS FC 3
DEGERFORS IF
5 - - - -
17:00 Sched   D1N VASALUNDS IF 11
CARLSTAD UNITED BK
13 - - - -
17:00 Sched   D1S NORRBY IF 14
OSKARSHAMNS AIK
8 - - - -
17:00 Sched   D1S QVIDING FIF 5
OSTERS IF
3 - - - -
17:00 Sched   PR DINAMO KIEV 1
METALURG ZAPOROZHYE
10 - - - -
17:00 Sched   PR ILLICHOVETS MARIUPOL 14
OLIMPIK DONETSK
9 - - - -
17:00 Sched   PFL OLMALIQ FK 5
METALLURG BEKABAD
10 - - - -
17:15 Sched   D1 MACCABI HAIFA 5
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
2 - - - -
17:30 Sched   EST SV NEUBERG 16
SKU AMSTETTEN
4 - - - -
17:30 Sched   BFG BANSKO 4
BOTEV VRATSA
13 - - - -
17:30 Sched   BFG LOKOMOTIV G.ORYAHOV. 3
BOTEV GALABOVO
8 - - - -
17:30 Sched   BFG LOKOMOTIV MEZDRA 10
PIRIN RAZLOG
9 - - - -
17:30 Sched   BFG PIRIN BLAGOEVGRAD 2
BURGAS
7 - - - -
17:30 Sched   D1 FERENCVAROSI TC 2
VIDEOTON FC
1 - - - -
17:30 Sched   D2W KHIMKI 5
DOMODEDOVO MOSCOW
10 - - - -
18:00 Sched   PBN CHACARITA JUNIORS 12
PATRONATO
2 - - - -
18:00 Sched   WST FC HARD 14
WACKER INNSBRUCK(AM)
11 - - - -
18:00 Sched   WST USC EUGENDORF 4
FC BIZAU
15 - - - -
18:00 Sched   PR DRINA ZVORNIK 13
SLAVIJA SARAJEVO
12 - - - -
18:00 Sched   PR FK SARAJEVO 1
SLOBODA TUZLA
7 - - - -
18:00 Sched   PR MLADOST VELIKA 15
ZVIJEZDA
16 - - - -
18:00 Sched   PR NK CELIK ZENICA 8
ZELJEZNICAR SARAJEVO
2 - - - -
18:00 Sched   PR OLIMPIK 6
RADNIK BIJELJINA
10 - - - -
18:00 Sched   PR SIROKI BRIJEG 4
ZRINJSKI
3 - - - -
18:00 Sched   PR TRAVNIK 11
VITEZ
14 - - - -
18:00 Sched   PR VELEZ MOSTAR 9
FK BORAC BANJA LUKA
5 - - - -
18:00 Sched   D2 GROTTA 11
KA AKUREYRI
2 - - - -
18:00 Sched   GS CHINA (U20) 5
MOROCCO (U20)
1 - - - -
18:00 Sched   PO FORLI
PRO PIACENZA
- - - -
18:00 Sched   PO GUBBIO
SAVONA
- - - -
18:00 Sched   L1 CS UNIVERS. CRAIOVA 6
CFR 1907 CLUJ
4 - - - -
18:00 Sched   D2W DOLGOPRUDNY 7
VOLGA TVER
11 - - - -
18:00 Sched   D2C FAKEL VORONEZH 1
FC RYAZAN
2 - - - -
18:00 Sched   D2U SYZRAN-2003 3
VOLGA ULYANOVSK
5 - - - -
18:00 Sched   D1 GORICA 9
ZAVRC
5 - - - -
18:00 Sched   D1 MARIBOR 1
LUKA KOPER
7 - - - -
18:00 Sched   D1 OLIMPIJA LJUBLJANA 4
NK DOMZALE
3 - - - -
18:00 Sched   D1 RADOMLJE 10
KRKA
8 - - - -
18:00 Sched   D1 RUDAR VELENJE 6
NK CM CELJE
2 - - - -
18:00 Sched   PO HURACAN VALENCIA CF
UD LOGRONES
- - - -
18:00 Sched   D1 DESNA 4
NAFTOVIK-UKRNAFTA
11 - - - -
18:00 Sched   D1 HIRNYK-SPORT 3
MFK MYKOLAIV
14 - - - -
18:00 Sched   D1 STAL DNEPRODZERZH. 2
HELIOS
8 - - - -
18:00 Sched   D1 ZIRKA KIROVOGRAD 5
NIVA
13 - - - -
18:15 Sched   D1 BANIK OSTRAVA 13
DUKLA PRAHA
6 - - - -
18:15 Sched   D1 BRNO 12
FK JABLONEC
3 - - - -
18:15 Sched   D1 MLADA BOLESLAV 4
VYSOCINA JIHLAVA
9 - - - -
18:15 Sched   D1 PLZEN 1
FK PRIBRAM
5 - - - -
18:15 Sched   D1 SLAVIA PRAHA 10
SLOVACKO
11 - - - -
18:15 Sched   D1 SLOVAN LIBEREC 14
CESKE BUDEJOVICE
16 - - - -
18:15 Sched   D1 SPARTA PRAHA 2
BOHEMIANS 1905
8 - - - -
18:15 Sched   D1 TEPLICE 7
HRADEC KRALOVE
15 - - - -
18:15 Sched   D1 DUKLA B. BYSTRICA 12
MFK RUZOMBEROK
9 - - - -
18:15 Sched   D1 DUNAJSKA STREDA 7
SLOVAN BRATISLAVA
4 - - - -
18:15 Sched   D1 FC VION ZL. MORAVCE 10
AS TRENCIN
1 - - - -
18:15 Sched   D1 FK SENICA 5
ZP SPORT PODBREZOVA
11 - - - -
18:15 Sched   D1 MSK ZILINA 2
SPARTAK TRNAVA
3 - - - -
18:15 Sched   D1 SPARTAK MYJAVA 8
MFK KOSICE
6 - - - -
18:30 Sched   D1 NEMAN 14
GRANIT MIKASHEVICHY
2 - - - -
18:30 Sched   D1 SHAKHTER SOLIGORSK 3
TORPEDO ZHODINO
9 - - - -
18:30 Sched   D2 BISTRA 11
IMOTSKI
6 - - - -
18:30 Sched   D2 GORICA 3
INTER ZAPRESIC
1 - - - -
18:30 Sched   D2 HRVATSKI DRAGOVOLJAC 10
HNK CIBALIA
5 - - - -
18:30 Sched   D2 LUCKO 9
RUDES
4 - - - -
18:30 Sched   D2 SEGESTA 8
SESVETE
2 - - - -
18:30 Sched   D1 BUDUCNOST PODGORICA 3
ZETA
8 - - - -
18:30 Sched   D1 FK GRBALJ 5
FK PETROVAC
7 - - - -
18:30 Sched   D1 FK MLADOST PODGORICA 4
MOGREN
11 - - - -
18:30 Sched   D1 LOVCEN 6
MORNAR
10 - - - -
18:30 Sched   D1 RUDAR PLJEVLJA 1
BERANE
12 - - - -
18:30 Sched   D1 SUTJESKA 2
BOKELJ
9 - - - -
18:30 Sched   D2 CETINJE 9
JEZERO
7 - - - -
18:30 Sched   D2 FK DECIC 2
ARSENAL TIVAT
12 - - - -
18:30 Sched   D2 IGALO 3
IBAR
10 - - - -
18:30 Sched   D2 ISKRA DANILOVGRAD 1
BRATSTVO CIJEVNA
8 - - - -
18:30 Sched   D2 JEDINSTVO B. POLJE 5
RADNICKI BERANE
4 - - - -
18:30 Sched   D2 KOM 6
ZABJELO
11 - - - -
18:30 Sched   D2W PSKOV-747 9
SOLYARIS MOSCOW
14 - - - -
18:30 Sched   D2W SPARTAK MOSCOW 2 1
SATURN RAMENSKOYE
4 - - - -
18:30 Sched   PO SPARTAK NALCHIK 7
DRUZHBA MAYKOP
11 - - - -
18:40 Sched   D1 HAPOEL BEER SHEVA 3
BEITAR JERUSALEM
4 - - - -
18:45 Sched   CHL FC LE MONT LS 7
FC CHIASSO
8 - - - -
18:45 Sched   CHL FC LUGANO 1
FC WOHLEN
3 - - - -
18:45 Sched   CHL FC SCHAFFHAUSEN 5
FC BIEL BIENNE
10 - - - -
18:45 Sched   CHL FC WIL 1900 9
FC LAUSANNE-SPORT
6 - - - -
18:45 Sched   CHL FC WINTERTHUR 4
SERVETTE FC
2 - - - -
18:45 Sched   SF AL-NASR SC DUBAI
AL-SHABAB DUBAI
- - - -
18:50 Sched   SF AL-DHAFRA
AL-AHLI CLUB
- - - -
19:00 Sched   WST SC SCHWAZ 7
TSV NEUMARKT
10 - - - -
19:00 Sched   D1 BATE BORISOV 1
FC MINSK
10 - - - -
19:00 Sched   D2 THOR AKUREYRI 5
FJARDABYGGD
4 - - - -
19:00 Sched   A VERONA 13
JUVENTUS
1 - - - -
19:00 Sched   TIP MOLDE 5
SANDEFJORD
14 - - - -
19:00 Sched   D1 GKS BELCHATOW 7
ZAWISZA BYDGOSZCZ
8 - - - -
19:00 Sched   D2W STROGINO MOSCOW 3
SPARTAK KOSTROMA
13 - - - -
19:00 Sched   SL BURSASPOR 5
KONYASPOR
8 - - - -
19:00 Sched   SL MERSIN IDMAN YURDU 7
ISTANBUL BASAKSEHIR
4 - - - -
19:00 Sched   SL SIVASSPOR 14
TRABZONSPOR
6 - - - -
19:15 Sched   PBM BROWN DE ADROGUE 3
DEFENS. DE BELGRANO
1 - - - -
19:30 Sched   D1 FC GOMEL 11
FC VITEBSK
12 - - - -
19:30 Sched   FINAL ARSENAL
ASTON VILLA
- - - -
19:30 Sched   PO VIRTUS ENTELLA
MODENA
- - - -
19:30 Sched   PR HOVERLA UZHHOROD 12
DNEPR DNEPROPETROVSK
3 - - - -
19:30 Sched   PR SHAKHTER DONETSK 2
KARPATY LVIV
13 - - - -
20:00 Sched   FINAL LEVSKI SOFIA
CHERNO MORE VARNA
- - - -
20:00 Sched   D1 NK OSIJEK 9
NK SLAVEN BELUPO
6 - - - -
20:00 Sched   D1 NK ZADAR 10
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
4 - - - -
20:00 Sched   D1 NK ZAGREB 5
ISTRA 1961
8 - - - -
20:00 Sched   D1 BUDAPEST HONVED 13
LOMBARD PAPA
16 - - - -
20:00 Sched   D1 PAKS 5
DUNAUJVAROS PASE
14 - - - -
20:00 Sched   D1 SZOMBATHELYI HALADAS 15
PUSKAS ACADEMY
10 - - - -
20:00 Sched   PO METALAC GM
NAPREDAK
- - - -
20:00 Sched   PO GUADALAJARA
ALMERIA B
- - - -
20:00 Sched   PO MURCIA
HERCULES
- - - -
20:30 Sched   SF AL-NASSR RIYADH
AL-TAAWON
- - - -
21:00 Sched   PD NUEVA CHICAGO 29
TEMPERLEY
22 - - - -
21:00 Sched   C MADUREIRA 4
PORTUGUESA
8 - - - -
21:00 Sched   FINAL BORUSSIA DORTMUND
VFL WOLFSBURG
- - - -
21:00 Sched   CL JUVENTUD 3
NACIONAL DE FOOTBALL
6 - - - -
21:30 Sched   PBN FERRO CARRIL OESTE 19
UNION MAR DEL PLATA
18 - - - -
21:30 Sched   PBN VILLA DALMINE 11
SPORTIVO BELGRANO
22 - - - -
21:30 Sched   PBM COMUNICACIONES 18
DEPORTIVO MORON
12 - - - -
21:30 Sched   D1 SLASK WROCLAW 6
LECHIA GDANSK
4 - - - -
21:45 Sched   A ATALANTA 17
AC MILAN
10 - - - -
21:45 Sched   D2 GENERAL CABALLERO 5
DEPORTIVO LIBERACION
2 - - - -
21:45 Sched   2R ATHLONE TOWN
LIFFEY WANDERERS
- - - -
22:00 Sched   C ICASA 10
SALGUEIRO
3 - - - -
22:00 Sched   C TOMBENSE 9
CAXIAS
6 - - - -
22:00 Sched   FINAL AUXERRE
PARIS SAINT GERMAIN
- - - -
22:00 Sched   D2 12 DE OCTUBRE 16
DEPORTIVO CAAGUAZU
10 - - - -
22:00 Sched   D2 3 DE FEBRERO 8
SPORT COLOMBIA
15 - - - -
22:00 Sched   D2 INDEPENDIENTE F.B.C. 9
FERNANDO DE LA MORA
6 - - - -
22:30 Sched   B BOA 19
PAYSANDU
14 - - - -
22:30 Sched   B BOTAFOGO 4
VITORIA
8 - - - -
22:30 Sched   B CRICIUMA 16
ATLETICO GOIANIENSE
11 - - - -
22:30 Sched   B SAMPAIO CORREA 3
NAUTICO RECIFE
1 - - - -
22:30 Sched   FINAL ATHLETIC CLUB
BARCELONA
- - - -
23:00 Sched   B BARRANQUILLA 15
DEPOR FC
16 - - - -
23:00 Sched   B EXPRESO ROJO 14
UNION MAGDALENA
4 - - - -
23:00 Sched   B REAL SANTANDER 11
QUINDIO
13 - - - -
23:00 Sched   B VALLEDUPAR 9
LLANEROS
12 - - - -
23:00 Sched   D2 FUERZA AMARILLA 8
DEP. TECNICO UNIV.
6 - - - -
23:00 Sched   D2 CAACUPE FBC 3
RESISTENCIA
12 - - - -
23:00 Sched   SD SPORT BOYS 9
DEPORTIVO COOPSOL
3 - - - -
23:10 Sched   PD SARMIENTO JUNIN 18
ARGENTINOS JRS
11 - - - -
23:30 Sched   CL DEFENSOR SP. 5
WANDERERS
11 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN Scorers    
(18:30) Canc   D2 DUGOPOLJE 7
POMORAC
12 - - - -
(18:00) Canc   BFG RAKOVSKI 2011 15
MONTANA
1 - - - -
(18:00) Canc   BFG VEREYA STARA ZAGORA 12
SPARTAK VARNA
16 - - - -
(18:00) Canc   GS AREMA FC 5
BARITO PUTERA
3 - - - -
(18:00) Canc   D2C LOKOMOTIV LISKI 4
METALLURG VYKSA
13 - - - -
(18:00) Canc   D2C METALLURG LIPETSK 6
VYBOR KURBATOVO
11 - - - -
(18:00) Canc   D1 FC POLTAVA 12
STAL ALCHEVSK
15 - - - -
(17:00) Canc   D2 FLOTA SWINOUJSCIE 14
BYTOVIA BYTOW
13 - - - -
(14:30) Canc   GS PERSIPURA JAYAPURA 3
SRIWIJAYA FC
4 - - - -
(12:45) Post   A NEPAL ARMY 3
FAR WESTERN FC
7 - - - -
(12:00) Post   QSL NORTHERN FURY FC 8
FNQ FC HEAT
10 - - - -
(11:30) Canc   GS PELITA BANDUNG RAYA 5
PERSEBAYA SURABAYA
6 - - - -
(11:00) Canc   2S2 CS UNIREA TARLUNGENI 4
FC OLT SLATINA
6 - - - -
03:00 Fin   CSL SERBIAN WHITE EAGLES 4
NIAGARA UNITED
11 4-1 7-1 - -                     
03:00 Fin   D2 MANTA FC 7
DEPORTIVO QUEVEDO
9 1-0 3-0 - - (88)CAICEDO E.
(02:30) Post   CSL MILTON SC 9
SC SCARBOROUGH
6 - - - -
02:00 Fin   PBN SANTAMARINA 1
ALL BOYS
21 1-0 2-1 - - OLEGO F.(78)
02:00 Fin   FRI CANADA (W)
ENGLAND (W)
1-0 1-0 - - (23)SCHMIDT S.
02:00 Fin   NASL OTTAWA FURY FC 7
FC EDMONTON
6 0-0 0-0 - -
01:30 Fin   B BRAGANTINO 18
AMERICA MINEIRO
5 0-0 0-1 - - TOSCANO M.(60)
01:30 Fin   B SANTA CRUZ 17
ABC
6 1 0-1 0-1 - - KAYKE(28)
01:00 Fin   AP SPORTIVO LUQUENO 5
DEPORTIVO CAPIATA
11 1-0 3-0 - - (80)NUNEZ J.
00:15 Fin   AP DEPORTIVO SANTANI 9
GENERAL DIAZ
10 1-1 2-3 - - (90+5)TEIXEIRA R.
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow / Red Cards OWN. Own Goal
1 HF First Half Int Interrupted  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time E/T. Extra Time
2 HF Second Half Abd Abandoned  Stat  Game Status  ET  Extra Time PEN. Penalty
Fin Finished Post Postponed  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
E/T Extra Time Canc Cancelled  LP League Table Position      Information
Back to Top